Bu Sene Bebek Geliyor mu?

Bu haftaki ünlü çiftimiz Beren Saat ve Kenan Doğulu! Bir tarafta hem güzelliği hem de yeteneği ile dikkatleri üzerine çeken, özellikle Aşk-ı Memnu dizisinden sonra sadece Türkiye’de değil Orta Doğu ülkelerinde de geniş bir hayran kitlesi kazanan başarılı oyuncu Beren Saat. Diğer tarafta ise Türkçe Pop müziğin 90’lardan bugüne başarı grafiğini hiç bozmadan gelen ve hiç yaşlanmayan bebek yüzlü ismi Kenan Doğulu. Haliyle hepimiz meraktayız, bebek ne zaman gelecek diye.
Beren ve Kenan’ın doğum haritalarına bakınca ikilinin kadersel bir ilişkisi olduğunu görüyoruz. Bir şekilde yolu kesişen ve nasıl olduğunu anlamadan birbirine aşık olan çiftler vardır ya, onların ilişkisi de böyle. Beren ve Kenan, elmanın iki yarısıymış da bir araya gelince tam olmuşlar gibi birbirlerinin eksiklerini tamamlıyorlar.

Kenan, olaylara yüzeysel yaklaşan ve çok derin düşünmekten hoşlanmayan biri. Beren, Kenan’ı derinleştiriyor ve böylece onun sanatsal tarafını besliyor. Beren başarma hırsı olan bir insan ama genel olarak dağınık bir enerjisi var ve odaklanmakta zorlanıyor. Kenan da Beren’in odaklanmasına ve sabitlenmesine yardım ediyor.

Beren, Kenan’ın olaylara farklı bir perspektiften bakabilmesini sağlıyor ve farkındalık kazanmasına yardım ediyor. Kenan da Beren’in kişisel gelişimine katkıda bulunuyor. Dediğimiz gibi birbirlerinin eksiklerini tamamlayan güzel bir çift var karşımızda. Birbirlerine çok yakışan bu ikiliyi görünce herkesin aklına aynı sorunun gelmesi çok doğal: Birlikteliklerini bir bebekle taçlandıracaklar mı?

Hepimizin merakla takip ettiği bu konuyla ilgili astrolojik bir değerlendirme yaptığımızda doğum haritasına Kenan Doğulu’nun çocuk sahibi olma ihtimalinin oldukça yüksek olduğunu görüyoruz. Genç çiftin haritalarını birlikte ele aldığımızda ise bu yıl içinde bir bebek haberi alacaksak bu haberin ağustos ayında geleceğini söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.