Sadece Boğa Burcunun Anlayabileceği 5 Absürd Durum

Hani derler ya “eşekten düşenin halini eşekten düşen anlar” diye. Yaşadığımız bazı durumları, onu yaşamayan insanlar anlamadığında bu sözün gerçek değerini kavrayabiliyoruz. Ya da tam tersi, bizi sadece bizimle aynı şeyi yaşayan bir insan ancak anlayabiliyor. Bu yazı dizimiz de aslında bu niyetle yazıldı. Bir Boğa burcunun düştüğü absürt bir durumu ancak ve sadece başka bir Boğa burcu anlayabilir. Bundan şüphemiz yok! O nedenle okuyalım bakalım, yalnızca Boğa burcu insanlarının anlayabileceği bu absürt durumlar neymiş bakalım.

Yangın Bile Çıksa, Son Lokmasını Yemeden Harekete Geçmemek

Bir Boğa burcu insanı için lezzet ne kadar önemlidir, siz bilir misiniz? Onun onca emek verip elleriyle hazırladığı lezzetlerin ya da bin bir emekle gidip bulduğu işin ustası restoranların sizin için hiç mi kıymeti yok? Ama Boğa burcu için var! O nedenle, bulunduğu mekânda evi ya da dışarı hiç fark etmez, yangın da çıksa, sel de bassa, deprem de olsa inatçı ve midesine düşkün bir Boğa burcu, son lokmasına kadar yiyip bitirmeden o mekânı asla terk etmez!

Günde 10 Kere Telefondan Hesabındaki Parayı Kontrol Etmek

Bir Boğa burcu insanı için para ne kadar önemlidir, onu bilir misiniz peki? Onun onca emek verip çalışıp kazandığı, biriktirmek için uğraştığı parasını herkesten gizlemesinin elbette bir nedeni var. Kendisinden ve yemeklerinden sonra en sevdiği şey birikimi olabilir. Bu nedenle günde kaç kez olursa olsun uygulamayı açıp parasını kontrol etmeyi alışkanlık haline getirmiştir. Eh nazar etme ne olur, çalış senin de olur!

Hoşlandığı Kişiye Sarılsın mı Elini mi Uzatsın Yoksa Öpsün mü Karar Verememek

Bir Boğa burcu insanının en büyük sıkıntılarından biri friendzone’dur. Onu kim ne zaman friendzone’a düşürür, çok anlamaz. Bu nedenle birine yaklaşacağı zaman tam olarak ne yapması gerektiğini bilemez. Hoşlandığı kişiyle karşılaştı diyelim. Muhabbetini eder, sağdan soldan konuşur. Ama ayrılması gerektiğinde ona uzansın mı, elini mi sıksın, yanağını mı öpsün yoksa sarılsın mı bir türlü karar veremez.

Arkadaşlarının Hesabı Nasıl Kilitlediğini Fark Etmemek

Boğa burcu lüksüne düşkündür. Maddiyatının bilincindedir. Çok da cömert değildir. Ama söz konusu arkadaşları olunca yaptıklarının hesabını elbette tutmaz. Bu noktada biraz da saftır. Hal böyle olunca, arkadaşları tarafından sömürülmemesi pek de mümkün değildir. Ödediği fazla hesapların ucu bucağı yoktur. Zaten arkadaşları da çaktırmadan onun evine yerleşmişlerdir bile.

Eve Cuma Akşamı Girip Evden Pazartesi Sabahı Çıkmak

Boğa burçlarından başkasının anlamayacağı bir diğer konu da evde zamanın nasıl geçtiğini fark edememesidir. Cuma iş çıkışı eve geldikten sonra sadece biraz dinlenmek ve belki bir iki bölüm sevdiği diziden izlemek istemiştir. Pazartesi sabahına uyanmayı nasıl başarmış olabilir!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir