“Seni Seviyorum” Diyen Burçlar Aslında Ne İma Ediyor?

Nasıl yani huyunu, suyunu, halini, tavrını çeşit çeşit anlattığımız burçlar “Seni Seviyorum” dediğinde, aynı şeyi mi söylemek istiyor? Sevgi kişinin tümüyle içsel dünyasında var olan, yeşeren, kararan, kırmızı meyveler ya da salkım üzümler, belki de kocaman karpuzlar veren bir meyve bahçesi. Belki de zifiri bir karanlık, yönsüz bir yolculuk ya da toprakları susuzluktan çatlamış çorak bir arazi. Yani hep bir ağızdan “Seni Seviyorum” deyince aynı şeyi söylemiş olmuyoruz. Aslında duygularımızı aynı kelimelerle ifade etmek dışında, konu sevgi olunca sevgilimizle bile aynı dili konuşmuyoruz. Peki burcuna göre “Seni Seviyorum” derken, aslında neler söylüyorsun?

Koç

Seni gördüğüm ilk andan itibaren çılgınca istiyorum. Bitmek bilmez enerjinle kaçıp durmana, sürekli hal değiştirmene ve beni de değişime motive etmene bayılıyorum. Benimle kalman için sürekli savaş vermeyi seviyorum. Hala bilmediğim yönlerini delice merak ediyor, seni öğrenmek, yeniliklerinle tanışmak için heyecan duyuyorum. Henüz sürprizlerin devam ettiği, heyecanımı taze tutmayı başardığın için SENİ SEVİYORUM.

Boğa

Bana karışmadığın, başka ilişkilerde olduğu gibi yaşam alanımı daraltmadığın, beni sürekli harekete zorlamadığın için sana kendimi çok yakın hissediyorum. Sana güveniyorum ve yaşamımı güzelleştirebileceğini biliyorum. Seninle huzur doluyor, teninin tonunu, saçının rengini, avuç içlerinin yumuşaklığını seviyorum. Kokunla dolu gecelerimiz hiç bitmesin istiyorum. Beni incitmeyeceğini ve güvenimi sarsmayacağını umut ediyor ve SENİ SEVİYORUM.

İkizler

Kalabalıktan gözün gözü görmediği dünyamda, herkesten farklı olduğun, bana yeni dünyaların kapılarını açtığın için seninle olmaktan çok keyif alıyorum. Tümüyle dürüst davranabiliyor, aklıma eseni söyleyebiliyor, seninle her şeyi konuşabiliyor, bir an bile sıkılmıyorum! Bana sürekli yeni ufuklar açıp hızlı adımlarınla karar vermemi kolaylaştırdığın sürece SENİ SEVİYORUM.

Yengeç

Çocuklarımın ailesi, benim eşim, ailemin evladı, köklerimin atası olacağın için seni dün sevdim, bugün seviyorum, sonsuza kadar seveceğim. Başımıza her ne gelirse gelsin senin yanında olacak, her koşulda seni koruyacağım. Yuvamızı güzelleştirdiğin, ailemize güven verdiğin, harika bir eş ve ebeveyn olduğun için beni hiç aldatmayacağına eminim. Sadakatin sürdüğü müddetçe her an SENİ SEVİYORUM!

Aslan

Beni kazanmak için savaştığın, dikkatimi çekmeyi başardığın, girdiğin her ortamda beni layıkıyla temsil ettiğin ve beni çok sevdiğin için seninle birlikte olmayı seviyorum. Tahtıma sahip olmak istemediğin, yanımda olduğun, elimi tuttuğun ve sorumluluklarımı azalttığın, beni her zaman takdir ettiğin, onayladığın, pohpohladığın müddetçe ben de SENİ SEVİYORUM!

Başak

Tüm arayışlarımın sonunda seni buldum. Yaratıcısın, çalışkansın, düzenlisin, temiz ve titizsin. Sana gözüm kapalı güvenebiliyorum, yaptığım tüm dikkat testlerinden geçtin, ne kadar mükemmeliyetçi biri olduğunu bana ispat ettin. Elin her işe yakışıyor, oldukça beceriklisin. Bir sevgilide aradığım tüm özelliklere sahip olduğun için SENİ SEVİYORUM!

Terazi

Adil olmama yardım ettiğin, kararsızlıklarımdan faydalanıp beni yanlış yollara sapmaya motive etmediğin, doğru olanı yapmaya çalıştığın için seninle yaşadığım ilişkiyi çok seviyorum. Huzurumu hiç kaçırmıyor, beyhude tartışmalar çıkarmıyor, beni büyük sorumluluklar almaya zorlamıyorsun. Herkesin gözü senin üstündeyken sen beni seçiyor, her ortamda nasıl davranman gerektiğini biliyorsun. Beni hiç ilgisiz bırakmadığın, yalnız kalmama göz yummadığın için SENİ SEVİYORUM!

Akrep

Karanlığımdan korkmak yerine lezzetine vardığın, fantezi dünyama kapılarını kapatmadığın, sana güvenmem için elinden geleni yaptığın için seni sonsuza dek seveceğim. Dünüm, yarınım, bugünüm yok artık! Seni hep ve her zaman sevmeliyim! Labirentlerinde kaybolup, arzularında yandığım sürece, sonsuz bir aşkla, SENİ SEVİYORUM!

Yay

Beni kendine halkalarla bağlamak istemediğin, sırf geleneklerin öyle buyuruyor diye kına gecesinde geleneksel kostümler giymemi istemediğin için, benimle birlikte korkusuzca maceralara atıldığın için seninle birlikte olmaktan çok mutluyum. Beni keyiflendirdiğin, benimle gülüp eğlendiğin, keşfetmeyi en az benim kadar sevdiğin ve sürekli merak ettiğin ve tümüyle sana bağlanmamı istemediğin için SENİ SEVİYORUM!

Oğlak

Seni seviyorum diyorsam, tam olarak senin anladığın anlamda, telli duvaklı, yedi düvele ilanlı, toplumun onayını almalı, büyüklere kararlarını danışıp herkesin rızasıyla evlenmek istiyorum demek istiyorum. Toplumsal alanda sahip olduğum yeri beslediğin, itibarımı güçlendirdiğin, kariyerime destek olduğun, aileme kol kanat gerdiğin ve herkesin saygısını kazandığın için kararımı verdim SENİ SEVİYORUM!

Kova

Sana karşı koymuyorum, özel alanlarıma girmene ses çıkarmıyorum, benimle aynı görüşü paylaşmasan dahi seni hırpalamak yerine usulünce konuşmayı tercih ediyorum, sana herkesten daha samimi ve toleranslı davranıyorum, tüm bunlar seninle bir ilişki yaşadığım anlamına gelse de adını koymak zorunda değiliz. Ancak hayatımda sahip olduğun bu özel yer dolayısıyla SENİ SEVİYORUM!

Balık

Kalbimi tümüyle senin kullanımına açtım ve sana öylesine aşık oldum ki kendime, beni kırmamanı ümit etmekten başka yol bırakmadım. Düşlerimde canlandırdığım, her gün hayalimde yaşadığım kadar büyük bir aşkla bağlıyım sana! Bir bakışın yeter kalbimi kırmaya. Olsun kırgınlıklarımdan beslenir sanatımı konuşturur, tümünü sana ithaf ederim. Çünkü SENİ SEVİYORUM!

Bir Yorum Bırakın
  1. Sanki bu biraz cafcaflı olmuş, yani fazla duygusal olmuş gibi.
    Aslında boğa kadını olarak zor hatunlar olsak bile sevdik mi aman aman 😃

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir