Sevgilisinden Manas Destanı Yazarak Ayrılan Burçlar Hangileridir?

Zamane aşkları işte… Bakıyorsun her şey bir mesajla başlıyor, bir mesajla da sona eriyor. İmkansızlıklara karşı mücadele verilen o efsanevi aşklar ya da açıkça yaşanan duygular birer birer tarih sahnesinden siliniyor. Her şey o kadar kolay ki! Demedi demeyin yakın zamanda “AYRIL” yaz 1234’e gönderin, direkt ilişkinizi bitirelim türü kampanyalar bile çıkabilir. Tabii bir de derin duyguları zamanın ruhuyla çarpışanlar var. Bir ilişki bitecekse bile yüz yüze görüşüp, layığıyla nihayete erdirilmeli. Öyle değil mi ama? Olan biteni kendine yediremeyip Manas Destanı yazarak ilişkiyi noktalayan burçlar yeni yazımızda!

İçinde Biriktirdiklerini Kelimelere Döken Yengeç

İstesinler ya da istemesinler Yengeçlerin ilişkilerinde üstlendikleri rol belli. Sevdiğinin yanında duran, fedakarlıklarda bulunan, her daim alttan alan… E ama böyle de bir yere kadar! Artık canına tak ettiğinde tepkisini göstermekten çekinmeyecektir. İlişkiyi bitirecekse bile öncesinde eteğindeki taşları dökmeli! Manas Destanını aratmayan ayrılık mesajında içinde biriktirdiği ne varsa hepsini uzun uzun söylemesi bu noktada sürpriz değil.

Klavye Delikanlısı Terazi

İlişkide bir taraf istediği gibi ahkam kesiyor, diğer taraf kavga çıkmasın diye alttan alıyorsa orada bir sorun var. Terazilerin genlerine kadar işlemiş “Aman tadımız kaçmasın.” tavrı da bu noktada flörtlerini uzun soluklu bir ilişkiye taşımasına yetmeyebilir. Hoş, sevdiğinin yüzüne karşı sert çıkamaz diye biliyoruz ancak siz bir de onları mesajlaşmalarda görün! Ayrılık çanları çalmaya başladıysa içinde kalan her şeyi eksiksiz bir şekilde yazmayı yeğleyecektir.

Ayrılık Gerçeğini Kabullenemeyen Balık

Balıkların farklı bir dünyadan geldiğine şüphe yok! Nasıl düşündüklerini, nasıl sevdiklerini ya da nasıl tepki gösterdiklerini görebilmek her zaman çok mümkün değil! İlişkilerinde kavga eksik olmasa bile ona her şey yolundaymış gibi bile gelebilir. Sadece “Ben artık ayrılmak istiyorum.” mesajına bakar. Anın şokuyla ilişkinin ilk gününden bugüne ne var ne yok her şeyi teker teker sıralar. Hatta öyle ki mesajın boyutu yanında Manas Destanı kısa bir öykü gibi kalabilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.