Sadece Koç Burcu Kadınının Giyeceği 5 Absürt Parça

Kova ve Balık burcu kadınlarının giyeceği absürt parçaları sıraladık. Şimdi sıra geldi cesur Koç burcu kadınlarına. Koç burcu kadınları genel olarak güzel giyinirler ama bunun için bir Akrep, Boğa ya da Aslan burcu kadınları gibi efor harcamazlar. Çünkü onlar rahat giyimin öncüsüdür ve öncelikleri iyi hissettikleri kıyafetleri giymektir. Tabii bu onların canlı renkleri kullanmayacakları ya da cesurca giyinmeyecekleri anlamına gelmez. Aslında Kova burcu kadınları kadar sıra dışı olmasalar da aşağıda saydığımız 5 absürt parçayı gözü kapalı giyebilecek cesarete sahiptir Koç burcu kadınları. Koç burcu kadınını okumadan önce Kova burcu kadınının giyeceği 5 absürt parça içeriğine göz atmak istersen burayı tıklayabilirsin.

Hareketli yapıları ve sürekli kendini motive eden tavırları ile Koç burcu kadınları kendi modasını yaratır aslında. Çünkü eğer Koç burcu kadını bir kıyafeti giymek istiyorsa onu dolabına dahil etmemek için bir neden bulamaz. Örneğin kırmızı renk her sene moda olmamasına rağmen Koç kadınları neredeyse her yıl vitrinlerde bulduğu her kırmızı parçayı dolabına ekmekle meşgul olduğu için çoğu zaman trendleri kaçırır. Hiçbir şey bulamazsa kırmızı ruj ya da oje ile kendini mutlu eder. İşte böyle biraz çocuksu biraz da cesur bir kadındır Koç burcu kadınları. Tüm bu nedenleri düşündüğümüzde Koç kadınları, onlar için önerdiğimiz 5 absürt parçayı giyerken Balık burcu kadınları gibi tereddüt etmeyeceği için daha rahat stiline empoze edebileceğini düşünüyoruz. Balık burcu kadınının giyeceği 5 absürt parça içeriğini hatırlamak istersen burayı tıklayabilirsin. 

Şimdi hazırsan işte karşında absürt seçimleri ile Koç burcu kadını!

Kırmızı Renk Uğruna Giyilecek Elbise

Koç burcu kadını cesur ve coşkuludur dedik, hatta rahatlığından ödün vermeden şık bir tarz yakalar da dedik ama kırmızı uğruna neredeyse tasarlanmaması gereken bir elbiseye yatırım yapabilir demek istemezdik. Fakat Valentino İlkbahar 2018 Couture koleksiyonuna ait altı ayrı üstü ayrı bir karmaşa yaratan bu tasarımı illa biri giyecekse o kesinlikle bir Koç burcu kadını olmadıydı demek istiyoruz. Yani zarif bir stili olan Akrep burcu kadını Anne Hathaway sırf Valentino ile anlaşması var diye Met Galasında kırmızının en güzel tonu olan bu elbiseyi giymeye cesaret etmemeliydi. Çünkü tafta kumaştan tasarlanmış üçgen dekoltesinin ve omuz detaylarının hakkını veremeyerek dekolte kısmını az da olsa kapattırmıştı. Ayrıca elbisenin içine defiledeki gibi tarlatan da giymediği için oldukça sönük kalan ünlü oyuncuya eğer Koç burcu değilsen böyle cesur seçimler yapmamasını öğütlemek isteriz.

Tasarlanmasına Bile İzin Verilmemesi Gereken Deri Ceket

Deri ceket aşığı Koç burcu kadını nerede iyi bir deri ceket görse onu dolabına eklemekten asla çekinmez. Çünkü eğer kırmızı renk dolabının gözbebeğiyse deri ceket kesinlikle sağ koludur. İste bu nedenle tasarlanmasına bile izin verilmemesi gereken Marni 2018 Sonbahar Kış Ready To Wear koleksiyonuna ait olan tek tarafı yeşil yılan deseni, diğer tarafıysa koyu kahverengi uzun deri ceketi eğer biri giyecekse o mutlaka Koç burcu kadını olmalı diyoruz. Hatta ceketi biraz daha incelediğimizde kemerindeki anlamsız halatı, altın rengindeki tokaya hiçbir şey ile uyuşturamıyoruz. Sanki koleksiyonu doldurmak için kalan son kumaş ve materyallerden tasarım yapılmış gibi görünüyor bize. Fakat absürt seçimler denince işte o noktada böyle bir deri ceket tasarımının hakkını sadece Koç burcu kadını verebilir diyoruz.

Kumarbaz Dolce & Gabbana Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğünü aksesuar olarak vazgeçilmezleri arasına sokan Koç burcu kadını bir şeyi ilk yapan olmaya bayılır. O yüzden Dolce & Gabbana 2018 İlkbahar Yaz Ready to Wear koleksiyonun ait sanki iskambil kartlarından tasarlanmış gibi duran bu güneş gözlüğünü almaktan asla çekinmez. Hatta o kadar başkalarının ne dediği umurunda değildir ki bu gözlüğü eğlencesine değil baya stiline eklemek için bile takabilir. Çünkü o bir Koç burcu kadını.

Spor mu Şık mı? İşte Bütün Mesele Bu!

Moda dünyası son birkaç yıldır Balenciaga sayesinde çirkin spor ayakkabıları sanki çok şıkmışçasına giyiyor. Ne zarafet ne şıklık ne de sekslik barındıran bu Balenciaga sneakerlar kadar çirkin olmasa da ne maksatla tasarlandığına anlam veremediğimiz Tommy Hilfiger 2016 İlkbahar Yaz Ready to Wear koleksiyonuna ait ayakkabı ile yarışır nitelikte. Önden hoş bir spor ayakkabı görünümünde fakat yandan bakıldığında arkası açık babet görünümüne sahip olan ne babet ne de spor ayakkabı olan bu tasarımı giyecek tek kişi söyleyin deseler elbette Koç kadını deriz. Çünkü ona göre yandan şık önden spor görünerek hem rahat hem de şık olurum der.

Maskülen Giyimin Marc Jacobs Hali

Koç burcu kadınlarının erkeksi stillerini bilmeyen ve taktir etmeyen yoktur aramızda. Onlar burçlar arasında bu stilin hem öncüsü hem de en güzel taşıyanı biraz göre. Tabii her şeyin bir sınır da olmalı öyle değil mi? Koç burcu kadınları maskülen stili genellikle dar takım elbise, dar paça pantolon ve gömlek ya da smokin ceket ile vurgular. Fakat pek sevgili Marc Jacobs 2018 Sonbahar Kış Ready to Wear koleksiyonuna ait oversize takım elbise ile bizi öyle bir noktaya getirdi ki absürtlük yazısının en önemli parçası oldu. Kruvaze ceketi ve rugby takımının formasını andıran aşırı büyük omuzları ve bu yetmezmiş gibi ekstra bol takım elbise pantolonu ile sınırları zorlayan Marc Jacobs için diyecek bir şey bulamıyoruz. Tabii Koç burcu kadını bile giyerken bir düşünür dediğimiz bu takımı kim dolabına ekler diye düşünürken bize Cindy Crawford’un kızı Kaia Gerber göz kırptı. Herhalde defilede giymesine izin verilmemiş olsa gerek ki ünlü tasarımcının düğününde bu takım elbiseyi giyerek jest yapmak istedi. Tabii kendine göre küçültmeyi ihmal etmeden. Çünkü ne olursa olsun o bir Başak burcu kadını Koç burcu kadını değil!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.