Serenay Sarıkaya’nın Mars Burcunun Aslan Olduğunun 5 Kanıtı

Televizyon dünyasının son yıllarda en iyi çıkış yapan isimlerinden biri genç oyuncu Serenay Sarıkaya oldu. Medya dünyasında geniş yer bulurken, her adımı hayranlarınca takip ediliyor. Başarısında en büyük pay, rol aldığı dizilerin tutması oldu. Doğum haritasındaki olumlu etkiler ve mevcut potansiyel de doğru hamleler yapmasını sağladı. Güneş burcu Yengeç olan Serenay, burcunun etkilerini gösterse de Mars burcu da onun kişiliğini oluşturdu. İşte genç oyuncunun Mars burcunun Aslan olduğunun 5 kanıtı:

Sosyalliği

Aslanda konumlanan marsın enerjisiyle sosyal hayattan geri kalmıyor Serenay. Galalar, ödül geceleri, defileler ve partilerde sık sık görünüyor genç oyuncu. Göz önünde olmanın kariyerine olumlu yansıdığının bilincinde olup, bu tarz etkinliklere katılım gösteriyor. Ayrıca insanlarla iç içe olmayı seviyor. Özel hayatında da sosyal aktivitelerden ve gezmekten keyif alıyor. Arkadaşlarıyla zaman zaman yurt dışı turları yapıyor. Gittiği yerlerde geçirdiği mutlu anlarını fotoğraf karelerine yansıtıyor. Düzenli olarak yaptığı seyahatlerle kafa dinledikten sonra işlerine kolayca motive oluyor.

Özgüveni

Siz onun sakin ve mütevazı görüntüsüne bakmayın. Savaş gezegeni Mars, Aslan burcunda girişkenliğe ve özgüvene tavan yaptırır.  Serenay Sarıkaya şu an şöhretinin zirvesine ulaşmışsa da bu seviyeye gelmesi 10 yılını aldı. Henüz 16 yaşındayken birkaç tutmayan dizisi sonrası, kendine olan güvenini yitirmemişti. Yan rollerle adım adım kariyerini tırmandı. Başarısını taçlandıran en büyük faktör özgüveniydi. İnsanlarla iletişiminde sıcak ve sade tavırlar sergilese de fotoğraf çekimlerinde iddialı ve havalı pozlarıyla da özgüvenini belli ediyor.

Şıklığı

Genç oyuncu, şöhretini biraz da fiziksel çekimine borçluydu. Mesleğinin gerekliliğiyle doğal güzelliğini dışarıdan müdahalelerle pekiştiriyor. Dış görünümü için hiçbir masraftan ve detaydan kaçınmıyor. Silikon estetiği sonrası daha feminen bir görünüme kavuşmuştu. Gardırobunu şık, dekolte ve stil kıyafetlerle dolduruyor. Özel gecelerin çoğu kez en şıkları arasında giriyor. Sade kombinlerle onu neredeyse hiç göremiyoruz. Abartıya kaçmadan gösterişli elbiselerle kendine hayran bırakıyor. Sosyal medya hesaplarında stilini yansıtırken markalar tarafından da model olarak sıkça tercih ediliyor.

Pozitifliği

Her zaman yüzünde gülümsemesiyle gördüğümüz Serenay, son derece sıcakkanlı ve güce gönüllü. Popülaritesine rağmen hayranlarına ilgi gösteriyor ve kapris yapmıyor. Kendisiyle çalışanlar eğlenceli ve kibar tavrını övüyor. Bunda en büyük etken pozitif ruh hali. Yaşam enerjisi, insan ilişkilerine de yansıyor. Hayatın olumlu yanlarını görüp kendini mutlu etmeyi biliyor. Gezdiği yerlerde, set aralarında, arkadaş çevresinde yaşama sevinci göze çarpıyor.

Star Havası

Medya dünyasında çok fazla ünlü var ama hepsinde aynı ışığı göremezsiniz. Bazı insanlarda doğuştan gelen bir star edası vardır. Bunu tavırlarında net bir şekilde hissedersiniz. Mars burcunun Aslan olmasıyla Serenay Sarıkaya da bu etkiyi gösteriyor. Duruşu, giyim tarzı, makyajıyla ben yıldızım mesajı veriyor. 8 milyon takipçisi olan sosyal medyada en gösterişli ve fotojenik fotoğraflarını paylaşıyor. Objektiflere verdiği pozlarda star elektriğini gözler önüne sererken, hayranlarını da muhteşem fiziğiyle cezbediyor ve instagram hesabını adeta bir blogger gibi yönetiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.