Sadece Akrep Burcunun Anlayabileceği 5 Absürt Durum!

Yazı dizimizin yavaş yavaş sonlarına gelirken sıra geldi gizemli ve tutkulu Akrep burçlarına! Bakalım Akrep burçları gün içinde ne kadar absürt durumlarla nasıl karşılaşıyorlarmış. Hazırsan başlayalım!

Ekran Koruyucusu Gibi Yerlere İntikam Notları Yazmak

Akrep burcunun damarına mı bastın! Sana büyük geçmiş olsun, bir süreliğine de olsa seni tanımak güzeldi. Sana bilenmiş bir Akrep burcunun elinden seni kimse alamaz. Şüpheci Akrep burcu sana karşı kin beslemişse, yapmak istediği şey neyse işi inada bindirip sana onu yapacaktır. Bunun için de her yardıma açıktır. Teknolojinin nimetlerinden yararlanmayı da unutmaz. Sana olan hırsını ve yapmak istediği şeyi bilgisayarının ve hatta telefonunun kilit ekranı dâhil görebileceği her yere yazar.

Birini Stalklarken Yanlışlıkla Fotoğrafını Beğenmek

Gizemli davranmak, karanlıklarda kaybolmak, karda yürüyüp izini belli etmemek bize ne kadar Akrep burcunu çağrıştırıyor olsa da her zaman bu kadar dikkatli davranamayabilir. Mesela eski sevgilisinin yeni sevgilisini stalklarken, yanlışlıkla fotoğrafını beğenebilir, twitini favorilerine ekleyebilir. Aman Zodyak korusun! Ama Akrep burcu da az planlı değildir hani, böyle bir durumla karşılaşsa bile profesyonel bir biçimde bu krizi çözer. Çünkü daha en başta stalk’ı yaptığı hesap, kendi hesabı değildir böyle zamanlar için açmış olduğu bir fake hesaptır elbette!

Arada Sırada Eski Sevgilisinin Nerelerde Olduğunu Araştırmak

Tüm bu stalklamalara konu olan kişi de elbette Akrep burcunun kalp yarasına ait olacaktı. Tutkulu Akrep burcu insanının her zaman eski sevgilileriyle aralarında kimsenin anlamadığı garip bir bağ oluşur. Durum böyle olunca da bir dönem çok sevdiği, âşık olduğu, yanından ayırmadığı, herkesten kıskandığı insanın bugün neler yaptığını merak etmeden duramaz. Arada sırada da olsa onun iyi haberini – bazen de kötü haberini – almak için nerelerde olduğunu, neler yaptığını araştırır.

Haklılığını Kanıtlamak İstediği Bir Konuda Ses Kaydı Almak

Bu aslında çok da onayladığımız bir durum değil ama Akrep burcunun ısrarla kendisini haklı gördüğü bir durum. Akrep burcunun inadı tuttuğunda kararlı yapısı devreye giriyor ve olayı kendince çözene kadar dur durak bilmiyor. Haklı olduğuna inandığında ise araştırmacı yapısı onu ele geçiriyor ve haklılığını ispatlamak için etik olmayan şeyler yapmaya başlıyor, stratejik davranarak çok normal bir davranışmış gibi gerekli ses kayıtlarını ya da yazışmaların ekran kayıtlarını alıyor.

Aynı Asansöre Bindiği Biriyle Göz Teması Kurup Kuramayacağına Karar Verememek

Sanırız bir insanın başına gelebilecek absürt olaylar listesinde aynı asansöre bindiğin biriyle göz teması kurup kurmayacağına karar vermek ilk üçe falan girer. O ne gergin ne tuhaf bir andır öyle değil mi! İşte bu anı da en fazla Akrep burcu yaşar. Şüpheci ve ketum yanı ağır bastığında, bırak göz teması kurmayı adeta o kişi asansöre hiç binmemiş gibi davranır!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.