Sevgilisini Uçan Kuştan Kıskanan 3 Burcu Açıklıyoruz!

İlişkilerdeki kıskançlık konusu uzun yıllardan beri konuşulur. Konuşulur konuşulmasına da bu konuya bir türlü bir çözüm bulunamaz ya da en azından kıskançlık konusu üzerinde bir fikir birliğine varılamaz. Kimileri kıskançlığın, aşkın ömrünü azalttığını savunur; kimileri de çeşnisi olduğunu. Sen bu konuda neler düşünüyorsun? Sence kıskançlık sağlıklı ve gerekli bir şey mi yoksa kıskanç olanlar benden uzak olsun mu diyorsun? Bir yandan bunu düşünedur, şimdi gel seninle Zodyak’ın en kıskanç üç burcunu inceleyelim. Kıskançlıktan hoşlanmıyor ve ilişkinde kesinlikle kıskançlık istemiyorsan en azından kimden uzak durman gerektiğini bil!

Karşısındakine Bir Türlü Güvenemeyen Akrep Burcu İnsanları

Akrep burcu insanları şüphesiz ki Zodyak’ın en kıskanç insanlarıdır. Karşılarındaki insana kesinlikle güvenemezler, bu nedenle sürekli ilişkilerde sorun çıkaran taraf olurlar. İnatçıdırlar ve uzlaşmak nedir bilmezler. Şüpheci davranışları ile seni her zaman kendini anlatman gereken bir duruma sokarlar. Anlattıklarına inanmayıp seni köşeye sıkıştırırlar. Çünkü aynı zamanda manipülasyon konusunda da birinciliğe oynarlar ve sürekli olarak seni kendi istedikleri yere yönlendirirler. Her an ketum ve şüpheci oldukları için onun ne düşündüğünü anlamaz ve ne düşünmen gerektiğini bilemez hale gelebilirsin. Eğer isterlerse seni nefes bile alamaz bir hale getirebilirler. Ortada bir sorun olduğunda affetmeyi de bilmeyen bu burcun insanları ile bir ilişki yürütebilmek gerçekten çok zordur.

Gizli Saklı, Sessiz ve Derinden Kıskanç Boğa Burcu İnsanları

Onca içerikten sonra, Boğa burcu insanları kıskanmaz, çünkü kıskanmaya bile halleri olmaz belki de üşenirler diye düşünüyorsun değil mi? Tembellik konusunda Boğa burcunun üstüne biraz fazla gitmiş olabiliriz. Ama bize inan, Boğa burçları da kıskançlık konusunda yüksek bir potansiyele sahiptir. Seni sevip benimsedikten sonra, kiminle nereye gittiğini, telefonu neden açmadığını, bu kadar uzun kiminle konuştuğunu merak etmeye başlayacak, sorgu sualden kaçınmayacak ve kıskançlıkları zamanla su yüzüne çıkacaktır. Belki Akrep burcu insanları kadar zehirli bir kıskançlığa sahip olmayabilirler ama Boğa burcu insanlarının da kıskançlık konusunda kendi çapında tehlikeli olduğunu unutma lütfen!

Kısıtlayıcı Olmaktan Çekinmeyen Oğlak Burcu İnsanları

Kıskançlığın belki de en tehlikeli dışavurumu olan kısıtlayıcı davranmak, maalesef Oğlak burcu insanlarının bilerek ya da bilmeyerek yaptıkları bir şeydir. Oğlak burçları ilişkide oldukları insanı test etmeye bayılırlar. O testler geçer, sorgularına katlanırsan zamanla bu kıskançlığın boyutu azalabilir. Ama tam tersi, o testlerin en az birinden bile kalırsan tüm şimşekleri üstünüze çekersin. O günden sonra bitmek bilmeyen sorgulamalar hayatına girer. Hatta üstüne, kiminle görüşüp kiminle görüşmeyeceğine, nereye gidip nereye gitmeyeceğine, kiminle konuşmayacağına, kimin mesajlarına cevap vermeyeceğine, kime selam vermeyeceğine kadar uzanan kısıtlama serisi başlar. Sen sen ol, neyin sevgi neyin zararlı olduğuna çok dikkat ederek, doğru kararlar ver!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.