Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin’in Aşk Uyumu 8 Çıktı!

Şöyle bir açın televizyonu, dolaşın biraz internette, gazete okumasanız bile markete gittiğinizde bakın biraz manşetlere. En büyük markaların reklamlarında, dergi kapaklarında, reyting rekorları kıran dizilerin başrollerinde, moda çekimlerinde, kısacası her yerde. Oturduğu evden aldığı arabaya, taktığı tokadan içtiği çorbaya kadar her şeyiyle haber niteliği taşıyan insanlar hep aynı yüzler değil mi? Piyasanın birkaç insanın elinde döndüğü gibi bir gerçek var, e tabii bir elin nesi, iki elin sesi var!

Son birkaç yıla bakın, en ünlü oyuncular birbirleriyle aşk yaşıyor hatta evleniyor. Kimileri buna PR çalışması olarak bakıyor, kimleri “birlikten kuvvet doğar” yorumları yapıyor. Tabii 2018 yılında kuvvetten kastımız tabii ki bankı hesaplarınız! Haberi yapanlarda dedikoduyu yayanlar da haksız sayılmaz aslında. Birbirleriyle evlenen ünlülerin bölüm başı aldıkları ücretler artıyor, büyük şirketlerden reklam teklifleri teklif yağıyor, Instagram’da takipçileri artıyor, popülerliklerine popülerlik katıyorlar. Doğru orantılı bir şekilde cüzdanları da kabarıyor. E bunun kavgası var, aldatması var, boşanması var! Hepsi birer reyting, hepsi birer manşet! Sonuç olarak tüm bunlar sadece magazin sayfalarındaki bilgiler ışığında aklımızda kalıyor, gerçeği öğrenmek pek de mümkün olmuyor.

Gelelim esas konuya, günümüzün en popüler çiftlerinden Kerem Bursin ve Seranay Sarıkaya’ya. Ne diyor sizce doğum haritaları? Nasıl çıkmıştır aşk uyumları? 1 Temmuz 1991 yılında doğan Serenay Sarıkaya Yengeç burcu. 4 Haziran 1987’de doğan Kerem Bursin ise İkizler. Aralarında güçlü bir çekim ve duygusal bağ olan ünlü çiftin kavgaları da çok oluyor. Bazen birilerini anlıyor, destekliyor, heyecanlandırıyorlar. Bazen ise farkı beklentiler dolayısıyla kendilerini tartışmaların içinde buluyorlar. Fakat genel olarak birbirlerini tamamlıyorlar. Zıt kutuplar her zaman birbirini çekiyor, aralarındaki tensel uyum ise ilişkilerini hep canlı tutuyor. Siz de birlikte olduğunuz kişiyle aranızdaki çekimi öğrenmek isterseniz, ücretsiz olarak Moyra’yı indirip profil bilgilerinizi tamamladıktan sonra aşk uyumunuza bakabilirsiniz. Unutmayın Moyra bilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.