Sadece Yükselen Burcu Boğa Olanların Anlayabileceği 6 Durum

Sevgili yükselen Boğa burcu insanları! Söz veriyoruz birazdan okuyacağınız metinde sizlerin sadece tembellikle, çok yemek yemekle ya da libidonuzun yüksek olmasıyla yargılanmanızı hariç tutacağız, o konulara hiç mi hiç girmeyeceğiz! Önyargılardan oldukça uzağız ve onlarla hiç mi hiç ilgilenmiyoruz. Biz her zaman güzel özelliklerinize odaklanıyoruz ve onları fark etmenizi sağlamak için uğraşıyoruz. Tüm emeğimiz iyi yönlerinizi görmenizi ve bununla övünmenizi sağlamak için! Bu içeriğimizdeki biricik amacımız, sizin birbirinden eşsiz özelliklerinizin yarattığı ve sadece sizin gibi yükselen burcu Boğa olanların anlayabileceği durumları incelemek. Yalnız olmadığınızı unutmamanızı sağlamak. Hazırsanız gelin başlayalım! Eğer sitemizi yeni keşfettiyseniz ya da yükselen burcunuzu henüz bilmiyorsanız ve yükselen burcunuzun güzel özelliklerini, gündelik hayatınıza olan etkilerini daha detaylı öğrenmek istiyorsanız Moyra’yı indirebilir ve doğum haritanızı inceleyebilirsiniz.

Bütün Toplantıların Senin Evinde Yapılması

Bir yükselen Boğa burcu insanının en önemli özelliği kendi rutinine ve alışkanlıklarına gösterdiği özendir. Sen yükselen Boğa burcu insanı, sen sevdiğin her şeye, herkese, her yere o kadar çabuk ve o kadar çok alışıyorsun, sevdiğin her şeyi o kadar içselleştiriyorsun ki, onlardan kopman zaman zaman imkânsız hale gelebiliyor. Dünya üzerinde en sevdiğin yer, en korunaklı limanın kendi evin desek yeridir. Başka yerlerin kalitesine pek de güvenemiyorsun, senin için hiçbir yer yeterli hale gelemiyor. Bu nedenle arkadaşlarını özlediğinde ve onları görmek istediğinde herkesi en sevdiğin ve en çok eğlendiğin yerde toplamak istiyorsun. Bu da senin yaşadığın ev oluyor tabii! Rahatına düşkün oluşunla evini her türlü organizasyona uygun halde kullanabiliyorsun. Çünkü ilk taşındığında sana gelebilecek herkesi ve o evde yapabileceğin her şeyi düşünüp ona göre organize ettin bile!

Arkadaş Ortamının En Güvenilir İnsanı Olman

Yükselen burcu Boğa olanların bir diğer ortak özellikleri güvenilir ve özellikle sır saklama konusunda ketum olmalarıdır. Sen yükselen Boğa burcu insanı, o kadar dayanıklısın o kadar dayanıklısın ki anlamadığın şekilde gelen geçen herkes en derin sırlarını, en derin yaralarını seninle paylaşıyor. Başkalarıyla paylaşamadıkları, en gizli kalması gereken, en pis, en karışık sırlarını sana anlatıyor. O kadar güvenilirsin ki bugüne kadar senden sır çıktığı görülmemiştir! Uysalsın ve kapılarını herkese açıyorsun. Bitmek tükenmek bilmeyen sabrınla, sana gelen herkesi dinliyorsun. Onları ve anlattıklarını sahipleniyor, zaman zaman da dertlerine pratik çözümler sunuyorsun. Hiçbir zaman da gerçekçi olmaktan ve kendi vicdan pusulandan vazgeçmiyorsun. Sen herkesin ihtiyacı olan gerçek bir dostsun!

Gurmelik Denince Akla Gelen İlk İnsan Olman

Bir yükselen burcu Boğa insanının bir başka güçlü özelliği gurmelik konusundaki yeteneğidir. Senin o kadar sağlam bir damak tadın var ki, bütün arkadaşların seninle yeni lezzetler keşfetmek için sırada bekliyor. Yeni bir yer mi açıldı? İlk davetli sensin! Bir Vedat Milor değilsin belki ama arkadaş ortamında gurmelik denince akla gelen ilk insan elbette sensin! Yeni lezzetler denemek konusunda çoğu zaman çekimser kalsan da alışkın olduğun tatlarda ustalaştığını hepimiz kabul ediyoruz. Kebap mı seviyorsun? En iyi kebabı hangi restoranın yaptığını en iyi sen bilirsin. Birasız yaşayamıyor musun? En iyi bira nerede mayalanıyor, onu bile araştırmış olabilirsin. Peki ya tatlı? En iyi künefenin nerede yeneceğini bildiğinden eminiz. Bizimle de paylaşabilir misin?

 Alışkanlık ve Rutine Bağlanma İsteğinin Güçlü Olması

Yükselen burcu Boğa olanların güçlü bir diğer özelliği de alışkanlıklarına olan bağlılığıdır. Sen yükselen burcu Boğa, her hareketinle o kadar kararlısın ve kararlı olma duygunu o kadar seviyorsun ki bu da senin kendi alışkanlıklarını kendi yaşama alanını oluşturmana neden oluyor. Alışkanlıklarını yönetip rutinin haline getiriyorsun ve bunu esnetmekten pek hoşlanmıyorsun. Alışkanlıklarının ve buna bağlı rutinin oluşmasını gerçekten çok önemsiyorsun. Kaliteli yaşamayı çok seviyorsun ve ondan asla ödün vermek istemiyorsun. Bu durumu zevkli oluşunla birleştirince günün ilk kahvesini nerede içeceğinden tut da akşam evde izleyeceğin dizinin bölümüne kadar her şey planlı hale geliyor. Senin oyunun, senin kuralların! Arkadaşların da bu halini görüyor ve onlar da bu rutinin bir parçası olmak için can atıyorlar.

Kenarda Köşede Her Zaman Kendini Geçindirecek Kadar Parası Olmak

Yükselen Boğa burçları, tutumlu oluşları ile de zaman zaman öne çıkarlar. Sen her zaman temkinli oldun, çünkü temkinli doğdun değil mi? Senin için tedbir almak, tedbirli olmak nefes almak kadar kolay bir işlem aslında! Para senin için çok önemli. Ama kimin için değil ki! Parayı yönetmek herkesin kolaylıkla yapabileceği bir iş değil. Hele doğru zamanda doğru yatırımı yapabilmek büyük bir yetenek gerektiriyor. Maliyet bilincinde olman seni bir anda diğer herkesin önüne geçiriyor. Sakin ve sabırlı oluşunla bir yatırım için gereken en doğru zamanı bekliyor, en doğru hamleyi yapabiliyorsun. Soğukkanlı olman ise işler bir an için bile gitmesi gerektiği gibi gitmese panik yapmamanı sağlıyor. Paranı iyi idare edebilmek, az parayla kaliteli, iyi yatırımlar yapmak, iyi şeyler almak sana bahşedilmiş bir yetenek, bunu biliyor muydun?

Sherlock Holmes olması bile Doktor Watson Seviyesinde Gözlem Yapabilmek

Bir yükselen burcu Boğa insanının şimdilik en sonuncu önemli özelliği, gözlem konusunda usta olmasıdır. Sen sadık yükselen burcu Boğa, sen o kadar sadık bir arkadaşsın ki, gerçek arkadaşların için yapamayacağın şey yok! Onlar için gerekirse özel dedektif bile olursun. Sağduyulu oluşun ile en doğru yolu seçebiliyor ve en dolaysız şekilde gerçeğe ulaşabiliyorsun. Dingin olduğun için dengeni asla kaybetmiyor ve yanlış yollara sapmıyorsun. Belki bir Sherlock Holmes değilsin ama onun Doktor Watson’ından da bir eksiğin yok!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.