Sadece Oğlak Burcunun Anlayabileceği 5 Absürt Durum

Sıra geldi disiplinli Oğlak burçlarına! Bakalım Oğlak burçları gün içinde ne kadar absürt durumlarla nasıl karşılaşıyorlarmış. Hazırsan başlayalım!

Uygulamalar Yerine Hala Kalem Kâğıtla Not Almak

Eski moda Oğlak burcu insanı, belki de başarılı olmasını bu eski moda oluşuna borçludur, kim bilir! Hem okul hayatında hem de iş hayatında başarılı olan Oğlak burcu, not tutmayı çok önemser. Eski moda demiştik ya, işte tam da bu nedenle o notları kalemle ve kâğıtla alır. Belki evine gidince temize de çeker. Teknolojinin hayatımızın her alanına girdiği günümüzde not almak için onlarca uygulama, ses kaydı almak için onlarca eklenti varken başarı odaklı Oğlak burçlarının hala kâğıtla kalemle not alıyor olması, belki de doğrusu budur diye düşündürdü bize.

Yanında Duran Bir Kişi Bluetooth Kulaklık İle Konuşurken Kendisiyle Konuşuyor Sanmak

Oğlak burcu çok duygusal ya da insanları çok önemseyen bir burç değildir ama topluluk içinde uyması gereken ne kadar kural varsa hepsine uyar. Olgun Oğlak burcu insanları sorumluluk sahibi olduğu kadar saygınlığına da önem verir. Bu nedenle biri onunla konuştuğunda, ona selam verdiğinde gerçekçi Oğlak burcu da karşılığını verir. Bunu bazen o kadar otomatik şekilde yapar ki, yanında oturan biri Bluetooth kulaklıkla konuşuyor olduğunda bile kendisiyle konuştuğunu sanabilir!

Otomatik Mesajlara Gerçekmiş Gibi Uzun Uzun Cevap Yazmak

Hayatının her alanında çalışkan olan ve kurallara uyan Oğlak burcu insanı, iş yaşamında nasılsa ev yaşamında da öyledir. Disiplin onun en önemli motivasyonlarından biridir, hayatının hiçbir alanında eksik etmez. Tüm hareketlerinin bir tarzı, belli bir kalıbı vardır ve bunun dışına çıkmaz. Bu kalıplardan bir tanesi de iş yaşamından alışkanlık edildiği maillere cevap verme konusudur. Bunu o kadar önemser ki kendini otomatik mesajlara bile cevap verirken bulur.

Eski Sevgilisinin Whatsapp Profilindeki Fotoğrafına Bakacakken Yanlışlıkla Video Araması Yapmak

Ölçülü Oğlak burcunun çok duygusal olmadığını söylemiştik. Ama taştan da yapılmamıştır tabii. Her ne kadar teknolojiye yakın bir yapısı olmasa da eski sevgilisini özlediğinde minik adımlarla ona doğru bakınmaktan kaçınmaz. Kısıtlayıcı Oğlak Burcu böyle zamanlarda biraz daha dikkatli olsa, kendini biraz kısıtlasa iyi olur, yoksa bu video araması işi çok başını ağrıtır!

GPS’i Ne Kadar İyi Olursa Olsun Her Seferinde Arabayla Kaybolmayı Başarmak

Oğlak burcu, gelenekseldir. Hayatının her adımında da geleneksel olmaya devam eder. Yaptığı ya da yapmak üzere olduğu şeyin, geleneksel bir yöntemi varsa, döner dolaşır onu seçer. Her ne kadar dakik ve planlı bir insan olsa dahi, zamanla yarışsa dahi kendi bildiği yolu denemekten çekinmez. Buna kelimenin tam anlamıyla “yol” kelimesini de ekleyebiliriz. Bir buluşmaya gitmek üzere yola çıktığında ona asla geç kalmak istemez, ama bir GPS’in lafıyla da hareket etmez. Kendi bildiği yoldan gitmek, ucunda geç kalmak bile olsa onun için önemlidir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir