Sadece İkizler Burcu Kadınının Giyeceği 5 Absürt Parça

Burçlara hep güzel şeyler önermeyen absürt stiller serimizin 5. burcu İkizler burcu oldu. Evet, her şeyi farklı olan İkizler burcu kadınları için 5 absürt parça belirledik. Bazı İkizler burcu kadınları bunlar mı absürt diyebilir. Çünkü sen değişikliğe açıksın ama değişime senin kadar açık olmayan diğer burçlar için oldukça absürt olduğunu söyleyebiliriz. Gerçi sen de absürt bulmasan bile giyebilir misin bilemiyoruz. Çünkü okumaya devam ettiğinde fazlasıyla iddialı parçalar olduğunu göreceksin. Hatta bazılarını podyum dışında görmediğimizi de söyleyebiliriz. Şimdi ilginç moda kıyafetleri arasından seçtiğimiz 5 parçaya geçmeden önce bu yazıyı okuyan diğer burçlara senin hakkında bilgi vermek isteriz. Dilersen sen bu satırları atlayabilir direkt absürt parçalara geçebilirsin ama özelliklerinle böbürlenmek istersen okumaya devam etmelisin.

Öncelikle belirtmek isteriz ki İkizler burcu kadını renklerle oynamayı sever ve Kova burcu kadını kadar olmasa da sevdiği parçalar konusunda sıra dışı olmaya fazlasıyla açıktır. Kova burcu absürtlük konusunda en rahat olandı. Onu merak edenler burayı tıklasın. İkizler burcu da Kova kadar olmasa bile burcunun özelliklerinde absürtlük seviyesini epey zorlayacak. Çünkü İkizler burcu kadını değişik olmayı sever. Hatta değişime en açık burçtur. Bu da onu çoğu zaman diğer burçların giymeye cesaret daha etmeyecekleri parçalara yatırım yapmasını sağlar. Hareketli ve aktif hayatı ise oversize her ürünü dolabına taşıtır. Hatta oversize akımını çıkaran tasarımcıların burçlarının İkizler olduğunu bile iddia edebiliriz. Güneş burcu değilse bile Venüs burcu kesinlikle İkizler burcudur. Venüs burcunun da stile etki ettiğini düşünürsen senin de öğrenmende fayda var. Henüz öğrenemediysen hemen tıklayabilirsin.

Her şeyden çabucak sıkılan İkizler burcu kadınının sıkılmadığı tek şey beyaz gömlektir. Hatta beyaz gömlek senin güvenli alanın. Her ne kadar değişime açık ve çeşitliliği sevsen de beyaz gömlek senin en sık uğradığın liman. Tıpkı oversize parçalar gibi. Kesin çizgilerden hoşlanmadığını ise desenlerle vurgularsın ve entelektüel seviyeni de vücuduna dövme olarak yaptırabilir ya da kıyafetlerine taşırsın. Çünkü sen öğrenmeye açık olduğu kadar öğretensin ya da bildiğini gösteren de diyebiliriz. İşte tüm bunlar senin absürtlük seviyen. Şimdi ayrıntılara girmeye hazırsan başlıyoruz.

Altın Rengi Uğruna Kraliyete Katılma

Dolce & Gabbana markasının Alta Moda Couture koleksiyonuna ait olan adeta kraliyet tablolarını anımsatan el emeği bu muhteşem parçayı bir tek İkizler burcu kadını giyebilir. Elbette Aslan burcu kadını da giymek ister ama içindeki tel tarlatan onun için fazlasıyla demode. İkizler kadını bunu dert etmez. Güneşin renklerinden biri olan bu tasarımı normalde sadece defilede görüp en fazla işlemelerini ve rengini beğenecekken İkizler burcu kadını “Bi deneyebilir miyim?” diye sorabilir. Hatta bazen ileri bile gidip eğlencesine kına gecesinde bu elbiseyi giyeceğim diye müstakbelini kızdırabilir bile. Savunması da ne var herkes tahtta giriş yapıyor ben tahtın gerçek varisi gibi girerim fena mı olur bile diyebilirim. Çünkü o eğlencenin diğer isimlerinden biri…

Over Over Oversize Palto

İkizlerin oversize tutkusunu bilmeyen biri varsa İkizler burcu arkadaşı yoktur. Onlar büyük ürünleri neredeyse ev mobilyalarına bile taşımışken moda dünyası ona vız gelir. Fakat her şeyinde sınırının olduğu dünyada Marc Jacobs Sonbahar Kış 2018 Ready to Wear koleksiyonunda öyle bir palto tasarladı ki defilede görenler bile yok daha neler diye düşünmüştür eminiz. Bir tek değişime açık İkizler burcu bu sözü söylemez. Omuzları, kırlangıç yakası ve kolları devasa boyutta kan kırmızısı rengi ile göz alan çift düğmeli bu paltoyu Amerikan futbolu oyuncuları futbol oynarken giydikleri koruyuculu formları ile rahatlıkla giyebilir. Bir de sen giyersin. Gerçekten giyebilir misin bilemiyoruz ama bu konuda kimsenin de seninle iddiaya girmesini tavsiye etmeyiz.

Desen Sarhoşluğu

Yerinde duramayan İkizler burcu kadını bazen her çiçekten bal toplayan arılara benzer. Önemli bir gün için elbise kumaşı seçerken desenler arasında seçim yapamayarak hepsi olsun dercesine Victor & Rolf İlkbahar Coture 2017 koleksiyonuna ait bu elbiseyi dolabına eklemekten hiç çekinmez. Elbisede bulunan fırfırlar, biyeler, Rönesans Dönemi’ne ait göndermeler, yamalı kumaşları ile İkizler burcu kadını gönlünde ve dolabında kocaman bir yer açabilir. Bize de bu kıyafeti giydiğinde arakasından dedikodu yapmak kalır.

Entelektüellik Aşkına

Hepimiz entelektüel olduğumuzu iddia edebiliriz. Hatta çoğu kişi bunu gösterebilir de… Fakat sadece İkizler burcu kadını bu özelliğini ispatlar. Hem de öyle okuduğu kitaplarla, felsefi sözlerle ya da bir konu hakkındaki fikri ile değil. Bunu herkes yapar. İkizler kadını entelektüel kişiliğini ya da söylemek istediği şeyleri dolabı aracılığıyla söyler. Sloganlı tişörtler, kazaklar, çantalar hep onun dolabında bulunur. Eğer söyleyecek bir şeyi varsa asla yerinde duramayan İkizler burcu özelliğini öne çıkarır. Bu yüzden en sevdiği tasarımcının da Vivienne Westwood olduğunu söyleyebiliriz. Bazen de  söylemek istediklerini giyer. Vivienne Westwood Sonbahar Kış 2015 Ready to Wear tasarımı sloganlı bu çizme birçok kişi için saçmalık ve rüküş bulunsa da İkizler kadını onu dolabına taşır ve gururla giyer.

Beyaz Gömleğe Fark Kondurma

Beyaz gömleğin neresi absürt bir parça diyenleri Maison Martin Margiela Sonbahar Kış Ready to Wear 2013 koleksiyonuna ait manşetleri devasa büyüklükteki bu tasarımla tanıştırmak isteriz. Bu gözler ne absürt tasarımlar gördü bu mu absürt diyorsan oversize manşetleri ile yemeğe oturmanı tavsiye ediyoruz. Manşetlerin rengine asla takılmadan düğmelerini bağlasan bile o manşetten en az 7 kol çıkarabilecek potansiyel olduğunu düşünmeni tavsiye ediyoruz. Üstelik kol düğmelerinin çıtçıtlı olduğunu da düşünürsen o kollar açık kalacak bundan emin olabilirsin. Şimdi sevgilin ile yemekte olduğunu ya da şirketin CEO’su ile önemli bir toplantıda sunum yaptığını düşünmeni istiyoruz. Yine de absürt değil diyorsan başka sözümüz yok!

Bu kadarı bile fazla geldi bana diyorsan bir de Balık burcu kadınının 5 absürt parçasını görmelisin. Merak ediyorsan hemen tıkla!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.