Sevgililer Gününde Burçlara Uygun Mekan Önerileri

Tik tak tik tak yılın aşk dolu günü tüm hızıyla yaklaşıyor. Bu özel günde sevgilin ile romantik bir yemek yiyeceksin. Bu herkes için bir ritüel. Farklı olan şey ise onu götüreceğin mekan olmalı.

Sevgilin nelerden hoşlanır, müzik, yemek, dans, evde ona özel hazırlanmış bir akşam yemeği ya da bir gece otelde konaklama mı? Eğer yıllanmış bir ilişkin varsa bu sorunun cevabını zaten biliyorsundur fakat yeni bir ilişkideysen sevgililer gününü nasıl bir mekanda kutlayacağını biliyor musun? Bilmeyenler için ben, burçların özelliklerine göre hoşlanacakları mekanları araştırdım. Unutma her burcun özellikleri farklıdır. Önemli olansa o farklılıkları öğrenerek yapacağın plan ile onu mutlu etmektir. İşte bunun için de ben buradayım.

14 Şubat Sevgililer günü programını yapmadan önce senin için hazırladığım önerileri mutlaka incele. Fakat şimdiden uyarayım bu yazıda sana mekan önermiyor, sevgilini götürmen gereken mekanı öneriyorum. Yani senin burcun Aslan olabilir ama sevgilin Yay burcu ise ona uygun olan mekanı incelemelisin. Son ipucunu da verdiğime göre sevgililer günü için burçlara uygun mekan önerilerine hazırsan başlıyorum…

Koç Burcu İçin Yemek ve Müziğin Muhteşem Birleşimi Sunset Grill & Bar!

Ruh hali hep canlı olan bir burçtur Koç burcu. Onu yemeğe çıkarmak istiyorsan sonunda mutlaka güzel bir müzik ile taçlandırmalısın. Coşkulu yapısı nedeniyle partilerin aranan ismi olmasına rağmen Koç burcu da arada bir sakin bir yemek ile başlayan fakat sonrasında DJ performansı ile biten yemeklere bayılır. Koç burcu, muhteşem atmosferlerin eşliğinde başlayan ambiyanslara devamında romantikliği hissettiren gecelere bayılır. Kısacası tam istediği gibi bir sevgililer günü geçirmesi için kusursuz bir program diyebilirim. Asla unutamayacağı, eğlence dolu bir gece için şimdiden yerini ayırt.

Kaliteyi Seven Boğa Burcuna Aşk Dolu Bir Yemek İçin Frankie İstanbul

Zevkli Boğa burcunu mutlu etmek istiyorsan önce onun midesini mutlu etmen gerektiğini bilmelisin. Gastronomi konusunda onun eline kimse su dökemez. O nedenle Boğa burcunu götüreceğin mekan onu her şekilde doyurmalı. Yemek, manzara, müzik eşsiz olmalı ki keyfine düşkün olan Boğa burcunun bu günü beklediğine değsin. Onu götüreceğin yerin mükemmel müziği eşliğinde sevdiği lezzetleri yerken mutluluğuna şahit olabilir ve sevgilinle romantizmin doruklarını yaşayabilirsiniz. Kaliteyi seven Boğa burcu için daha iyi bir 14 Şubat olamaz.

Değişime Açık İkizler Burcunu Bilindik Geceler ile Mutlu Edemezsin

Öğrenmeye açık olan İkizler burcunu romantik bir yemek ile mutlu edeceğini sanıyorsan yanlış kulvardasın demektir. Çünkü İkizler burcu sanılanın aksine her şeyden çabuk sıkılmaz, bilindik şeyler ya da rutinlerden hoşlanmaz. Onun çabuk sıkılma özelliği sürekli tekrar eden ritüellerden kaynaklanır. Eğer sen ona sıra dışı bir sevgililer günü yaşatırsan o zaman onu mutlu edebilirsin. İşte bu yüzden İkizler burcuna özel bir yemek değil onun için yapılmış ve hatta birlikte yaptığınız bir yemek ile bu günü kutlamalısın. Nasıl mı, hemen cevap vereyim: Sevgilinle beraber katılabileceğin ve birlikte pişirip birlikte tadım yapabileceğin bir workshop harika bir seçim olur. Üstelik elinden her iş gelen İkizler burcunun neler yapabileceğine sen bile şaşıracaksın. Bu romantik aktivite için 14 Şubat’a özel workshopları bir an önce araştır.

Yengeç Burcunu Mutlu Etmenin Yolu Onu Yemeğe Götürmekten Geçmiyor

Yengeç burcunu mutlu etmek istiyor ve unutulmaz bir sevgililer günü yaşatmak istiyorsan yapacağın tek şey ona yemek hazırlamak. İster kendi evinde istersen de onun evinde olsun eğer ona özel kendi ellerinle yapacağın bir menü hazırlarsan en iyi manzaralı restorana bile götürsen o geceyi daha anlamlı kılamazsın. Çünkü Yengeç burcu haneyi çok sever. Kendini en çok evinde rahat hisseder. Tabii hayal gücü de yüksektir. Öyle bir çorba ve makarna ile de kurtaramayacağını bilmelisin. Peki, ne yapacağım diye düşünüyorsan yapacağın şey basit. Küçük porsiyonlarda başlangıç, yemek ve tatlı yapmalısın. Ara sıcakları kaldırıp onun yerine şık bir hediye kondurabilirsin masaya. Bir de dekorasyona önem vermen gerektiğini özellikle belirtmek isterim. Mumlar ve kırmızı renkli bir masa geceye ideal bir zemin hazırlayacaktır.

Lüksü Sabaha Kadar Yaşamak İsteyen Aslan Burcuna Otelde Konaklama

Aslan burcu romantik yemek ile mutlu olur ama onun görkemli ruhunu da mutlu etmek için biraz daha fazlasına ihtiyacın var. O daha fazlasını ise ona boğazın ortasında bir yemek ve sabaha kadar eşlik eden bir manzara ile başarabilirsin. Güzel manzaraya sahip otellerin birinde krallara layık bir akşam yemeği ile gece konaklamalı bir sürpriz yaparsan Aslan burcunun gülümsediğini göreceksin. Sen de çok iyi bilirsin ki ihtişamlı ve gösterişli Aslan burcu keyfine düşkündür. Haydi, daha fazla düşünme ve şık konseptten şaşmadan hemen yerini ayırt. Şık ve dikkat çekici olduğu sürece Aslan burcu muhteşem bir sevgililer gününe hazırdır.

Dikkatli Başak Burcuna Detaylarda Kaybolmayacağı Bir Akşam Üzeri Hediye Et!

Sade ve gösterişiz Başak burcu kadını sevgililer günü için bir istisna yapar. Çünkü o da mutlu olmayı sever. Tabii tek bir farkla, Başak burcunu mutlu etmek için bilindik veya lüks mekanlar yerine tarihten yararlanmalısın. Sade olmalı demiyoruz ama eşsiz olmalı. Mükemmeliyetçi Başak burcu için denizi gören bir yerde olmanın verdiği huzur hiçbir şeye değişilmez. Üstelik mor, turuncu, pembe ve mavinin birleştiği gün batımında bulunmanın yeri başkadır. Yemeğinizi yerken sevgilin ile birlikte aşka doyacak ve kusursuz bir 14 Şubat geçireceksin.

Sanat Sever Terazi Burcu İçin Klişeleri Bir Kenara Bırak

Terazi burcuna unutulmaz bir sevgililer günü yaşatmak istiyorsan onun için klişe ve romantizm dolu bir yemek yerine, ona sanatı aşkla birleştiren bir program yapmalısın. İddia ediyorum bu sevgililer gününü asla unutamayacak. Nasıl mı, hemen cevaplayayım: Onu tiyatroya götür! Zarif ve şık olduğu kadar sanata aşık ruhuna bu sevgililer gününde unutamayacağı bir performans göstermek istersen tiyatro için bilet alabilirsin. Hatta sevgilin ile 14 Şubat yemeğini yine Oyun Atölyesi içinde bulunan küçük restoranda yiyebilirsiniz. Farklı ve Terazi burcunu mutlu edecek en güzel sevgililer günü sanatla birleştirilmiş olandır.

Akrep Burcunu Etkilemek İçin Boğazın Gücünden Yararlan  

Ketumluğu ile bilinen Akrep burcunu mutlu etmek için ona deniz manzarası sunarsan istemsizce mutluluğu yüzüne yansıyacaktır. Boğazın ya da denizin eşsiz manzarasında ve renklerinde kaybolacak ve kontrollü yapısını bırakacaktır. Özel menüsü ile denizi göreceğin bir sürü restoran var, yerini ayırtıp sevgililer gününü unutulmaz kılabilirsin. Akşamüzeri başlayan bir program yapmanı özellikle tavsiye ediyorum ki muhteşem gün batımını yakalayın. Sonrası gecenin muhteşem ışıklarında saklı.

Yay Burcu İçin Sevgililer Günü Yemeği Yerine Mükemmel Bir Destinasyon Seçmelisin

Enerjisi ile yerinde duramayan, kaşifliği ile ön plana çıkan Yay burcunu sevgililer günü yemeğine götürürsen elbette mutlu olacaktır. Özellikle henüz görmediği bir yeri birlikte keşfetmek kulağa harika geliyor. Fakat unutulmaz bir sevgililer günü için Yay burcuna yapacağın en iyi sürpriz onu romantikliği ile meşhur bir destinasyona götürmektir. Sevgilin ile romantik yürüyüşler yapacağın yolları adeta bir ressamın elinden çıkmışçasına muhteşem manzaraları göreceğin ada gezisine götürebilirsin. 14 Şubat Sevgililer Günü için harika ve unutulmaz bir destinasyon. Kışın fazlasıyla soğuk ve karlı olacağı için yanınıza kar botlarınızı almayı unutmayın…

Gelenekselliğe Düşkün Oğlak Burcunu İstanbul’un Tarihinin Yapı Taşları Topkapı Sarayı, Galata Kulesi ve Ayasofya Müzesi ile Büyüle

Olgun ve geleneksel Oğlak burcu romantikliğe pek düşkün değildir. Onu etkilemek için tarihten yararlanmalısın. Onun için tarihi ve ihtişamı aynı anda gözlerinin önüne koy ve tadına doyamayacağı bir yemek ile birleştir. Ondan sonra bak bakalım duygusuz diye tabir edilen Oğlak burcu nasıl duygusallaşıyor. Sevgililer günü için sana tarihi yerleri göreceğiniz bir mekan öneriyoruz. İstanbul için Haliç tarihi yarımadasını, Topkapı Sarayı’nı, Ayasofya Müzesi’ni ve Galata Kulesi’ni gören yerleri önüne sermeni tavsiye ederek, Türk ve Dünya mutfağının seçkin tatları ile unutulmaz bir gece yaşatmanı öneriyorum.

Sıra Dışı Kova Burcuna Romantik Bir Gece Yerine Baş Başa Unutulmaz Bir Sohbet Hediye Et!

Kova burcunu mutlu etmen için ona romantik yemek yerine alternatif bir çözüm sunmalısın. Çünkü o alternatif çözümleri sever ve egosuz olması ile meşhurdur. Gideceği pahalı restoranlar yerine seninle baş başa geçireceği hoş bir sohbet ve Ege kokusu aldıracak görünümde bir mekanda olacak gece onun için daha anlamlı olacaktır. Tüm bunlar yetmezmiş gibi gecenize harika bir deniz manzarası da eşlik ederse bu gece kesinlikle sıra dışı bir sevgililer günü yemeği olur. Sevgiline nerede olursanız olun sanki Ege’deymiş gibi hissettireceğine emin olabilirsin.

Romantik Balık Burcuna İstanbul’da Viyana Havası Yaşat

Hayal gücünün fazla olması ve romantikliği ile bilinen Balık burcuna hayal gücünü kullandıracağın bir sevgililer günü hediye etmeye ne dersin. Fakat bunu bir akşam yemeği ile değil, karşı konulmaz bir pastane ile yapmalısın. El yapımı çikolataları, özgün Fransız pastaları ve birbirinden özel Türk lezzetleriyle Balık burcuna romantikliği şiir gibi yaşatacak. Balık burcu için en doğru seçim olan sofistike bir pastane, sevgilin ile sana Viyana’daymış gibi hissettirecek bir 14 Şubat günü yaşatacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.