Sadece Balık Burcunun Anlayabileceği 5 Absürt Durum

Sıra geldi artık Zodyak âleminin en son burcu olan merhametli ve naif Balık burçlarına! Artık bu seriyi bitirirken bakalım Balık burçları gün içinde ne kadar absürt durumlarla nasıl karşılaşıyorlarmış. Hazırsan başlayalım!

Bir Yere Giderken Kendisini Alakası Olmayan Bambaşka Bir Yerde Bulmak

Balık burçlarının en önemli özelliklerinden bir tanesi dalgın olmalarıdır. Kafaları sürekli meşgul şekilde, nerede olduklarının farkına varmadan bir orada bir burada dolanırlar. Kendilerini akışa bırakırlar ve o anda nereden başlarsa oradan sürüklenmeye başlarlar. Kimi zaman bu amaçsız sürüklenme, onların yaratıcılıklarını parlatır ve ortaya çok güzel işler çıkarırlar. Ama geri kalan zamanlarda bu amaçsızlık pek de iyiye gitmez ve dalgınlıkla birleşerek bir yere giderken, kendilerini alakası olmayan bambaşka bir yerde bulmalarıyla kalırlar. Oraya nasıl geldiklerini de genel olarak hatırlamazlar.

Maaş Hesabını Bir Anda Sıfırlanmak

Balık burçları maddiyatı pek önemsemezler. Cömertlerdir, öyle para hesabına falan pek takılmazlar. Bu nedenle onlara gelen para bir şekilde anında biter! Nasıl olduğunu o ilk etapta anlamaz tabii, ne olduğuna dikkat de etmez. Ama ay boyunca hesabını yapmadan çıktığı geceler, ısmarladığı yemekler, içtiği kahveler hep kartına yansımıştır ve bonkör Balık burcu bunların farkında değildir. Aynı zamanda çok da yardımsever olduğu için, yardıma ihtiyacı olan olmayan her daim onu bulmuştur. Dolayısıyla onun maaş hesabına yatan para kırk bin parçaya bölünerek havada kaybolur!

Mutluluğu Bir Kavanoz Çikolatada Bulmak

Balık burçlarının bir diğer önemli özelliği çok çabuk bağımlılık geliştiriyor olmalarıdır. Bağımlılık eşikleri çok düşüktür. İradeleri pek sağlam değildir. Bu nedenle onların en az hasarı alacak şekilde bağımlı olmalarının yolu çikolatadan geçer. Tabii şaka bir yana, bu, Balık burcu insanlarını mutlu etmenin ne kadar kolay olduğunun bir göstergesi aslında. Çok büyük, çok pahalı şeylere gerek yok, biraz çikolata ve biraz samimiyet onu mutluluktan uçurmaya yetiyor da artıyor bile!

Arkadaşlarıyla Eğlenmek İçin Gece Dışarı Çıktığı Anda Uykusu Gelmek

Balık burcunun bir diğer özelliği ise tembel olmasıdır. Tüm gün çalışayım sonra tüm gece eğleneyim tipi bir yaşam, Balık burcuna pek hitap etmez. Çok dayanıklı bir yapıya da sahip değildir zaten. Bu nedenle eğlenmek için arkadaşları ile dışarı çıktığı bir gece, daha ilk mekâna oturur oturmaz tıpkı bir çocuk gibi uykusu gelebilir. Dışarı çıkarken buna hazırlıklı olmak gerekir.

Anlatmak İstediği Şeyi Sonunu Getiremeden Unutmak

Hayalci Balık burcu, anlatmak istediği konuya girer girmesine de ortasında ya söyleyeceği şeyi unutur ya hayallere dalar gider ya da kafası karışık olduğu için cümlenin sonunu getiremez. Dilimize yerleşmiş “balık hafızalı” diye bir kelime var bir kere, gerçek olmasa hayatımıza bu kadar girer miydi sizce de?

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir