Sevgililer Günü İçin Kadınlara Özel Hediyeler

Şubat ayı geldi çattı. Şubat ayının en önemli günü Sevgililer Günü’dür. En azından sevgilisi olanlar için. Eğer birbirimize yeteriz hediye almayalım diyen bir sevgilin varsa ne ala ama bu sözü gerçekten içten söylediğine emin olmalısın. Çünkü bazen kadınlar böyle söyleseler bile küçük bir hediyeyi en azından hatırlandığını bilmek için isterler. Eğer sen de son dakikaya bıraktıysan hediye almayı sana vereceğim en iyi öğüt kız arkadaşına ya da eşine alacağın hediyeyi onun burcunun özelliklerine göre seçmen olacak. Çünkü o zaman hata yapma şansın en aza iner. Yapacağın tek hata aynısının onda da olması olur. Şimdi hazırsan hediye seçeneklerine başlıyorum.

Koç Burcu Kadını

Koç burcu kadınını temsil eden renk kırmızı olduğu için en risksiz hediye kırmızı rujdur. Hatta yanına “Senin coşkunu dudaklarındaki kırmızı renkte görmeyi seviyorum.” yazan bir notla verebilirsin. Eğer biraz daha bütçen varsa orijinal bir deri ceket hediyesi sevgilileri arasında seni bambaşka bir noktaya koyar. Orijinallikten kastımız kesinlikle marka değil. Farklı bir ceket olmalı, çift renk olabilir, henüz Türkiye’ye gelmemiş bir model ya da tamamen ona özel yaptırılmış olabilir. Konu bütçeden açılmışken ünlü tasarımcıların kartlıkları da cüzdan taşımayı sevmeyen Koç burcu kadınları için idealdir. Ayrıca yakut renginden dolayı oldukça sevdikleri bir taş olduğu için yakut taşlı bir küpede alabilirsin. Bunların hiçbiri senin sevgilin için uygun gördüğün hediye değilse risksiz seçimlerin jean, altın rengi çerçeveli güneş gözlüğü ya da spor ayakkabıdır.

Boğa Burcu Kadını

Sakin ve dingin tarafı bir hayli öne çıkan Boğa burcu kadınlarının sevdiği renkler o kadar güzeldir ki hediye seçeneklerinde seni bir hayli rahatlatır. Örneğin bej rengi bir palto özellikle kumaşı kaliteliyse muhteşem bir hediye olur. Üstelik her sezon en az 5 mağazada bulabileceğin bir renktir. Acı kahve şapka, kahverengi tonlarında far da tercih edebilirsin. Hepsine gerçek anlamda çok sevinir Boğa burcu kadını. Fakat şunu da unutmamak gerekir ki Boğa kadınlarının kalbine giden yol kesinlikle midelerinden geçeceği için ona mutfak eşyası ama lükse düşkün olduğu için tasarımcı iş birliği olan robotlardan ya da birlikte gideceğiniz yemek kursu davetiyesi alabilirsin. Üstelik çok da eğlenirsiniz. Teknolojik hediyelere de âşık olan Boğa burcu kadınları için ahşaptan tasarlanmış plak çalar da hediye edebilirsin.

İkizler Burcu Kadını

Çeşitliliği çok seven İkizler burcu kadını için hediye seçeneğin oldukça geniştir. Pofuduk mont alabilirsin. Fakat mutlaka hafif oversize ve renkli olmasına dikkat etmelisin. Spor ayakkabı Koç burcu gibi İkizler burcu kadınlarının da vazgeçilmezidir. Çok yönlü olan bir burç olduğu için ona ev hediyesi kahve makinesi alabileceğin gibi tamamen kişiselleştirilmiş bir saat de hediye edebilirsin. Veyahut birlikte fotoğraflarınızı bastırdığın albüm alabilirsin. Cildine bakmaya çok meraklı olduğu için cilt tipine uygun bakım kremleri ve V Shape yüzü ortaya çıkaran masaj aleti de harika bir seçim olur.

Yengeç Burcu Kadını

Geleneksel ve vintage düşkünü Yengeç burcu hediye seçilecek en zor burçlardan biridir. Eğer hata yapmak istemiyorsan kesinlikle evine bir hediye almalısın. Fakat sıradan bir hediye olmamalı. Hediyeni kendin yapabilirsen şahane olur. Örneğin; kuru çiçeklerden tasarlanmış bir kapı süsü yapabilirsin. Kıymetli bir saat de alabilirsin. Şık kavanozlar da işini görecektir. Ev hediyesi sevgililer günü için olmaz diyenlerdensen kesinlikle vintage görünümüne şıklık katacak ipek bir bluz veya belden oturtmalı desenli bir elbise hediye etmelisin. Hala hiçbirinden mutlu değilsen şapka alarak günü kurtarabilirsin.

Aslan Burcu Kadını

Gösteriş ve ihtişamlı bir Aslan burcu kadını sevgilin varsa bugün için çoktan bütçeni hazırladığını düşünüyorum. Aksi halde ilişkin tehlikeye girebilir ona göre. Aslan burcu kadınına en güzel hediye pırlanta gibi değerli taşlardan tasarlanmış mücevherdir. Onu almak istemezsen markası ile oldukça bilinen bir saat ya da aynı şeklide ünlü bir tasarımcının ayakkabısını tercih edebilirsin. Türk tasarımcıların koleksiyonlarına da değer veren etkileyici Aslan burcu kadını için ünlü bir markanın makyaj çantası da doğru bir seçim olur. Fakat en risksiz hediye için bütçeni oldukça açarak tatil alabilir ya da aynı paraya şık bir leopar kürk alabilirsin. Tabii gerçek kürk olmayacak ama çok ünlü bir tasarımcıdan olacak.

Başak Burcu Kadını

Başak burcu kadını sade ama detaylara önem verilmiş hediyeleri sever. Onun hayatı dinginlik, fayda odaklı ve üretken olmaktan geçtiği için öncelikle ona iyi gelecek ve verimini arttıracak hediyeler almalısın. Örneğin yoga yapmayı seviyorsa şık bir yoga matı ya da evini bir anda bambaşka havaya bürüyen bir kokulu mum tercih edebilirsin. Ev hediyesi olarak detaylarda kaybolmasına izin vermelisin ve farklı mermerlerden tasarlanmış zigon ya da şamdanlar düşünebilirsin. Bu aralar beğendiği kıyafetler var diyorsan bol yüksek bel pantolon ve ceket harika bir seçim olur. Renklerde ise bej ve toprak tonlarından sakın vazgeçme. Fazla uğraşmak istemezsen de bir çanta her daim işini görür.

Terazi Burcu Kadını

Terazi burcu kadını her zaman şık ve zariftir. Bu kıyafetleri içinde öyle evi içinde… O nedenle ona hediye alırken öncelikle aldığın hediyenin zarif ve zevkli olmasına dikkat etmeni öneriyorum. Eğer elbise alacaksan mutlaka dantel olmalı kumaşında. Mümkünse midi boyda almalısın ki her yerde giyebilsin. Daha şık bir hediye düşünürsen kaşmir palto Terazi burcu kadını için tektaş kadar etkilidir. Evine mum bile alacaksan görünümü zarif olan bir tane seçmeye özen göstermeni tavsiye ediyorum. Entelektüel Terazi kadını için Lale Kart efsane bir seçim olacakken, Modern Sanat kitaplarından birini de düşünebilirsin. Kolay seçimler içinse ayakkabı ve fular öneriyorum.

Akrep Burcu Kadını

Seksi Akrep kadınına sevgililer gününde seksi bir gecelik harika bir hediye olur. Hem senin hem de onun için. Cilt bakımına düşkün olduğu için gece bakım kremi, serumu ya da seti alabileceğin gibi spa hediye de edebilirsin. Çünkü bilirsin bazen karamsarlığı onda stres yapıyor. Bordo kısa kürk, iddialı bir parfüm, inci detaylı bir broş ya da seksi bir ayakkabı da seçeneklerin arasındadır.

Yay Burcu Kadını

Sevgili gezginimiz Yay burcu kadını senin sevgilinse ona en güzel hediyenin bir tatil olduğunu bildiğini umuyorum. Güzel bir kar tatili harika bir seçenek olur. Çünkü kültür turlarını yeterince kendisi yapıyor. Tatil bütçeni aşarsa ona işlevsel bir hediye almanı tavsiye ediyorum. Her gittiği yere götürebileceği şık ama fazla ağır olmayan bir bavul ya da gittiği yerlerin anısı bırakacak küçük ama özelliklileri oldukça iyi bir fotoğraf makinası da olabilir. Ünlü tasarımcıların pasaport kılıfı da zamansız bir hediye olur. Daha az bütçe ile de etnik çizgilere veya çiçek işlemelere sahip bir bluz, pofuduk yelek ya da bot satın alabilirsin.

Oğlak Burcu Kadını

Plan odaklı Oğlak kadınına en güzel hediyelerden biri hiç tartışmasız ajandadır. Fakat sıradan olmamalı, içinin takvimini değiştirerek yıllarca kullanacağı bir ajanda almalısın. Ayrıca başarı odaklı da olduğu için ona ofisinde kullanabileceği zamanı hiç geçmeyen şık desenli dolma kalem hediye edebilirsin. Risksiz seçimler için siyah bir elbise ya da çanta veyahut siyah beyaz renklerden tasarlanan ayakkabı almanı tavsiye ediyorum. Biraz risk alabilirsen de evine oldukça şık ve ağır dekoratif masa lambası satın alabilirsin.

Kova Burcu Kadını

Sıradanlığa şiddetle karşı olan Kova burcu kadınına kar tatilinde renkleri ile pistleri aydınlatacağı gözlük, kar montu alabilir, karların üzerinde fotoğraf çektirirken giyeceği botlar ve renkli şallardan hediye edebilirsin. Renkli kişiliği renkli olan her şeye âşık olmasını sağladığı için bayılacaktır bu hediyelere. Ayrıca eğlenceli bir kadın olduğu için onu kahkahalara boğacağı bir gösteriye de bilet alabilirsin. Evi için ise büyük bir ametist taşı alman hoşuna gidecektir.

Balık Burcu Kadını

Balık burcuna sahip bir sevgilin varsa çok şanslısın ne alsan bayılır. Üstelik Balık kadınlarına hediye seçmek oldukça kolaydır. Önceliğin kıyafetse fular, ayakkabı, etek ya da palto ilk seçeneklerin olmalı. Renkleri pembe, mavi, somon, nar çiçeği olabilir. Çanta alacaksan mutlaka onun romantik ruhuna etki eden kalpli bir çanta ya da evde kullanabileceği kupa, defter, makyaj çantasını içeren bir set hediye edebilirsin. Lüks bir hediye içinse inci detaylı bir küpeden şaşma diyoruz.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.