Serenay ve Kerem birlikte bir projede yer alacak mı?

Medcezir dizisindeki rolü ile asıl çıkışını yapan Serenay Sarıkaya ve Güneşi Beklerken dizisi ile bir anda hayatımıza giren Kerem Bürsin’in birlikteliği de yaptıkları işler kadar konuşuluyor. Ünlü bir markanın reklamlarında da birlikte yer alan ikili, sevilen çiftler arasında. Biz de ünlü çiftin ilişkilerine bir de astroloji gözü ile bakalım dedik.

Birçok evli çiftten daha uyumlular!

Birçok evli çiftten daha uyumlular!Serenay ve Kerem’in doğum haritalarının birçok evli çiftten daha uyumlu olduğunu söylemek lazım. İkili arasında güzel bir uyum var,aralarında güçlü bir iletişim görülüyor. Bu iletişim, ilişkilerini sağlamlaştırıyor. “İnsanlar konuşa konuşa” deriz ya, Serenay ve Kerem, birlikte vakit geçirmekten ve sohbet etmekten büyük bir keyif alıyorlar ve bunu ilişkinin lokomotifi olarak kullanıyorlar.

Birbirlerini cesaretlendiriyorlar!

Birbirlerini cesaretlendiriyorlar!Serenayve Kerem çiftinin bir başka güzelliği de ikilinin birbirlerini cesaretlendirmeleri ve heveslendirmeleri, haritalarına baktığımızda birbirini destekleyen bir çift görüyoruz. Serenay ve Kerem, birlikteyken daha özgüvenli, daha cesur ve güçlü hissediyorlar. İnsana her türlü engeli aşabileceğini, her şeyi yapabileceğini hissettiren aşklar vardır ya, işte öyle bir ilişki bu.

Serenay’ın hayatında bir hareketlilik olacak!

Serenay'ın hayatında bir hareketlilik olacak!Önümüzdeki günlerde Serenay’ın hayatında önemli ve olumlu bir hareketlilik olabilir. Kariyeri için bir dönüm noktası olacak büyük bir projede yer alabilir ya da kazançlarında ciddi bir artış sağlayacak büyük bir reklam anlaşmasına imza atabilir. Tabi bir ihtimal daha var; genç ve güzel oyuncu, yakın bir gelecekte evlilik yolunda bir adım da atabilir. Hayırlısı olsun diyoruz….

Genç çift, ortak bir projede yer alabilir!

Genç çift, ortak bir projede yer alabilir!Kerem’i ise yurt dışı bağlantılı bir projede görebiliriz.Zaman zaman bu tarz projelerde yer alan yakışıklı oyuncu, bu kez uluslararası arenada daha fazla tanınmasını sağlayacak bir işle gündeme gelebilir. Serenay ve Kerem’i ortak bir projede görme ihtimalimiz de var, önümüzdeki dönemde ikilinin yeniden birlikte kamera karşısına geçeceğini de duyabiliriz. Genç çifte başarılar ve mutluluklar diliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.