Sevgiliniz Size mi, Kendine mi Aşık? Cevabı Burcunda Saklı!

Sevgiliniz nasıl biri ya da hoşlandığınız kişi? Kendisine güvenir mi? Yoksa etliye sütlüye karışmadan sıranın en arkasında dikilir mi? Peki ya siz? Sevgilinizin nasıl davranmasını isterdiniz? Karşı taraftın hangi özelliklere sahip olmasını dilerdiniz? Koruyan kollayan, hafif kıskançlık yapan… Belki biraz maço, tabii tespih sallayıp tavla oynamadan. Ya da kendi aleminde yaşayan, özgür çocuk gibi oradan oraya dolaşan, adrenalin tutkunu, macera arayan. Seçenek çok, aradığı insanı bulabilen henüz yok!

Diyelim iyi kötü bir sevgili buldunuz. En azından birbirinizi tanımak için karşı tarafa biraz süre sundunuz. Yıldırım aşkı değildi belki fakat yine de denemeye değerdi. Zamanla sevebileceğiniz ihtimali üzerinde durdunuz. Fakat o da ne? Beraber olduğunuz kişi sürekli sırtının sıvazlanmasını istiyor, kibirli tavırları bazen sınırı aşıyor, durduk yere ona buna kükreyip bundan zevk alıyor, narsistlikte sınır tanımıyor, ego dağından yamaç paraşütü yapmaya hazırlanıyor.

Tamam mutlu ediyor, cana yakın davranıyor, dikkat çekiyor, eğlenmeyi seviyor fakat sahip olduğu öz güven harca harca bitmiyor. Her an kendini anlatıyor, konuşması bittiğinde karşı taraftan ilgi bekliyor. Herhangi bir başarı elde ettiğinde destan yazmış gibi konuşuyor. Yanlış yaptığı bir durumda ise hatayı başkasında arıyor, eleştirilmekten hiç haz etmiyor. Her gittiği ortamda en önemli kendisinin olduğunu düşünüyor, kafasını avizeye bakarcasına dikmekten gözü 1.80’in altındaki kimseyi görmüyor. Otoriter Aslanlar gibi kendi cumhuriyetini ilan edip bir ömür boyu mutlu mesut olmak istiyor? Peki sizi hayatının neresinde görüyor? İşte tam o an size de şu soruyu sormak düşüyor: Sevgiliniz sizinle mi yoksa kendisiyle mi aşk yaşıyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir