Sağlıklı ve Güçlü İlişkiler Kuran En Dayanıklı Burçlar!

Günümüzün en zor işi sorunsuz ilişkiler kurmak ve o ilişkilerin sorunsuz devam etmesini sağlamak. Aslında bu iş çok büyük meziyetler gerektirmiyor. Ama herkes o kadar yoğun ve herkes kendisi dışında kalanlara karşı o kadar nezaketsiz ki daha ilişki kurma aşamasında bile işler takılıp kalabiliyor. Böyle olunca bu tarz teşebbüsler bile başarısızlıkla sonuçlanabiliyor.

Koç Burcu

Koç burcu kendi çapında dayanıklı ve güçlü bir insandır. Onunla ilişki kurması başta zor olsa bile, zamanla ilerledikçe sağlıklı ve güçlü bir hale gelecektir. Koç burcunun pes etmeyen yapısı ilişkideki umut ışığı olacaktır. Ayrıca koç burcunun espritüel yapısı ve mizah anlayışı olması ilişkinin en zor anlarında bile yanında olacak ve çokça durum toparlamasına yardımcı olacaktır.

Yengeç Burcu

İyi ilişkiler kurmak Yengeç burcu için çok önemlidir. Ayarını kaçırmadığı sürece Yengeç burcu da sağlıklı ve güçlü ilişkiler kurabilir. Sadece verdiği şeylerin dengesine dikkat etmesi gerekir. Çok şefkat verirse, çok empati gösterirse, çok verici olursa, sevgiye muhtaç halde davranırsa bu ilişki sağlıklı olmaktan çıkar ve bir süre sonra da yürümediği ortaya çıkar. Bu duyguların hepsinden ama ölçülü derecede katarsa işte o zaman o ilişki sağlıklı ve güçlü olabilir. Ancak sağlıklı ve güçlü ilişkiler zaman zaman fedakârlık gerektirir. Bu yüzden Yengeç burcundan ziyade, inatçı ve dediğim dedik burçların yalnız kalması belki de daha iyidir.

Aslan Burcu

Her ilişkide inişler çıkışlar yaşanır, her ilişkide sorunlar vardır. Önemli olan ilişkideki bu sorunları çözmek konusuna nasıl yaklaşıldığıdır. İlişkideki iki tarafı da etkileyen sorunları görebilmek ve beraber çözebilmek o ilişkiyi sağlıklı ve güçlü hale getirir. Aslan burcu, başkalarıyla birlikte çalışmak konusunda doğuştan yeteneklidir. Her konuda olduğu gibi sorunu görme ve çözme aşamasında da çok başarılı olan Aslan burcu, elbette sağlıklı ve güçlü ilişkiler denince de aklımıza gelecek ilk burçlardan olacaktır.

Başak Burcu

Dikkatli ve titiz Başak burcu, ilişkilerinde oldukça açık ve şeffaf olmaya gayret eder. Kimse kimsenin niyetini okumamalıdır ona göre. Bu nedenle partnerini de açık olma konusunda cesaretlendirir. Başak burcu bir şeye mi üzüldü? Hemen partneri ile paylaşır. Bir şeye mi sinirlendiler? Medeni bir şekilde konunun üstüne konuşmak isteyerek partnerinin dikkatini çeker. Açık ve dürüst davranmak çok kolay değildir tabii ama sağlıklı ve güçlü bir ilişki kurmanın kolay olduğunu kim söyledi ki?

Oğlak Burcu

Sınırlara saygılı Oğlak burcu, sağlıklı ve güçlü ilişkiler kurabilecek bir başka burçtur. Her şartta otokontrolünü sağlar, her zaman nerede ve nasıl davranması gerektiğini, ne yapması gerektiğini iyi bilir. Ölçülüdür, ağırbaşlıdır. Partnerine saygıyla yaklaşır ve ilişkinin içindeki dinamikleri doğal kurallar üstüne oturtmayı başarabilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.