Selena Gomez Hayranlarına Kötü Haber!

Geçtiğimiz günlerde Selena Gomez ve The Weeknd’in sarmaş dolaş fotoğraflarının basına yansımasının ardından fotoğraflar ve ikili hakkındaki dedikodular gündemden düşmüyor.

Konuya bir de The Weeknd’in eski sevgilisi Bella Hadid’in dahil olması işleri iyice kızıştırdı. Biz de dedikodulara bir de astroloji perspektifinden bakalım dedik.

Selena Gomez’ın doğum haritası, şu aralarda başlayan bir ilişkinin ünlü şarkıcının hayatında çok uzun soluklu olmayacağını gösteriyor. The Weeknd ve Selena Gomez birliktelerse bile bu ilişkinin odağı eğlence, para ve şöhret. İkili beraber güzel vakit geçirecek ve şöhretlerine şöhret katacak ve sonrasında ayrılacak diyebiliriz.

Maalesef Selana Gomez hayranlarına bir kötü haber daha var. Bu yaz Selena’nın hayatında ani gelişmeler olabilir ve bu gelişmeler onu beklenmeyen kararlar almaya zorlayabilir. Başarılı şarkıcının duygusal patlamalar yaşaması ve kariyerinde bir değişiklik yapması mümkün.

2017 yılının ikinci yarısında Selena’yı pek de güzel günler beklemiyor. Şarkıcı, geçtiğimiz dönemde yaşadığı sağlık problemine benzer bir sorunu tekrar yaşayabilir. 2018 ve 2020 yılları arasında hastalığı nüksedebilir ve uzun bir tedavi süreci geçirmek durumunda kalabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.