Sadece Yengeç Burcunun Anlayabileceği 5 Absürt Durum

Sıra geldi Yengeç burçlarına! Bakalım Yengeç burçları gün içinde ne kadar absürt durumlarla nasıl karşılaşıyorlarmış. Hazırsan başlayalım!

Sabah Dinlediği İlk Şarkıya Ait Duygu Tüm Gününe Yayılmış Olmak

Empatik Yengeç burcunun en büyük özelliklerinden bir tanesi ufak bir şeyin tüm duygu durumunu belirleyebiliyor olmasıdır. Sabah okula ya da işe gitmek için hazırlanırken veya yola çıktığı dakikalarda dinlediği ilk şarkı onun tüm gününde takınacağı duygu durumunu belirleyebilir. Hareketli bir şarkı dinlerse, bütün günü hareketli, neşeli ve kıpır kıpır geçer. Ama şansına yavaş ve biraz da üzücü bir şarkı çıktıysa o gün pek de onun günü olmaz artık. O gün onun için yağmurların dinmediği, fırtınaların inmediği bir gün haline gelir. Etrafındakilerin de vay haline!

Arkadaşlarına İşim Var Derken Evde Oturup Yemek Programı İzlemek

Evcimen Yengeç burcu, evde vakit geçirmeyi zaman zaman herkese tercih eder. Ne yapalım, o seviyor kendi evini, yuvasını, oturup kendi başına bir şeyler yapmasını falan. Hem aslına bakarsanız bu da bir iştir işte! Beğenin ya da beğenmeyin, Yengeç burcu gayet dürüst davranıyor aslında. Çıkmak istemiyor ve işim var diyor. İşinin yemek programı izleyip izlememek olması onun dışında kimseyi ilgilendirmediğine göre, herkesin öncelikleri kendine deyip bir sonraki maddeye geçebiliriz bizce!

Aklından Geçirdiği Biri Tarafından O Anda Telefonla Aranmak

Sezgileri çok kuvvetli olan Yengeç burcunun başına buna benzer o kadar fazla olay geliyor ki, çoğu Yengeç burcunun kendisini medyum ilan etmesine çok az kaldı. Artık kişilerle aralarında nasıl bir şeyler yaşıyorlar onu bilmiyoruz, ama bu olayın yaşandığını biliyoruz. Yengeç burcu biraz konsantre olup birini düşündüğünde o kişinin kısa bir süre sonra aradığına ya da en azından mesaj attığına şahit olmayan yoktur aramızda büyük olasılıkla.

Arkadaşlarının Gönderdiği Saçma Videolarda Bile Duygulanmayı Başarmak

Yengeç burcunun duygu durumu o kadar enteresandır ki, ne görürse görsün, onun içinde mutlaka üzülecek, merhamet edilecek bir şey bulur. Merhametli Yengeç burcunun insani yönü çok ağır basar ama bu onun için çoğu zaman hayatı zorlaştırır. Yolda gördüğü kimsesizlere, sokak köpeklerine, kesilmiş ağaçlara kadar üzücü şeylere duygulanması bir yana; ekranlardaki kurgulara ya da saçma sapan videolara bile duygulanmayı başarır!

İlkokul 3. Sınıftaki Arkadaşının Yazdığı Notu Saklamak

Nostaljik Yengeç burcu, geçmişine çok düşkündür. Hatırlamayı, o eski zamanları kafasında canlandırmayı çok sever. Öyle ki bazen bu geçmişe takılı kaldığı da görülmüştür. Hafızası çok güçlüdür, aklına gelmeyecek öğretmeni ya da oyun arkadaşı yoktur. Sorun anlatsın. Bu nedenle zaman zaman anılarını ortaya dökmek istediğinde ilkokul 3. sınıftaki arkadaşlarının yazdığı notlara hatta belki de daha da gerilere kadar dönebileceği verileri vardır ellerinde.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.