Sadece Bir Kez Aşık Olabilecek Burçlar

İnsanlar samimi sohbetlerinde birbirlerine, “Kaç kere aşık oldun, birini gerçekten çok sevdin mi?” şeklinde sorarlar. Bu sorunun yanıtı insanların deneyimlerinin yanı sıra burç özelliklerine göre de değişir. Seçici, sadık ve romantik burçlar bir kez aşık olduklarını gönül rahatlığıyla söyleyebilir. Bazı insanlara bu durum garip gelse de yaşanılan her ilişki hatta evlilik aşk üzerine kurulmayabilir. Bir kere seven burçların bir kısmı ise aşklarını sonsuza dek kalplerinin bir yerinde saklarlar.

Sadakat Yeminli Boğalar

Öyle herkesten kolay kolay elektrik almaz Boğalar. Birlikte olacakları adayın dış görünümü, yaşam tarzı ve ekonomik durumu tatmin etmelidir onları. Hele ki evlilik konusunda adımlarını çok sağlam atmaya çabalarlar. İstedikleri seyirlik değil ömürlük bir aşktır. Kalplerini birine verdiklerinde tam anlamıyla kendilerini ona adarlar. Sonsuz bir sadakat sınavı verir ve üstünden başarıyla geçerler. Bir Boğa insanı gerçekten aşık olduğunda gözlerinin başkasını görmesi mümkün değildir. Hastalıkta ve sağlıkta flörtlerinin yanında durur, vefalarıyla da takdir toplarlar. Gel gör ki hayat bazen bu çiftleri ayırabilir. Her ne olursa olsun Boğa burçları için ayrılık kolay değildir. Gerçek aşkı tatmış, mutluluğun resmini görmüşlerdir bir kere. Hayatlarına yeni birilerini de alabilirler gelecekte ancak aynı hisleri tekrar tadamayabilirler. Eski sevgililerinin yeni hayatlarını gizlice takip edip, onları başkalarından çaresizce kıskanabilirler. Büyük aşklarını anımsatan detaylarla göz göze geldiklerinde sadece bir kez sevdiklerini idrak ederler.

Masallardaki Aşık Yengeçler

Zodyak’ın en duygusal ve şefkatli burçları arasındadır Yengeçler. Geçmişe o kadar takılıdırlar ki eski aşklarını bir türlü kafalarından silemezler. Sevdikleri zaman çok fazla emek verir, flörtlerini ilgileriyle şımartırlar. Bir anne-baba kadar fedakarlık ederler ilişkileri için. Masallardaki gibi düşledikleri bir aşk yaşamayı hayal ederler. Bu eşsiz hisleri tattıran bir sevgili bulduklarında sonsuza kadar birlikte olmak isterler. Onların bu aşırı romantik ilişkileri kimilerine sıkıcı ve fazla gerçeküstü gelebilir ancak Yengeçlerin istediği tam da budur. Gerçek hayatın sıkıntılarından uzakta illüzyon tadında bir birliktelik yaşamaktır. Terk edilmedikleri sürece Yengeçlerin aşkı kolay kolay sönmez. Hatıralar yaşam boyu peşlerini bırakmaz. Bazen bir şarkıda, eski bir filmde veya bir mekanda büyük aşklarının anıları canlanır. Değişimi kabullenemez, yeni hayatlarına adapte olamazlar.

Mükemmeli Arayan Başaklar

Aşk yaşamında o kadar seçicidirler ki milyarlarca insanın yaşadığı dünyada doğru kişiyi bir türlü bulamaz Başaklar. Dış görünüşünden mesleğine, oturup kalkışından çevresine her yönüyle dikkatlice incelerler adayları. Garip garip kusurlar bulabilirler herkese. Hal böyle olunca doğru insanı bulmaları mucize olur. Neredeyse imkansız olan şey, gerçeğe dönüşüp de birini sevdiler mi bu iş tamam demektir. O seçilmiş insan Başak burçlarının gerçek aşkıdır. İçlerine sinen bu sevgiliyi, kolay bulmadıkları için sonsuza kadar sürsün isterler ilişkileri. Değerli bir hazineyi muhafaza etmek ister gibi sadık kalırlar flörtlerine. Romantik bir aşık oldukları söylenemez Başak burçlarının. Çoğu kez sevgilerini gösteremezler flörtlerine. Bu duygusuz ve ilgisiz görünümlerinin aksine ilişkisine bağlı bir partner olurlar. Sabırla arayıp kalplerini açtıkları flörtlerinin üstüne başka birini sevemezler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.