Sadece İşine Gelince Arayıp Soran Burçlar!

Günümüz dünyasının en büyük sorunlarından bir tanesi de insanların git gide daha sahte olma durumudur. Dünyada yaşanan her yeni gelişme insanları daha da sanal, daha da yapay bir hale getirirken, insan ilişkilerinin bundan ayrı tutulması imkânsız hale geldi. Samimi olamayan, içten davranamayan, kendisi olmaktan çok uzak insanların sahteliği, karşısındaki herkes tarafından anlaşılsa da bu duruma yönelik olarak kimse aksiyon almıyor. Daha da kötüsü, bu durum diğer insanlara da bulaşıyor ve her geçen gün daha da sahteleşen bir dünyanın içinde yaşamaya mahkûm oluyoruz. Her yer daha fazla plastikleşirken, insanların taktığı maskeler daha da kalınlaşıyor, sadece yüzlerini değil ruhlarını da kapatıyor. Bu içeriğimizde de sadece işi düşünce arayıp soran, hayatını ancak o zaman merak eden burçları ele alıyoruz. Hazırsan, başlayalım.

Dikkati Kıymetli İkizler Burcu

Değişken İkizler burcu insanı, kendisini bir konuya ya da bir kişiye yüzde yüz adayamaz. Çünkü hiçbir şeyi dikkatini verecek kadar önemsemez. Onun için kendi istekleri ve kendi isteklerine giden yol vardır. Bu yolda ilerlemek için de kiminle nasıl geçinmeleri gerektiğini kısa zamanda çözer. Zaten iletişimi iyi olan İkizler burcu, adeta şeytan tüylü biri olduğu için bu duruma çok da zaman harcamaz. Doğru kişileri bulduğunda ise karşısındaki bu kişiler ile ancak sınırlı bir süre boyunca ilgilenir. Sonra istese de istemese de dikkati dağılır ve bu kez ilgileniyormuş gibi davranmaya başlar. İşi çözülene kadar da bu ilgileniyormuş gibi davranma işine devam eder.

Kendi İmajını Düşünen Terazi Burcu

Egoist Terazi burcu insanı, öyle kolay kolay herkesle etkileşime girmez, biriyle etkileşime girerken de çok dikkatlidir. Dışarıdan nasıl göründüğünü önemsediği için dışarıya göstermek istediği imajı nasılsa öyle davranır. El alemin onunla ilgili olarak ne diyeceği onun birincil kaygısıdır. Arkasından ne densin istiyorsa, tavırlarını ona göre düzenler. İşi düştüğünde olabildiğine kibar ve naziktir. Sorunlara diplomatik şekilde yaklaşır. İşbirlikçiymiş gibi davranır ancak olayı işine geldiği şekliyle çözmeye çalışır. Tüm bu işlemlerle ilgilenirken yalnızca ve yalnızca kendisini ve kendi reklamını düşünür.

Çıkarını Düşünen Oğlak Burcu

İşine geldi mi selam veren, işine gelmedi mi görmezden gelen burçların şimdilik sonuncusu Oğlak burcudur. Oğlak burcu insanı planını, oyununu çok iyi kurar, stratejisini çok iyi belirler. Azimlidir, planlıdır ve çalışkandır. Tüm ağlarını ince ince örer. Dolayısıyla biriyle kurduğu çıkar ilişkisi genel olarak kendisinden başkası tarafından anlaşılamaz. Çünkü kimseye çaktırmaz. Fazla hırslı oluşu Oğlak burcunu zaman zaman acımasız bir hale getirse de o yine de kimseyi yıkmadan, altındaki halıyı çekmeden işini halleder. İhtiyacı olduğunda, işi düştüğünde arar sorar, işini halledince de onu bir daha yakınlarda gören olmaz.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir