Sadece Aslan Burcunun Anlayabileceği 5 Durum

Sıra geldi âlemin kralı Aslan burçlarına! Bakalım Aslan burçları gün içinde ne kadar absürt durumlarla nasıl karşılaşıyorlarmış. Hazırsan başlayalım!

Terk Edildiğini Anlamak İçin Zamana İhtiyaç Duymak

Aslan burcunun muhteşem egosu, bazı zamanlarda onun net görüşünü engelliyor. Bunu yaptığı alanlardan biri de aşk ve ilişkiler alanı oluyor genellikle. Karizmatik Aslan burcu kişimiz, “ya bu adam / bu kadın beni acayip beğendi, bana hasta oldu, kesin yazar ya, yandı bana yandı” gibi düşüncelere dalarken, karşıdaki kişinin ilgilenmediğini ya da daha da fenası terk edip gittiğini anlamak için zamana ihtiyacı oluyor. Ormanların kralı Aslanın egosu pek de yenilgi kaldıramıyor.

Bir Gecede Tanımadığı İnsanlardan Onlarca Ekleme Talebi ve Yüzlerce Mesaj Almış Olmak

Yine de Aslan burcunun egosuna o kadar vurmayalım ve o egoyu yine yerine yükseltecek bir konuya geçelim istedik. Aslan burcunun enteresan aurası ve dikkatini çekemediği kimsenin olmaması! Bir Aslan burcuyla bir gece dışarı çıkmayı denediniz mi? Peki sabaha kadar telefonunun bildirimlerinin susmamasına şahit oldunuz mu? İnanılmaz değil mi? Bu kadar kısa zamanda bu kadar kişiye ulaşabilmek de ancak bir Aslan burcuna nasip olabilirdi zaten!

Gördüğü Her En Işıltılı ve En Parıltılı Şeye Âşık Olmak

Aslan burcu denince, şatafat denmeden olur mu? Gördüğü her en ışıltılı, en parıltılı, en yeni, en üst model şeye âşık olmayan Aslan burcu olur mu?  Olmaz, olamaz! Aslan burcu olmak demek dikkat çekici olmak demektir, ortamda herkesin bakışlarını üstünde toplamak demektir. Davranışlarıyla, kendi görkemiyle, sahip olduklarıyla herkese gövde gösterisi yapmak demektir. Bu nedenle Aslan burcu bunların hepsini bulmak ve kendisinde toplamak zorunda hisseder.

İçine Girdiği Grubun Sorgusuz Lideri Olup Çıkmak

Aslan burcunun öncü olma içgüdüsü onu her yerde ön plana çıkması için zorlar. Ön plana çıkma işi de genel olarak maddi yol ile gerçekleşir. Eşyanın en yenisine, en üst modeline, en pahalısına, en çoğuna sahip olan, sürüye de sahip olur. Maddi yönün ağır basmadığı ortamlarda bile, Aslan ormanların kralı vasfı ile durumun kontrolünü hemen eline alır. İnsanlar anlık olarak ona güvenir ve hemen onaylarını verirler. Aslan burcu istese de istemese de ekibin lideri olmak durumunda kalır.

Güzel Bir Işık Bulduğu Anda Yanındakilerden Onlarca Fotoğrafını Çekmelerini İstemek

Aslan burcu için görüntü her şeydir. Etkileyici görünmek için yapmayacağı şey yoktur. Güzel fotoğraf ışığı için gerekirse Miami’ye bile gidebilir. O güneşi batırana kadar da fotoğraf çektirmeden duramaz. Yanındaki arkadaşlarının onu seviyor ve onun için her şeyi göze alabiliyor olması gerekir, çünkü Aslan burcunun bu konuda şakası yoktur. Sabit fikirli bir yapıya sahip olduğu için fikirleri ve istekleri kolay kolay değiştirilemez ve geri çevrilemez!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.