Seksi Görünmek İçin Çaba Sarf Etmesine Gerek Olmayan Burçlar!

Birçok insan toplum içerisinde beğenilmek ve seksi görünmek ister. Bunun için kıyafetlerini özenle seçerler. Vücut hatlarını gösteren giysileri tercih ederler mesela. Bazıları makyajı yoğun yaparak etkileyici ve cazibeli bir yüzle dikkat çekmeye çabalar. Kimi insanlar da ağır parfümler sıkarak karşı cinsi tavlama yolunu seçer. Astroloji dünyasında bazı burçlar vardır ki seksi görünmek için öyle çaba sarf etmelerine gerek yoktur. Doğuştan gelen bir çekicilikleri vardır.

Alımlı Akrepler

Zodyak’ın seksapelitesi en yüksek burcu Akreplerdir. Elli metre ileriden bile bu özelliklerini belli ederler. Onların birilerini etkilemek için kılık kıyafetle uğraşmasına gerek yoktur. Fiziksel olarak da cazibeleri vardır. Vücut hatları biçimlidir. İlişkilerinde beğenilirler ve seçilen değil sevgili adaylarını seçen kişi konumundadırlar. Akrepler birini kendilerine bağladıklarında kimse kolay kolay onlardan soğumaz. Oturuşları, kalkışları, konuşma tarzları, vücut dilleri son derece seksidir. Aşkta ilgili ve tatmin edici bir partner olurlar. Yüksek libidolarıyla partnerlerini de kışkırtırlar. Flörtleri için senelerce unutulmayacak cazibede bir sevgilidirler. Onları seksi kılan bir özellikleri de karizmaları. Anlamlı ve derin bakışları son derece havalı ve karizmatiktir. Hayatlarına bir şekilde dokundukları herkeste iz bırakırlar.

Güzel Teraziler

Dış görünümüyle çekici burçlar arasında başı çeken Terazilerin makyaja ihtiyacı yoktur. Güzel yüzleriyle hemen kendilerini belli ederler. Sadece yüzleri değil tepeden tırnağa seksi göründükleri için dekolte giysilere de ihtiyaç duymazlar. Üzerilerine çuval giyse yakışanlar familyasındandır Teraziler. Oldukça nazik konuşur, medeniyet konusunda çevrelerine adeta ders verirler. Vücut dilleri, jest ve mimikleri seksi ve alımlıdır. El kol hareketlerinin doğallığıyla karşılarındakini kolayca etkilerler. Bu kibar tavırları onlara ayrı bir çekicilik katar. Sigara tutuşlarında bile çekicilik sezersiniz. Kadınları feminen, erkekleri centilmendir. Karşı cinsin beklentilerini karşılayacak düzeyde dengeli tavırlar sergilerler. Girdikleri her ortamda en güzel ve seksi kişi olarak gösterilirler. Diksiyonları akıcı ve etkileyici olan Terazilerle sohbet etmek keyiflidir.

Etkileyici Boğalar

Bir diğer seksi burcumuz olarak Boğaları gösterebiliriz. Venüs gezegeninin etkisiyle güzellik ve estetik yönleri gelişmiştir. Bu nitelik dış görünümlerine de yansımıştır. Pasif bir çekicilikleri vardır. Güzel olmak için veya birini etkilemek için çabalamaya üşenirler. Oturdukları yerde başkalarını kendine çekmek gibi bir özellikleri vardır. Bulundukları grubun sevilen ve beğenilen kişileri olurlar. Girişken ve aktif yapıda olmasalar da bir şekilde popüler olmayı başarırlar.  Dışarıda çok kısmetleri oldukları halde Boğalar kalbine sadece bir kişi sığdırır ve ona sadık kalır. Seksi görünümleri sadakat ruhlarıyla birleştiğinde flörtleri için eşi bulunmaz bir sevgili olurlar. Uzun yıllar birlikte olmaya, evliliğe uyumlu yapıdadırlar. Ayrıca Akreplerle birlikte sekse en düşkün burçlar olarak tutkulu bir partneri memnun ederler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.