Sevgililer Gününde Hangi Burç Nasıl İç Çamaşırı Giyer?

Sevgililer günü ufukta! Bu özel günde atmosfere yayılan aşk birçok insan için baharın erken habercisi olup kalplerini ısıtsa da yalnızlar biraz üzebiliyor. Ancak kendinizi şımartmak için ilişki durumunuzun çok da bir önemi yok! Partnerine tatlı küçük bir sürpriz yapmak için ya da yalnızca kendini şımartmak için, kat kat kıyafetlerin altında hangi burç nasıl çamaşırlar giyer, bu seçimler kendileri hakkında ne ifade eder, bundan biraz bahsedelim. Şimdi hep birlikte burçların gardıroplarını karıştırıyoruz, gerekirse en gizli bölmeleri açıyoruz ve kirli çamaşır bırakmadığımıza emin oluyoruz.

Koç

Ateşli Koç erkeği sevgililer gününde savaşçı Mars’ın iktidarlı duruşunu iç çamaşırıyla ortaya koyar. Sade iç çamaşırında maço detaylar ön plana çıkar. İlk bakışta özensiz gibi görünse de, günün sonunda her şekilde istediğini alacağının mesajını verir.

Boğa

Kararlı Boğa erkeği sevgililer günü için fazla zahmete girmez ancak giydiği iç çamaşırın her zamanki gibi marka olmasına ve rahatlığına özen gösterir. Bu durum tembellikten mi yoksa pintilikten mi kaynaklanır, bilinmez.

İkizler

Meraklı İkizler erkeği çeşitlilik arayışını iç çamaşırına yansıtır. Yeni şeyler keşfetmek isteyen ancak partnerini ürkütmekten çekinen İkizler mizaha başvurabilir ve kurnaz mesajlar veren baskılı iç çamaşırlarla özel yaşamını renklendirir.

Yengeç

Duygusal Yengeç erkeği sevgililer gününde çizgili ya da ekoseli, klasik bir iç çamaşırı tercih eder. Şefkatli ve babacan duruşu iç giyimine de yansır. Çamaşır seçimi demode dursa da, eski âşıklar gibi partnerine güven ve sadakat vaat eder.

Aslan

Özgüvenli Aslan erkeği sevgililer gününde yaşama sevincini iç çamaşırına yansıtır. Seçimini canlı renklerden, gösterişli detaylardan yana kullanan Aslan, partnerine içinin en az dışarıdan göründüğü kadar hayat dolu olduğunu gösterir.

Başak

Alçakgönüllü Başak erkeği yılın başka zamanlarında da giyinebileceği sade, kullanışlı ve düz renkli bir iç çamaşırı tercih eder. Seçtiği kumaşın pamuklu olması ve terletmemesi gibi detaylara son derece önem verir, partnerinin de aynı titizlikte davranmasını bekler.

Terazi

Zarif Terazi erkeği geometrik desenlerle ya da çeşitli renk geçişleriyle, dikiş yerlerinden kontur geçen şeritlerle oldukça havalı görünen, son derece şık bir iç çamaşırı tercih eder. Yaptığı seçimle estetiğe olan zaafının altını çizer, partnerinin de en şık halini görmek ister.

Akrep

Ketum Akrep erkeği sevgililer gününde yaptığı iç çamaşırı seçimiyle partnerini ters köşe yapmaktan geri duramaz. Yüksek cinsel gücüne vurgu yapan, hatta belki de deri veya transparan detayları olan, maskülen bir fantezi çamaşırla niyetini açık eder.

Yay

Coşkulu Yay erkeği sevgililer gününde üzerine karikatür ya da komik sözlerin basıldığı eğlenceli bir iç çamaşırı tercih eder. İyimser ve maceraperest yapısından ötürü seçtiği baskılı çamaşırın verdiği mesajda samimidir, yanlış anlaşılma ihtimalini düşünmez.

Oğlak

Kararlı Oğlak erkeği sevgililer gününde de çizgisinden çıkmaz ve muhtemelen belinde ünlü bir markanın logosu olan, kaliteli, düz renk bir iç çamaşırı tercih eder. Her zamanki ölçülü, kuralcı ve temkinli tutumunu sevgililer gününde de elden bırakmaz, aşırılıktan hoşlanmaz.

Kova

İdealist Kova erkeği sevgililer gününde zikzak çizgili ya da geometrik desenli iç çamaşırları tercih eder. İç çamaşırındaki desen seçimi, hayatıyla ilgili birçok konudaki karmaşık ve entelektüel fikirlerine vurgu yaptığı gibi, partnerinden beklentilerini de ortaya koyar.

Balık

Romantik Balık erkeği teslimiyetçi iç çamaşırı seçimiyle sevgililer gününden beklentisini çok naif bir şekilde belli eder. İlişkisini renklendirmek ve partnerine jest yapmak için hiçbir fırsatı kaçırmayan Balık, realiteden uzaklaşmak ve rüya gibi bir gün geçirmek ister.

 

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir