Sahteliğin Kokusunu 1 Km Uzaktan Alabilen Yalan Dedektörü Burçlar!

Birinin yalan söylediğini nasıl anlarsınız? Sizi gerçeği söylemediğine, bir şeyleri sakladığını düşünmeye iten şey nedir? Sizle konuşurken gözlerini kaçırması mı, abartılı el ve kol hareketleri mi, fazla hızlı konuşması mı? Her ne kadar bu işaretler her zaman karşımızdaki kişinin yüzde yüz yalan söylediğini kanıtlamasa da bize bazı şeyler hakkında ipucu verir. Biz kim bize yalan söylüyor, acaba dün akşam söylediği şey doğru muydu diye düşüneduralım, Zodyak aleminde bazı burçlar var ki yalanı görür görmez adeta kendilerine bir şeyler oluyor, sinyalleri süzgeçten geçirerek sonuca ulaşıyor ve yalana geçit vermiyorlar. İşte karşınızda o burçlar:

Başak

Başak insanına yalan söylemeyi düşünüyorsanız, sizin için yapabileceğimiz tek şey iyi şanslar dilemek olurdu şüphesiz. Bu burç adeta yalan makinelerinin insan versiyonu gibidir ve makinelere göre daha az hata payı vardır. Başaklar oldukça zekidir ve sırf eğlence olsun diye bilgileri toplayıp, analiz etmeye bayılırlar yani oldu da onlara yalan söylediniz, Başak insanı biriktirdiği bu bilgileri şöyle bir masanın üzerine yayacak ve hakkınızda son kararı vermek için çalışmalara başlayacaktır. Burçlar arasında detaylarla yaşadığı aşkla bilenen Başak insanının gözünden bir şeyin kaçması mümkün değildir. Yani böyle bir şeyi yaptıysanız ya da yapmayı planlıyorsanız, işiniz hiç kolay değil bizden söylemesi.

İkizler

İletişimin kitabını yazıp, en çok satanlar listesine giren ve listeden yıllarca düşmeyen bu burca yalan söylemek mi? Nasıl desek, bizce biraz komik olurdu. Karakter geçişleri konusunda kimsenin eline su dökemediği bu burç her ne kadar bir konuya uzun uzun takılıp kalmasa da gerçekleri öğrenme ve keşfetme aşkı yalanınızı ortaya çıkarmayı istemesine yeter de artar bile. Eğer ikizler birinin yalan söylediğinden ufacık da olsa şüpheleniyorsa, onu tuzağa düşürmek için gereken doğru soruları soracağına ve bunu başaracağına en ufak bir şüpheniz bile olmasın. Onlar sadece hangi soruları soracağı konusunda değil aynı zamanda cevapları tartma konusunda da oldukça iyidir, eğer hikâyeye uymayan tek bir şey bile olursa bunu tutup ayıklayacaklardır ve yalancının ipliğini pazara çıkaracaktır.

Akrep

Akrep insanına yalan söylediyseniz ya da söylemeyi planlıyorsanız, kendi ölüm fermanınızı kendi ellerinizle imzaladınız demektir. Çünkü Akrep insanın bunu anlayacağına ve sizi gereken şekillerde cezalandıracağınıza şüpheniz olmasın. Doğaları gereği meraklı ve araştırmacı bir kişiliğe sahip olan Akrep detektif tarafı harekete geçtiğinde ne kadar sürerse sürsün ne kadar çaba harcaması gerekirse gereksin gerçeği öğrenene kadar durmayacaktır. Ve o malum an gelip çattığında yani Akrep yalan söylediğinize yüzde yüz emin olduğunda bunu bir kenara yazacak ve günü geldiğinde size dünyanın kaç bucak olduğunu gösterecektir. Bunu bir tehdit olarak değil de geri ödeme olarak düşünün. Belki biraz rahatlamanızı sağlar.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.