Sevgili Olmayı Bırakıp Anneliğe Soyunan Burçlar!

Jennifer Lopez’in de dediği gibi! Ain’t your mama! Düşün, cicim ayları geçmiş bitmiş, o çok sevdiğiniz sevgiliniz kanepe yerleşmiş! Onun elinde kumanda, senin gözler ise koca göbeğine dayadığı çerez tabağında! E nereye gitti o beraber yemek yaptığınız günler? Birlikte romantik komedi izlemeler, her akşam farklı bir aktiviteye gitmeler? Bak elinde temizlik bezi, bütün gün pencere balkon motoru takmış çalışıyorsun. Üstüne ne maaş alıyor ne de bir takdir görüyorsun! Ama suçu karşı tarafa da atmamak lazım! Çünkü sen tüm bunları kendi ellerinle paşa paşa yapıyorsun! Peki ne zaman o koca bebeğin kendi haline bırakmayı düşünüyorsun? İşte sevgilisine hem analık hem dadılık yapan 2 burç! Hemen altıda da aklına yazmaları gereken koca bir bonus!

Hizmetkar Başaklar

Bakmayın öyle eleştiri hastası olduklarına, ayrıntılara takılıp mükemmeli bulmaya çalıştıklarına. Katkısız bir Başak burcu, birlikte olduğu erkeğin resmen geyşası olur, hizmette sınır tanımaz. Sabah kahvaltısından, akşam sütüne kadar her şeyini hazır eder, sevgilisine sıcak servis eder! Hem evi çekip çevirir hem de partnerinin işlerine yardımcı olur. Aynı anda 10 yere birden yetişebilir. Ve hiçbiri için bir karşılık beklemez. O kadar alçakgönüllü, vericidir yani. Fakat bir an önce bu işleyişe bir dur demeli!

Anaç Yengeçler

Yengeç’ten daha ailesine düşkün bir burç var mı? Cevap verelim yok! Sevgi pıtırcığı Yengeçler, partnerini alır, besler büyütür. Gocunmaz ayağında sallar, pamuklara sarar sarmalar. Günde 5 öğün yemek yapar yine de gıkı çıkmaz! Doğasında var anaçlık! Yetişemediği iş yoktur. Fakat biraz abarttığı doğrudur. Karşısındaki insan bu tutumuna alışırsa, ilişkilerinin boyut değiştirmesi kaçınılmaz bir sondur!

BONUS: 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.