Sadece Yükselen Burcu Aslan Olanların Anlayabileceği 6 Durum

Hepimiz zaman zaman bulunduğumuz yerlerde garip bir yalnızlık hissine düşeriz. Böyle zamanlarda kendimizi ait değilmiş gibi hissettiğimiz bu yerlerden uzaklaşıp, ait olduğumuz ortamları bulmaya can atarız. Bizimle aynı özellikleri paylaşan insanları gördüğümüzde rahatlarız ve içimizdeki o yalnızlık duygusunun bir anda kaybolduğunu hissederiz. Onlarla ortak noktalarımızı bularak kaynaştığımızda aramızda kimsenin göremediği bir bağın oluştuğunu biliriz. Burçlar da bizim için böyle bir ortak noktadır, hepimizi buluşturan ortak bir paydadır. Aynı burca mensup olduğumuz insanları gördüğümüz zaman hemen burçlar konuyu açarız. İyi ve “görece kötü” bulduğumuz özellikleri konuşmaya başlarız. Bu bizi bir bütün haline getirir ve diğer insanların bu konuyu bizler ve yeni arkadaşlarımız kadar iyi anlamadığını düşünürüz. Şimdi yükselen burcu Aslan olan sen, seni en iyi senin gibi olanlar anlar diyelim, gel sadece yükselen Aslan burcu insanlarının anlayabileceği 6 durumu ve bunların doğurduğu sonuçları beraber inceleyelim.

Doğuştan Parlaklığa Sahip Olmak

Bir yükselen Aslan burcu insanının en önemli özelliği gösterişli ve görkemli oluşudur. Sen, yükselen Aslan burcu insanı, dikkat çekici olmak senin kaderinde vardır ve bunun için çaba harcamana bile gerek yoktur. Oradasındır, güzelsindir/yakışıklısındır, çevren ve çevrendeki her şey seninle birlikte ışıldıyordur. Bir şeye hayat vermen için ona dokunman yeterlidir. Eğlenceli ve hayat dolu oluşunla, gülüşünle ve kaliteli sohbetlerinle de insanları kendine çekmek konusunda iddialısındır. Gerek enerjinle gerek hoşsohbet oluşunla orada olduğunun bilinmemesine imkân yoktur. Bulunduğun ortamda parlayan başka bir insan varsa haritasının önemli bir noktasında kesinlikle Aslan burcu olduğundan emin olabilirsin ve gidip bu konuyla ilgili bir sohbet başlatabilirsin. Kim bilir belki de bu durum sana güzel bir dostluğun ya da tutkulu bir ilişkinin kapılarını açar. Ne dersin?

Aşkta ve Sevgide Sınırsız Olmak

Bir yükselen Aslan burcu insanı genel olarak sınırlarını bilmez, çünkü onların sınırları pek yoktur. Sen yükselen Aslan burcu insanı, o kadar cömertsin ki hayatındaki her duyguyu, her hali, her şeyi büyüterek yaşıyorsun. Olduğu gibi yaşadığın tek bir duygun bile yok. Aşksa aşk, sevgiyse sevgi, dostluksa dostluk! Herhangi duygunun bir ucu bucağı bir sınırı yok sende! Tabii ki bu kadarla da kalmıyor! Kimsenin senden bir iyilik istemesine de gerek yok. Cana yakınlığın ve sıcakkanlılığın ile günden güne büyüyen arkadaş çevren ve artan hayran kitlen için zaten sürekli iyilikler yapıyorsun. Dokunduğun hayatı güzelleştirmeden oradan ayrılmıyorsun. Sen zaten her zaman onlar için oradasın, onları mutlu etmek, sevgini göstermek için yapmayacağın şey yok! Senin için, sana uygun tek tavsiyemiz, diğer insanlar için elinden geleni yaparken kendini ve kendi ihtiyaçlarını görmezden gelmemen olabilir.

Büyük Kalbi ve Yaşama Sevinciyle Hayatı Yaşanabilir Kılmak

Yükselen Aslan burcu insanları hayat dolu olunuşları ve bu doluluğu çevreleriyle paylaşmaları ile de bilinirler. Sen yükselen Aslan burcu insanı, hevesli yapın, muhteşem oyunculuğun ve eğlenceli hallerin ile ilham veremeyeceğin, moralini düzeltemeyeceğin kimse yok desek yeridir. İnsanları ve durumları o kadar güzel gözlemliyor ve aslında neler olduğunu o kadar iyi anlıyorsun ki, o durumda olan birini yüzeye ancak sen çıkarabilirsin. Herkesi o kocaman sevgi dolu kalbinde taşıyorsun ve yaşama sevincin ile herkese de bunları aşılamaya çalışıyorsun. Yüce gönüllü oluşun ve kendinle barışık hallerin bulunduğun her ortamda takdir görmene neden oluyor. Ne yaparsan yap, parlamadan, ortamların yıldızı olmadan duramıyorsun, değil mi?

 Cömertlikte Sınır Tanımamak

Cömertlik bir yükselen Aslan burcu insanı için bambaşka bir konu başlığıdır. Her konuda olduğu gibi cömert olmakta da elbette sınır tanımamaktadır. Sen yükselen Aslan burcu insanı, eli açık olmaktan başka nasıl yaşanır bilmiyorsun, değil mi? Birinin bir şeye mi ihtiyacı var? İşte oradasın! Sevdiğin bir arkadaşın bir şey mi beğendi? Doğum günü için onu paket yaptırdın bile değil mi! Birinin işe mi ihtiyacı var? Hemen özgeçmişini isteyip bağlantılarını konuşturmaya başladın, onu da biliyoruz! Herkesin her konuda yanındasın, herkese her konuda destek olmaya bayılıyorsun. Çünkü sen lider ruhlusun, sen bir kralsın, ailene, sevdiklerine, dostlarına, arkadaşlarına yanındakilere sen sahip çıkmayacaksın da kim çıkacak!

Otoriter Bir Yapıya Sahip Olmak

Yükselen Aslan burcu insanlarının bir diğer özelliği de özellikle iş yerlerinde otoriter olmalarıdır. İş yerinde gerçek bir otoritesin, çünkü ne yapılması gerektiğini en iyi sen biliyorsun, değil mi yükselen Aslan burcu insanı? Lider ruhlu olduğun için sürünü en iyi sen koruyorsun. Zihinleri okuyabildiğin için herkesin niyetini en iyi sen okuyorsun. Doğuştan parlaklığa yani ilgi çekici bir enerjiye sahip olduğun için bağlantıları en iyi sen kuruyorsun. Özgüvenli oluşunla en iyi iletişimi sen sağlıyorsun. Gururlu oluşun da daha azına kanaat etmemeni söylüyor sana –ki etmemelisin de! Sen doğuştan bir lidersin, bunu özümsemeli, buna sahip çıkmalı ve harekete geçmelisin!

İçten ve Samimi Olmak

Bir yükselen Aslan burcu insanın şimdilik sonuncu en önemli özelliği de içten ve samimi oluşlarıdır. Sen cana yakın yükselen Aslan burcu insanı, o kadar eğlencelisin ki insanlar seni tanıyabilmek için can atıyorlar. Samimi olduğun için herkes her konuda sana geliyor, senin düşüncelerini önemsiyor, senin tavsiyelerini merak ediyorlar. Senin dürüstlüğün onlara ışık tutuyor. Sen onlar için yaratıcı çözümler buldukça, onların senden uzaklaşmasını imkânsız hale getiriyorsun. Neşeli ve mutlu olduğun için herkesi bir mıknatıs gibi kendine çekmeden duramıyorsun. Sen de yükselen burcunun diğer özelliklerini ve gündelik hayatına olan güzel etkilerini daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı detaylı bir biçimde inceleyebilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir