Sadece İkizler Burcunun Anlayabileceği 5 Absürt Durum

Bir İkizler burcunun derdini, en iyi başka bir İkizler burcu anlar. Genelde de öyle değil midir? Herkes kendisine benzeyeni, kendisinin yaşamışlığını yaşayanı takip eder. Bu serimizde de yalnızca burçların kendi mensuplarının anlayacağı absürt durumları ele alıyoruz. Sırada sıra dışı İkizler burcu insanları var. Bakalım onları takip eden absürt durumlar nelermiş? Hazırsan başlıyoruz!

Ortamda Başka Kimsenin Bilmediği Birbirinden Alakasız Şeyleri Bilmek

İkizler burcunun en büyük hediyesi ve en büyük laneti bilgidir. O her şeyi bilmekle kutsanmış ya da lanetlenmiştir. Etraftaki diğer insanlar sadece konuşur ve merak eder. Ama zeki İkizler burcu insanları öyle değillerdir; bilmeye, öğrenmeye çok meraklıdırlar. Bu nedenle ne olursa olsun işi orada bırakmazlar, onun özünü, gerçeğini öğrenmeye çalışırlar. Öğrenene kadar da durmazlar. Bilgiye adanmış bir ömrün ne kadar heyecanlı ve kıymetli olduğunu, ancak başka bir İkizler burcu insanı anlar.

Bir Yerde Otururken Elinde Olmadan Yan Masanın Konuşmasına Dâhil Olmak

İkizler burcu insanı, cıvıl cıvıldır. İçi kaynar. Dünyaya ve etrafına verebileceği çok fazla şey vardır. Bununla da gurur duyar. İkizler burcunun başına en çok gelen şey çok alakasız yerlerde çok alakasız insanlarla uzun sohbetlere girmesi ve bazen o insanlarla arkadaşlık kurmasıdır. Yalnız başına otururken yan masadan gelen enteresan bir sohbete girmeye hangi İkizler burcu hayır diyebilir ki? Kimi zaman çok konuşuyor olmakla itham edilse de İkizler burcu susarsa herkes susar.

Bugün Çok Sevdiği Birinden Yarın Haber Bile Almak İstememek

Ruh halindeki değişkenlik, İkizler burcu insanının en enteresan özelliği olabilir. Bugün çok sevdiği, yediği içtiği ayrı gitmeyen, onsuz gezmediği, bundan sonra ömrünün sonuna kadar yanında kalmasını istediği biri ile yarın kanlı bıçaklı olabilir. O kişiyi bir daha asla görmemek, sesini asla duymamak, ondan asla haber almamak isteyebilir. İlkinde nasıl bir sorun hissetmezse, ikincisinde de hissetmez. İkizler burcu her zaman kendince olması gereken neyse, nasıl hissediyorsa onu yaşar.

Bir Gün Lazım Olur Diye Enteresan İnsanlarla Bağlantısını Koparmamak

Yukarıdaki durumun tam tersi olan bu durum da İkizler burcu insanının genellikle karşılaştığı bir durumdur. Bu kez de tamamen kararsızlığı yüzünden ve aslında iyi bir arkadaşlık yakalayamamış olmasına rağmen, tanıştığı bazı enteresan insanları belki bir gün ihtiyacı olabileceğini düşünerek hayatında tutar. O insanı silip silmemesi gerektiğine bir türlü karar veremez.

İş Arkadaşlarının Bile Hayatındaki Detaylara Ondan Daha Fazla Hâkim Olmak

İkizler burcu, zeki olduğu kadar dikkatli bir gözlemcidir de aynı zamanda. Kimsenin dikkat etmediği detaylara ölüm kalım meselesi gibi dikkat eder, kimsenin çok da dikkatini vermediği şeyleri aklına kazır ve beklenmedik bir anda bununla ilgili bir bomba patlatır. Bu onun için normal bir şey olsa bile etrafındakiler ya şaşırır ya da büyülenir.

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir