Sadece Terazi Burcunun Anlayabileceği 5 Absürt Durum!

Sıra geldi Zodyak’ın en kibarı olan Terazi burçlarına! Bakalım Terazi burçları gün içinde ne kadar absürt durumlarla nasıl karşılaşıyorlarmış. Hazırsan başlayalım!

Rengine Karar Veremediği İçin Aynı Elbiseden İki Tane Almak

Her zaman şık ve zarif olmayı önemseyen Terazi burcunun dillere destan bir kararsızlığı vardır. Hava grubuna ait diğer burçlar da kararsızdır ama Terazi burcunun kararsızlığı bambaşkadır. Günlük hayatında karşılaştığı çok basit iki şey arasında bile karar vermekte zorlanır. Seçimler zorlaştıkça karar alması da zorlaşır. Giyim kuşama çok önem verdiği için konu alışverişe geldiğinde tamamen kilitlenir. Bu nedenle rengine karar veremediği için aynı elbisenin birkaç rengini, aynı tişörtün birkaç kesimini almışlığı vardır..

Evini Asla Kullanmayacağı Şeylerle Doldurmak

El âlemin ne dediğini, kendi arzularından sürekli olarak üstün tutan Terazi burcu, karar vermekte zorlanır evet ama karar verdiği zamanlarda aldığı şeyler genel olarak çok zevklidir. Adeta bir koleksiyoncu gibi gördüğü kıymetli şeyleri satın alır. Ama bu durum bir yerden sonra başını ağrıtır. Çünkü aslında bir noktadan sonra gördüğü her şeyin satın almaya başlar ve aslında aldığı bu şeylerin hiçbiri günlük hayatında kullanacağı şeyler değildir. İnsanlar onu beğensin, onun ilgi alanlarına imrensin, onu yüceltsin istediği için aldığı şeylerle evini doldurduğuyla kalır.

Gittiği Yerdeki Tüm Esnaf İle Muhabbeti Koyulaştırmak

Hava grubundan gelen bir diğer özelliği hoş sohbeti olan Terazi burcu, aslında tam bir muhabbet insanıdır. Gittiği her yerde herkesle muhabbeti tutar. İnsanların dünyayı nasıl gördüğünü öğrenmeye karşı büyük bir merakı vardır. Kibar Terazi burcu, tatlı dili sayesinde çıktığı tatillerde, mutlaka oranın esnafı ile bağlantı kurar, sohbeti derinleştirir. Böylelikle herkesin dünya algısını öğrenir ve onlarla güzel arkadaşlıklar kurar. Eve gönderilen taze sebze meyve de cabası!

Üstünde Çekiniz Yazan Kapıyı İtmek

Bu aslında hepimizin başına gelebilen bir durumdur. Kaçımız aslında çekmemiz gereken bir kapının üstüne itmek için abanmamışızdır? Sayı çok az olsa gerek. Ama kimi zaman tembelleşebilen Terazi burcu için bu daha sık gerçekleşir. Bazen acelesinden nereye gittiğine dikkat etmez. Terazi burcu işinin bitmesine odaklandığı anda gözü diğer hiçbir şeyi görmez, üzerinde kocaman puntolarla çekiniz yazan kapıyı iterek içinden bile geçmeye çalışabilir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir