Sahip Olduğu İlişkinin Kıymetini Ancak Kaybedince Anlayan 4 Burç!

Kaybedince değerini anladığımız şeylerden bahsetmeye başlasak, susmadan tam iki hafta konuşmamız gerekebilir. Maddi şeyler yine neyse de manevi şeyleri kaybedince yerine yenisi de gelmiyor. Gelemiyor. Sen de gidenin arkasından bakakalmakla yetinebiliyorsun değil mi? İşte bu kaybedince yerine yenisi gelemeyen şeylerden biri de ilişkiler. İlişkiler, her ikiliye göre o kadar özel ve o kadar değişken bağlardır ki, birini kaybettiğinde birebir aynısını bulabilmen imkânsız hale gelir. Senin özelliklerin, olgunluğun, zevklerin ile karşındaki kişilerin özellikleri, hayattan beklentileri, eğlenme şekilleri bir şekilde uysa bile; yine aynı yer, aynı zamanda ve aynı kişi ile olmadığın sürece o ilişkinin aynısını yaşaman pek de mümkün olmuyor değil mi? O zaman ne yapıyoruz, bizi mutlu eden birini bulduğumuzda onu kaybetmemek için elimizden geleni yapıyoruz! Şimdi gel, sahip olduklarının kıymetini ancak onları kaybedince anlayan burçları beraberce inceleyelim.

Güvenli Çemberinin Dışını Bilmeyen Boğa Burçları

Keyfine düşkün Boğa burcu insanları, iş başkaları için bir şey yapmaya geldiğinde en büyük süper gücü olan tembelliği kullanmaya bayılır. Bir başkası için fedakârlık yapmak onun kitabında pek yazmaz çünkü o kendisi için de pek fedakârlık yapmaz, rahatından feragat etmeyi sevmez. Kendi dünyasında içe dönük ve durağan halde yaşayan Boğa burcu, terkedildiğini bile günler sonunda fark edebilir ve çok alıştığı o insanı artık yanında bulamıyor olması onun bu dünyasını derinden sarsar.

Her Zaman Yanında Kalacağını Sanan Yengeç Burçları

Duygusal Yengeç burcu insanları, hayatlarındaki o özel kişiyi anaçlıkları ile sarıp sarmalarlar, kendi ailelerindenmişçesine sever ve sahiplenirler. Ancak bu yakınlığın bedeli olarak en ufak bir atışmada dahi kırılıp içlerine dönerler. Gereksiz alınganlıklarıyla karşısındakini bezdirdiğini fark edemeyen Yengeç burçları, o insanı tam anlamıyla kaçırdığını ise çok geç anlar. Anladığındaysa aşk kapılarını uzun bir mola için sıkı sıkıya kapatır.

El Alem Ne Der Derken Yanındakinin Ne Dediğini Duymayan Terazi Burçları

Dışarıdaki insanların hakkında ne düşündüğünü en çok merak eden, üstüne üstlük neredeyse bununla yaşayan ve bunun hayatını en çok etkilemesine izin veren burç şüphesiz ki Terazi burçlarıdır. İlişkileri için de dışarıdaki yorumları çok ciddiye alırlar. Sadece aile ve arkadaşlarının değil, dış kapının dış mandalını bile dinleyen Terazi burçları, aslında en çok dinlemesi gereken insanı dinlemezken onu kaybeder. Geri almak için çok uğraşsa da bu tarz hikâyelerinin sonu hep hüsranla biter.

Şüpheleri ve Kıskançlıkları ile Bezdiren Akrep Burçları

Kimseye bir türlü tam anlamıyla güvenemeyen Akrep burçlarının ilişkilerinde yaşadıkları en büyük krizler kıskançlık üstünedir desek, şaşırmazsınız sanırız. Manipülatif yapısıyla sevdiği kişiyi sürekli zor durumda bırakan, sürekli kendini açıklamak zorunda bırakan, kıskanan ve takıntı haline getiren bu burcun insanları aşkta bu yüzden büyük kayıp yaşayabilirler. Kaybettiklerini fark ettiklerinde kırdıkları her şeyi düzeltmek için çok uğraşırlar ama yaptıklarını asla geri alamazlar. Bu huylarını değiştirene ya da en azından az da olsa esnetmeye çalışana kadar da bu kaderleri değişmeyecektir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde kaybolabilirsin.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın
  1. Yani siz de haklisiniz… Kaybettiklerinin kiymetini anlama kapasitesi olmayan burclar da var. Koc, ikizler, yay, kova, hatta belki oglak… gibi…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir