Sevgililer Günü Alışverişinde Burçların Çılgın Halleri

Sevgililer Günü heyecanı herkesi çoktan sardı. Çünkü 14 Şubat yaklaşırken aşk ve romantizm hislerinin yoğunluğu ile biraz da mantığımızı ötelediğimiz, kendimizi duyguların yoğunluğuna bıraktığımız özel günler yaşayacağız. Sevgilisi olanlar sürprizler düşünmeye, sevgili adayları da duygularını açacağı özel planlar hazırlamaya aylar öncesinden başladılar. Elbette tüm bu sürprizler için bolca düşünüp, özenerek alışveriş yapmak gerekecek. Peki, sevgililer gününün en çılgın alışveriş meraklıları hangi burçtan?

Koç

Açık sözlü Koç burçları duygularını ve beklentilerini net olarak söylemekten kaçınmazlar. Sevgilileri için hazırlayacakları sürprizler ve alacakları hediyeler de oldukça net olacaktır. Eğer her şeyi yolunda giden bir ilişkileri varsa evlenme teklifi organizasyonu yapıp tektaş almak tam da Koçlara göre bir sürpriz olurdu. Koç sevgili ile beklentinizi yüksek tutmanızda hiç sakınca yok.

Boğa

Çok detaylı planlar yapıp alışveriş için mağaza mağaza dolaşmak zor gelir Boğa burçlarına. Yeşillikler içinde bir otelde özel sevgili paketi tatil rezervasyonu yapmak hem daha pratik hem de unutulmaz bir hediye olacaktır. Ne de olsa şömine yanacak ve şaraplar hazır olacaktır, merakla beklediğiniz yeni parfüm serisini de zaten istiyordunuz. Biraz tembel işi gelse de bunu düşünmeyip keyfini çıkarmaya bakın.

İkizler

Birisi çılgınlık mı dedi, işte size 14 Şubat’ın en çılgını olmaya aday bir sevgili. Eğer İkizler burcu ile sevgili olduğunuzdan eminseniz, gece yarısı balonla uçmaya, son dakika sürprizi ile Paris’e gitmeye ya da kışın kapalı olan lunaparkta dönme dolaba binmeye hazır olun. Sizin için en eğlenceli hediyeyi bulmak için tüm dükkânları arşınlaması da cabası. Yeni çıkan bir kitap, şık bir mp3 çalar ve zarif bir bileklik hiç fena fikir değil. Tek bir taneye karar veremeyeceği için hediye sepeti alacağınız kesin.

Yengeç

Loş ve sakin bir oda, kırmızı mumlar, kalpli peçeteler, en sevdiğiniz yemek ve biraz da müzik. Yengeç sevgilinizin alışveriş listesi çoktan hazır… İkiniz için diktirdiği fidanla bağlarınızı güçlendirirken, çiftler için özel üretilen, sevgililer günü serisi aşk kokan atkı bere takımıyla da artık bir takım olduğunuzun altını çizecektir.

Aslan

Mücevher mi, yüzlerce gül mü, şehrin en şık restoranında baş başa yemek mi? Sevgiliniz Aslan burcuysa hiç birisi tek başına yeterli gelmeyecektir. Onun sevgisini göstermeyi ne kadar sevdiğini cümle âlem biliyor. Hazır olun, sizi şatafatlı bir 14 Şubat bekliyor.

Başak

Her şeyin en ince detayına kadar düşünülmüş olduğuna emin olun. Kendinizi Başak burcu sevgilinizin planlarına bırakın. Rafine zevkini konuşturacağı özel bir mekân, şık bir masa ve tam zamanında gelen kemancı. Hediyesi ile de inceliğini gösterecektir, markalı zarif bir kol saati. Üzerinde baş harflerinizin yazılı olduğu kutunun başucunuzda duracağını hesap etmemiş olabilir mi? Siz organizasyona takılmayın nasıl olsa tıkır tıkır işleyecektir.

Terazi

Çok arayıp da bulamadığınız o eski plak, sürpriz hediye paketinizin içinde olabilir mi? Terazi burcu sevgiliniz varsa sevgililer günü alışverişini özenle düşünüp tam da gönlünüze göre olanı alarak tamamlayacağını bilirsiniz. O abartıyı sevmez, size aşkını sunacağı tek bir gül ona yeter.  Bu özel günde yüzünüzü güldürebildiyse ondan mutlusu olmayacaktır.

Akrep

Sizi dışarıda yemeğe davet eden Akrep burcu sevgili, en ince vuruşunu yapmaya hazırlanmış olmalı. Şık bir tekne ile boğazda unutulmaz bir gece. Gül yaprakları ile bezenmiş özel bir sofra, en sevdiğiniz şarap. Ondan sıradan bir hediye bekleyemezsiniz, size özel tasarlanmış el işçiliği kol düğmelerinizin bir eşi daha yok. Ona tekrar âşık olmak işten bile değil. Umarız sizin aldığınız hediye gölgede kalmaz.

Yay

Pasaportunuzun hazır olduğuna emin olup, Viyana’ya uçak biletinizi ofisinize kurye ile gönderen kim olabilir? İşte Yay burcu sevgilinin avantajları. Onun yaşamayı öyle çok seveceksiniz ki onsuzluk aklınıza bile gelmeyecek. Daha ülkede satışı başlamamış son teknoloji cep telefonunu sizin için bulup hediye etmesinin sizin şanslı bir insan oluşunuzla hiç alakası yok. Yay sevgiliniz herkesin yapabildikleri ile ilgilenmez.

Oğlak

Oyuncakçı dükkânlarındaki kalpli ayıcıkları kim alıyor sanıyordunuz? Oğlak burcu sevgilinizin romantizm anlayışı kalpçiklerle sınırlı belki ama size bağlılığı onu kocaman bir âşık yapıyor. Hem aldığı tek hediye de o değildir, şık bir kazak, yumuşak bir terlik ve film izlerken üşümeyin diye diz battaniyesi.  Herkesin hediye anlayışı kendine göre, sizi düşündüğünü belli etmiş sonuçta.  Sizin için hazırladığı yemeği keyifle yedikten sonra çalışma odasına geçmesine alışmanızı tavsiye ederiz.

Kova

Sevgililer gününü dünyanın en ünlü müzelerinden birisini gezerek kutlamak kaç kişiye nasip olabilir ki… Şanslı kişi sizseniz Kova burcu aşkınızın bu sıra dışı zevkine şaşırmamalısınız. Her yerde rahat kitap okuyun diye aldığı e kitap okuyucu ile ne kadar ince düşünceli bir sevgiliye sahip olduğunuzu anlamış oldunuz. Merak etmeyin müzeden sonra da sizin istediğiniz bir aktiviteye gitmeye hayır demeyecektir. Güzel bir restoranda rezervasyon yaptırın artık gecenin geri kalanı sizin.

Balık

14 Şubatı sevgililer günü yapan kesinlikle Balık burçlarıdır. Sabah uyandığınızda kapıda sizi karşılayan güller, gündüzden ofis masanıza gelen kırmızı fanuslu sukulent, size nasıl ulaştırıldığını anlayamadığınız kalpli ve lezzetli çikolatalar, çantanızda bulduğunuz kokulu aşk mektubu. Bunlar nasıl bir akşam geçireceğinizin sadece ön sözü. Sizi almaya gelen özel araç manzaralı bir tepede durduğunda, kapıyı açan kişi romantizmin vücut bulmuş hali Balık burcu sevgiliniz olacaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.