Sadece Koç Burcunun Anlayabileceği 5 Absürt Durum

Absürt, dilimize Fransızca’dan geçmiş olan ve bizimde sıklıkla kullandığımız bir kelimedir. Genel olarak “saçma” anlamında kullanırız. Günlük yaşantımızda bir anda kendimizi oldukça absürt durumların içinde bulabiliriz. Kimi zaman komik olan bu olaylar, kimi zaman sadece sinirimizi bozmaya yarar. Bu serimizde, sadece burçların mensuplarının anlayabileceği absürt durumları inceleyeceğiz. Hazırsan, sadece Koç burcunun anlayabileceği absürt durumlar ile başlayalım!

Yolda Kavga Görünce Aniden O Kavgaya Dâhil Olmayı İstemek

Enerjisi yüksek Koç burcu, genel olarak gerilimini de yüksek hatlarda yaşar. Dürtüselliği, düşünmeden hareket edişi ve aceleciliği agresif oluşuyla birleşince zaman zaman saldırgan tavırlar göstermeye meyli olur. Koç burcunun içinde tüm kavgalara dalası gelen sinirli biri yaşamaya başlar. Kendisi tam bir alfa olduğu ve hiçbir şeyle yüzleşmekten korkmadığı için her türlü kavgaya dâhil olup, onlara patronun kim olduğunu göstermek ister.

Oyun Parkı Görünce Kontrol Edemediği Bir Şekilde İçeri Girme Arzusuna Sahip Olmak

Oyuncu Koç burcu, çocuksu enerjisinden ayrı düşünülemez. Onun o capcanlı ruhu, hareketli olması ile birleştiğinde ufak tefek muzırlıkları olmaması imkânsız hale gelir. Aklına gelen muzırlığı yapmak için hemen harekete geçer. Bu muzırlık ataklarından birini de her oyun parkı yeniden gördüğünde yaşar. İçinde bitmek bilmeyen bir parka girmek arzusu yanıp söner. Ah o salıncağın sallanışı, tırmanma duvarının yüksekliği… Anlayamazsınız.

Hiç Alakasının Olmadığı Bir Anda Kendisini Olayların Tepesinde Bulmak

İçindeki liderlik ateşi bir an bile sönmeyen Koç burcu, elinden geldiğince her alanda mücadele etmeye devam eder. Bu özelliğiyle insanlara ilham olmaktan da geri durmaz. Bazen o kadar ateşli bir savunucu olur ve o anın verdiği heyecanla o kadar ileriye gider ki bir an durup baktığında kendisini, ona ait olmayan bir savaşta başkasının hakkını almak üzere savaşırken görür!

İş Yerinde Kaç Saat Geçtiğini Anlamayacak Kadar Çok Kalmak

Hırslı Koç burcunu, hiçbir şey inandığı işi yapmaktan ve hayallerini giden yolu yürümekten alıkoyamaz. Onun hayattaki en büyük motivasyonu sevdiği yerde sevdiği şeyi yapmaktır. Bu nedenle, eğer bu yolun hayallerine gittiğine inanıyorsa 24 saatin hepsinde dolu dolu çalışması onu yormaz, yıkmaz. Girişimciliğiyle kendisine sürekli yeni dallar yaratan Koç burcu, gayretiyle de altından kalmayacağı hiçbir şey olmadığını kanıtlar durur!

İnadından Kendisini Asla Hayal Edemeyeceği Durumlara Düşürmek

Koç burcu için bu başlığın örneği öyle çok ki aralarından bir tane seçemedik! Sahiplenmek istediği kediyi eve getirmek için tüm evi zorla kedi dostu yapmak mı dersin, sabahtan beri ağzına bir lokma yemek girmediği halde sevgilisine olan sinirinden aç uyumak mı dersin, sırf lafını çiğnenememek için saçlarını kısacık kestirmesi mi dersin, ne dersen tamamını Koç burcunun iflah olmaz serisinde bulabilirsin!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.