Sevgililer Günü Bu Dört Burçtan Sorulur!

Sevgililer Günü deyince, bazılarımız için akan sular durur! Kimse inkâr etmesin, aramızda tüm sene boyunca bugüne hazırlananlar olduğunu da biliyoruz. Daha fazla, daha lüks, daha özel olması için çiftler adeta bir yarışa giriyorlar. Bazen aşırıya kaçabiliyorlar tabii. Romantik yemekler, romantik geziler, romantik etkinlikler planlayanlar, yılın tam da o günü evlenme teklif etmeye hazırlananlar, daha önce yapılmamış şeyleri yapmaya çalışanlar, sürprizler, kalpler, balonlar, hediyeler derken ortalık Sevgililer Günü kutlamasından geçilmiyor. Peki, bu kutlamaların, bu önemli günün hakkını kimler veriyor? Kimler en iyi planları yapıp, etkinlikleri hazırlıyor? Hangi burçlar Sevgililer Günü’nü diğerlerinden daha fazla yaşatabiliyor? Hazırsan, bakalım bu burçlar kimlermiş.

Boğa Burcu:

Hem keyfine düşkün olan hem maliyet bilinci olan hem de lükse düşkün olan kaç burç tanıyorsun? Biz sadece Boğa burcunu biliriz! Hem doğayı seven hem sanata yatkın olan kaç burç tanıyorsun? Biz bir tek Boğa burcunu biliriz! Tüm bu sıfatlar da hem pratik, hem kararlı hem de zevkli Boğa burcunu Sevgililer Günü’nü en iyi planlayan burç yapar! İsterse evde, isterse dışarda, isterse başka şehirde, isterse başka ülkede, nerede olursa olsun, Sevgililer Günü’nde sevgilisinin gönlünü en derinden fethedecek burç Boğa burcu olacaktır.

Yengeç Burcu:

Evcil Yengeç burcu, bir sevgilisi olduğu andan itibaren Sevgililer Günü’nün gelmesi için gün sayar. Sevgilisini nasıl mutlu edeceğini düşünüp, onun için çok güzel araştırmalar yapar. Sevgilisini çok iyi inceleyen ve nelerden hoşlandığını tüm yıl nabız yoklayarak öğrenen Yengeç burcu, Sevgililer Günü planlarını yaparken hevesle uğraşır. Nereye gidilmeli, ne hediye alınmalı, ne yapılmalı hepsi Yengeç burcundan sorulur. Yapılabilecek her şeyi öğrenmesine rağmen, yine de evde güzel bir gece hazırlar. Yengeç burcu dışardaki hiçbir şeyi içerideki hiçbir şeye tercih etmez. Onun güzelliği de buradan gelir.

Terazi Burcu:

Sevgililer Günü için çok güzel planlamalar yapabilecek bir başka burç da şık ve kibar Terazi burcudur. Düşünceli Terazi burcu, Sevgililer Günü için planlar yaparken, estetik bakış açısına uygun olmayan hiçbir şeyi seçmez. Zarif ve zevkli Terazi burcunun Sevgililer Günü için planlamak istediği şey, onu, sevgilisini ve aşka duydukları açlığı doyuracak bir şey olmalıdır.

Balık Burcu:

Naif ve romantik Balık burcu, doğuştan yaratıcı bir burçtur. O neye dokunsa, hangi organizasyonu yapsa mükemmel olur. Duygusal Balık burcunun artistik tarafı çok güçlüdür. İçinde müziğin ve dansın olmadığı bir etkinlik onun elinden çıkmaz. Sevgisinde sınırsız olan Balık burcu, sevgilisini çok mutlu etmek, ayaklarını yerden kesmek ister ve hayal gücü yüksek olduğu için, diğer insanların düşünemediği çok özgün şeyler planlayabilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.