Sadece Kokoş Burçların Anlayabileceği 12 Durum!

Makyaj yapmayı sever misiniz? Ya da allı pullu, kendinizi gösteren giysiler giymeyi? Cildinize, taktığınız aksesuarlara, saçınıza, kullandığınız ayakkabılara, kısacası vücudunuzda taşıdığınız her şeye fazla özen gösterir misiniz? Yüksek ihtimalle dış görünüşünüze özen gösteren bir Terazi ya da kendini makyajıyla, seçtiği parçalarla, kısacası tarzıyla ortaya koymayı seven bir Aslan kadınısınız! Peki ya ne kadar takıntılısınız? Ellerinizdeki işi bırakıp saçınızdaki toka izine, taşırdığınız rujunuza, ütüsü kaçmış gömleğinize kafayı takar mısınız? İçinizdeki Başak burcunu dışarıya yansıtır mısınız?

Eyvah!

Gece dışarıdan gelip üstünüzü değiştirmeden, makyajınızı silmeden yatağa atladınız. Gece boyunca sorun yok! Fakat sabah sizi bir sürpriz beklediğini sakın unutmayın!

Milyonlarca Kulak Çöpü

Kaç milyon kulak çöpü harcadınız makyajınızı temizlemek için? Kaç saat harcadınız ayna karşısında gözünüzdeki rimeli çıkarabilmek için?

Ah O Rüzgar!

Parıl parıl parlayan parlatıcınızı sürdünüz, saçlarınızı ata ata sokaklarda yürüdünüz. Yalnız rüzgar faktörünüzü unuttuğunuzu sanıyoruz, şayet saçlarınızı dudağınıza yapışmış bir halde görüyoruz!

Kabarık Saçlar!

Bu tür durumları aslında tek bir cümleyle açıklayabiliriz: Dün akşam düğüne mi gittin? O kadar fön, kuaför salonlarınla geçirilen zaman, ertesi gün aynı tas aynı hamam! Saçlarınız özgürlüğünü ilan etmiş, atı alan Üsküdar’ı geçmiş!

Gitti Paralar!

Yeni aldığınız marka bir parfümün ya da çok pahalı bir kozmetik ürünün kırılma anını gözlerinizin önüne getirebiliyor musunuz? Merak etmeyin buradan bile canınızın ne kadar yandığı anlaşıyor, gitti paralar!

Kıyafetlere Bulaşan Makyaj Malzemeleri!

Makyaj yaparken üstünüze bir şey bulaşmasın diye giyecekleri sona bıraktınız. Fakat şansızlık yakanızı bırakmadı. Yeni aldığınız elbiseniz fondöteninizden nasibini aldı.

Bikini İzleri!

Bütün yazı iple çektiniz, plaj öncesi biraz solaryuma da girdiniz. Fakat o güneş yok mu o güneş! Göz açıp kapayıncaya kadar vücudunuza işledi bikini izleriniz!

Doya Doya Bir Öpemediniz Gitti!

Yok rujum bozulur, yok yanağında izi kalır. 10 senedir göremediğiniz arkadaşınızı bile doya doya öpemediniz canım! Olmaz olsun öyle iş!

Bozulan Ojeler!

Sen o kadar zaman harca, törpüsü, cilası derken resmen bir sanat icra et! Fakat hayat sana adil davranmasın! Fermuarınızı kapatırken çizdiğiniz ojenizi hatırlıyor musunuz? Hah işte! Tam da ondan bahsediyoruz!

Kaçan Çorap!

Her şeyiniz tas tamam! Endamınızla insanları çatlatıyor, yürüyüşünüzle kaldırımın tozunu attırıyorsunuz. Kaçan çorabınızı fark ettiğinizde ise kafanızı yerden kaldıramaz hale geliyorsunuz!

Kırılan Topuklar!

Başınıza daha kötü ne gelebilirdi? Biz söyleyelim, belki araba çarpabilirdi, belki kafanıza saksı düşebilirdi. Neyse artık bir dahaki sefere kaldı mutluluk.

Yağmurda Akan Rimel!

Makyajınız resmen mükemmel olmuş. Fakat hayatın karşınıza nerede ne çıkaracağı pek belli olmuyor tabii. Bir bakmışsınız yağmura tutulmuşsunuz, o rimeli gözünüze sürdüğünüze bin pişman olmuşsunuz!

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.