Sevgililer Gününde Hangi Burcun Kadını Nasıl İç Çamaşırı Giyer?

Sevgililer günü ufukta! Bu özel günde atmosfere yayılan aşk birçok insan için baharın erken habercisi olup kalplerini ısıtsa da yalnızları biraz üzebiliyor. Ancak kendinizi şımartmak için ilişki durumunuzun çok da bir önemi yok! Partnerine tatlı küçük bir sürpriz yapmak için ya da yalnızca kendini şımartmak için, kat kat kıyafetlerin altında hangi burç nasıl çamaşırlar giyer, bu seçimler kendileri hakkında ne ifade eder, bundan biraz bahsedelim. Şimdi hep birlikte burçların gardıroplarını karıştırıyoruz, gerekirse en gizli bölmeleri açıyoruz ve kirli çamaşır bırakmadığımıza emin oluyoruz.

Koç

Maceracı Koç kadını bu özel günde de yöneticisi marsın rengi kırmızıdan vazgeçmez. Seçtiği iç çamaşırları dinamik enerjisini yansıtır, tasarımı da hem rahat, hem cesur, hem de seksidir. Şatafata ihtiyacı yoktur, her haliyle çekici olmayı başarır.

Boğa

Zevkli Boğa kadını mat toprak renklerinin zarafetle buluştuğu, ağırbaşlı ve oldukça kaliteli bir takım tercih eder. Güzelliğe son derece önemseyen Boğanın sofistike seçimi ayaklarının yere sağlam basma ihtiyacını ve yeşillenmeye hazırlayan doğasını ele verir.

İkizler

Değişken İkizler kadını kalp desenleriyle bezeli rahat iç çamaşırlarıyla sevgililer günü ruhuna bürünür ve muhtemelen kararsızlığı sonucunda farklı parçaları match eder. Sık ve çabuk sıkılmasına rağmen partneriyle mutlu olduğunu gösterir.

Yengeç

Geleneksel Yengeç kadını yavruağzı ya da pudra renkli, dantelli ve fırfırlı nostaljik takımlarıyla mütevazı, masum ve bir o kadar da çekici görünür. Sert kabuğunun arkasındaki hassas kalbini bu yolla açığa vurur ve aidiyet ihtiyacını partnerine bu şekilde hissettirir.

Aslan

Gösterişli Aslan kadını partnerine tüm ihtişamıyla sahip olduklarını hatırlatacak bir iç çamaşırı tercih eder. Abartılı takımı podyumlardan fırlamış gibi görünmesine sebep olur. Amacı göz kamaştırmak ve kraliçenin kim olduğunu hatırlatmaktır.

Başak

Seçici Başak kadını böyle özel bir günde bile sadelikten yanadır ve kullanışlı tasarımları tercih eder. İç çamaşırları her zamanki gibi düz renkli ve abartıdan uzaktır. Bu iddiasız görünüşü, detaycı ve zor beğenen yapısından ötürü risk almayışındandır.

Terazi

Zarif Terazi kadını sevgililer gününde oldukça çekici ve kibar bir iç çamaşırı tercih eder. Seçtiği tasarımın diplomatik bir yanı vardır, ne çok seksi ne de çocuksudur. Son derece şık ve nispeten naif görünüşü, nasıl bir mesaj vermek istediği konusunda kararsız kalmasındandır.

Akrep

Tutkulu Akrep kadını sevgililer gününde iddialı fantezi iç çamaşırları tercih eder, hatta cüretkar aksesuar seçimleriyle seviyeyi bir tık ileri götürebilir. Saten, dantel, deri gibi cinselliğe vurgu yapan kumaşların hakkını fazlasıyla verir ve dişiliğini göstermekten kaçınmaz.

Yay

Enerjik Yay kadını sevgililer günü için neşeli ve rahat bir iç çamaşırı tercih eder. Hareket özgürlüğünün kısıtlanmasından hoşlanmadığı için spor takımları bile seçmesi mümkündür ancak maceraya ve yeniliklere açık olduğunu bir şekilde partnerine hissettirir.

Oğlak

Disiplinli Oğlak kadını sevgililer gününde geleneksel ve bir o kadar da çekici bir iç çamaşırı tercih eder. İç çamaşırı takımıyla uyumlu sabahlığı da hazırda bekler. Son derece ölçülü ve ağırbaşlı görüntüsüne rağmen kontrolün kendisinde olduğunu hissettirmeyi başarır.

Kova

Bağımsız Kova kadını sevgililer gününde yaratıcı, sıra dışı bir iç çamaşırı tasarımını tercih eder. Yaptığı seçim şahsına münhasır yapısını gösterir ve ne kadar yenilikçi olabileceğini gözler önüne serer. İlişkinin ne kadar süredir devam ettiğinin bir önemi yoktur, partnerini gafil avlamayı başarır.

Balık

Hayalperest Balık kadını sevgililer günü için seçtiği iç çamaşırının son derece şirin olmasına özen gösterir. Ponponlu ve kurdeleli takımları, bir masaldan çıkmış gibi görünmesine neden olur. Prensesvari takımına eşlik eden sevimli aksesuarları da atlamaz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir