“Sevgilisinden Ayrıldığını Nasıl Anlayabilirim?” Diyenler Buraya!

Gönül bu ya, kimi seveceğini çoğu zaman kendin seçemezsin! Bu seçme işlemini kalbin yapar. Birini beğenir ve seni ona doğru iter. Kimi zaman bu kişiler tam sana göre ve tam da o anda yalnız olabilirler ama kimi zamansa bu kişilerin hayatlarında, sevdikleri başka biri olabilir. Böyle bir durumda tabii üzül, üzülme demiyoruz sana ama yoluna da devam et. Ama önce o kişinin burcunu öğrenmeyi sakın unutma! Kim bilir belki bir gün sen de Burak Altındağ paylaşımlarındaki gibi “Ayrılmışlar” dansı yapmaya başlarsın. Gel şimdi burçlara göre, kimin sevgilisinden ayrıldığı nasıl anlaşılırmış, beraber bir bakalım.

Çocuksu Bir Koç Burcuysa:

İlgilendiğin bu kişi, canlı ve hareketli bir Koç burcuysa, hayatındaki kişiden önce nasıl biriyse, o haline geri döner. O kişiden önce ne tür paylaşımlar yapıyorsa, aynı paylaşımları yapmaya devam eder. Dürüsttür, dolaysızdır, neyse odur. Bir şeyi gizleme ya da abartma eğilimleri yoktur. Aksine olabildiğince açıktır ve kendini öne atmaktan kesinlikle çekinmez.

İçe Dönük Bir Boğa Burcuysa:

Bu kişi sadık bir Boğa burcuysa, onun sevgilisinden ayrıldığını sosyal medya hesaplarını kapatmasından ve uzun bir süre sosyal medya mecralarına dönmemesinden anlayabilirsin. Bu durum, bu kişinin tembel ve durağan olarak bilinen bir Boğa burcu olmasından bağımsızdır. Değişime kapalı olan Boğa burcu, sevgilisinden ayrıldığında iyileşebilmek için kendi köşesine çekilir ve sessizliğe bürünür.

Sosyal Bir İkizler Burcuysa:

Bu kişi, kalabalıkların sesi bir İkizler burcuysa, sevgilisinden ayrıldıktan sonra sosyal medya kullanımını iki katına çıkarır. O kişiye seni unuttum mesajı vermek için, özellikle Instagram’ın etkileşim alacak tüm özelliklerini kullanır. Soru sorar, anket yapar, bol bol paylaşım yaparak tepki almaya çalışır. Aldığı tepkileri de tekrar sayfasında paylaşmaktan çekinmez. Ne kadar etkileşim alırsa o kadar fazla yayınlar. Maksat çok meşgulmüş ve talibi çokmuş gibi gözükmek olsun, elinden geleni ardına koymaz.

Alıngan Bir Yengeç Burcuysa:

Bu kişi, aşırı hassas bir Yengeç burcu ise, sevgilisinden ayrıldığı gibi savunmaya geçmenin yollarını bulur. Örneğin, muhakkak ayrıldıktan sonra manidar alıntılar paylaşmaya başlar. O kişi olmadan da hayatını yaşayabileceğini neredeyse dağa taşa bile yazar, onsuz da mutlu olabileceğini göstermeye yönelik her özlü sözü, her şarkı sözünü, her kıssadan hisseyi paylaşır.

Bol Takipçili Bir Aslan Burcuysa:

Bu kişi, işi gücü eğlence olan bir Aslan burcuysa, sevgilisinden ayrıldıktan sonra “aşırı” ve “yalandan” eğlendiği çok belli olan gösterişli storyler paylaşmaya başlar. Bir kenarda oturup üzüntüsünü yaşıyor olma fikri onun egosunu sarstığından bunu asla kabul edemez. Onun yerine bol kalabalıklı, bol gösterişli ve bol eğlenceli “görünen” paylaşımlarının ardı arkası kesilmez.

Takıntılı Bir Başak Burcuysa:

Bu kişi, huzursuz ve takıntılı bir Başak burcuysa, mükemmel detaylı bir planla, ayrıldığı sevgilisini kıskandırmaya yönelik paylaşımlar yapmaya başlar. Bunu da sevgilisini, yalnız olup olmadığını sorgulayacak hale getirmeyi amaçladığı için yapar. Eskiden sevgilisi ile birlikte olduğu paylaşımlar yapan Başak burcu fotoğraflarda artık biriyle değildir ama yalnız olduğu da anlaşılmaz. Sürekli bir iması vardır ve insanları niyet okumaya sürükler.

Yüzeysel Bir Terazi Burcuysa:

Bu kişi, dış görünümüne her şeyden fazla önem veren bir Terazi burcuysa, sevgilisinden ayrıldığı gibi tek başına olduğu ve çok güzel / çok yakışıklı / çok seksi / çok karizmatik çıktığı fotoğrafları sırayla ve durmadan paylaşmaya başlar. Yalnız kalamayan Terazi burcunun bu paylaşımları yaparken ki en büyük amacı ağına yeni birini çekmektir.

Kindar Bir Akrep Burcuysa:

Bu kişi, hiçbir şeyi unutmayan kinci bir Akrep burcuysa, sevgilisinden ayrıldığı gibi, şimdiye kadar paylaştığı sevgilisine ait tüm fotoğrafları siler. Sadece baş başa oldukları ya da anısı olan fotoğrafları silmekle kalmaz, grup halinde çektirdikleri fotoğrafları bile siler! Sevgilisi hayatına hiç girmemiş gibi, ona ait her bir fotoğrafı, bir tane bile kalmayacak şekilde sayfasından temizler.

Savruk Bir Yay Burcuysa:

Bu kişi umursamaz bir Yay burcuysa, hayatında pek de bir şey değişmez. Zaten sevgilisi varken de çok fazla paylaşım yapmamıştır. O nedenle bu kişiyi dikkatle incelemek gerekir. Başından beri bağlılıktan kaçan ve baştan savma davranan Yay burcu, sevgilisinden ayrılır ayrılmaz, ilk fırsatta büyük çaplı bir geziye çıkar ve bol bol gezi fotoğrafı paylaşır.

Kuralcı Bir Oğlak Burcuysa:

Bu kişi, hırslı bir Oğlak burcuysa, sevgilisinden ayrıldıktan sonra kendisini spora verir ve bol bol spor salonu fotoğrafı paylaşır. Saygınlığa ve görünüşe önem veren Oğlak burcu, tüm disiplinini, taş gibi görüneceği ve etraftan övgü dolu sözlerle iltifatlar alacağı zamanlar için bu yola adar.

Mesafeli Bir Kova Burcuysa:

Bu kişi, sevgili olmayı pek de beceremeyen bir Kova burcuysa her zamankinden çok daha az paylaşım yapar. Kova burcu insanı, bağlanmak ve ilişkide olmak konularında pek başarılı değildir. Bu nedenle ilişkisi bittiğinde de kendi içine döner. Orada biraz dinlenip kendisine geldikten sonra başka uğraşlar bulur ve en iyi becerdiği şey olan arkadaşlık ilişkileri ile bir süre yoluna devam eder.

Gerçeklerden Kaçan Bir Balık Burcuysa:

Bu kişi, yaşadığı durumla yüzleşemeyen bir Balık burcu ise yeğen ve kuzen fotoğraflarına hazır ol deriz biz! Duygusal Balık burcu insanı, biten ilişkisinin ardından yönünü ailesine döner. Akışta sürüklenmeye başlamışken kendisini ailesinin yanında bulur ve burada kendisini kurban ilan eder. Bir süre de kendisine acıyan Balık burcu insanı, ailesinin yanına gittiyse oradan paylaşım yapıyorsa anlayın ki son gönül ilişkisi de bitmiş gitmiş!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.