Sadece Yay Burcunun Anlayabileceği 5 Absürt Durum

Sıra geldi Zodyak’ın eğlencelisi Yay burçlarına! Bakalım Yay burçları gün içinde ne kadar absürt durumlarla nasıl karşılaşıyorlarmış. Hazırsan başlayalım!

Çok Komik Sandığı Bir Espriye Kendisinden Başka Güleni Olmamak

Bunun tipik bir Yay burcu özelliği olmadığını söyleyebilecek olan var mı aramızda? Yok değil mi? Kötü espriler Yay burcunun alamet-i farikası gibi, olmazsa olmazı gibi. Bir nevi marka gibi düşünebiliriz. Eğlenmeyi ve eğlendirmeyi seven Yay burcu, çok komik sandığı bir espriyi yeri geldiğinde yapmak için hafızasına atar. Zaman zaman ortaya çıkarıp beğeniye sunar. Sunar ama kendinden başka gülen de olmaz. Ama bir Yay burcu asla pes etmez, sonu hüsran olsa bile girdiği başka bir ortamda yine kullanmak için bu espriyi cebine atmayı ihmal etmez.

İyilik Yapayım Derken Kendisini Kötü Bir Durumun İçinde Bulmak

İyi niyetli Yay burcunun en çok hırpalandığı konu bu olsa gerek! Bir işe o kadar iyi niyetle ve temiz motivasyonlarla başlıyor ki, onların asla kötü sonuçlanmasına ihtimal vermiyor. İyimserliğini sonuna kadar korumaya çalışsa da bazen iyilik yapayım derken kendisini kötü bir durumun içinde buluyor. Yapmaması gereken bir şey yapıyor ya da başından beri hiç içinde olmaması gereken bir yerde kendini buluyor. Bunun da herkes için hoş olmayan sonuçları doğuyor.

Kapıyı Açmak İçin Zorlarken Zaten Açık Olduğunu Fark Etmek

Yay burcunun bir başka özelliği de dalgın olması, daha doğrusu etrafındaki şeylere gerekli dikkati ve özeni göstermemesidir. Kafası bir şeye takıldıysa, başka bir şeyi gündemine alması mümkün değildir. O ne yaparsa yapsın arka planda aklına takılan şey takılmaya devam edecektir. Böyle zamanlarda açmak için zorladığı kapının zaten açık olduğunu fark etmesi de biraz zamanını alacaktır.

Mevsimlik Temizlik Sırasında Dolabında Aynı Kıyafetten Birkaç Tane Bulmak

Yay burcu her konuda olduğu gibi alışveriş konusunda da abartan bir yapıya sahiptir. Aldığı şeyden asla bir tane almaz. Miktarı abartır, fiyatı abartır, benzerliği abartır, illa bir yanını abartır. Aldığını dolabına koyar ve onu orada unutur. Aldığı her şey bir yerlerde dağınık halde durur. Çoğunu giymek alına bile gelmez, o yine gider eski kıyafetlerini giymeye devam eder. Hal böyle olunca da mevsimlik temizliğe başladığında her yerden üstüne kıyafet yağar. Dolabını açtığında aynı kıyafetten iki tane bulması bile olasıdır.

Alışveriş Yaparken Çarptığı Mankenden Dönüp Özür Dilemek

Yay burcunun güzel bir diğer özelliği de iyi niyetli olmasıdır. Her ne kadar özellikle yürürken dikkatsiz ve sakar da olsa, sağa sola da çarpıp bir şeyler de devirse dönüp sonuçlarını düzeltmek için orada ve hazırdır. Market gezerken ya da alışveriş yaparken, eğilir doğrulurken mutlaka bir şeyleri deviren savruk ve dikkatsiz Yay burcu devirdiği ya da çarptığı şeylerden biri bir cansız manken bile olsa, geri dönüp ondan özür diler. Cansız olduğunu fark ettiğinde ise güler ve yoluna döner.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.