Sadakat Deyince Akla Gelen Üç Burç!

“Yıl olmuş 2022, sen hala sadakatten bahsediyorsun! Affedersin ama dalga mı geçiyorsun?” dediğini duyar gibiyiz. İnsanoğlunun çiğ süt emdiğini de çok iyi biliyoruz. Fakat yine de umudu kaybetmemek gerektiğini düşünerek asıl meseleye geçiyoruz. İşte sadakat deyince akla gelen ilk üç burç!

Gözü Sevdiğinden Başkasını Görmeyen Boğalar

Aslında biz mi çok abartıyoruz ne? Biraz sakin kalıp düşündüğünde olması gereken zaten bu değil mi? Sadık olmak yani. Sağlıklı bir ilişkiye başlanacak, geleceğe dair planlar yapılacak, fakat gözler fıldır fıldır ona buna kayacak. Olur mu? Olmaz! Bu tarz şeyler insanın içinde olacak, haritasından en az birkaç tane Boğa çıkacak.

Ailesine Düşkün Yengeçler

Sadakat oklarının işaret ettiği bir diğer burç Yengeçler. Ailesine düşkünlüğüyle, koruyucu, kollayıcı tavırlarıyla bilinirler. Tabii “hayat müşterek” kafasıyla hareket ettikleri için verdikleri kadar almayı da beklerler. Birlikte olduğu insanın kılına zarar gelmesini istemez, aşklarını herkesten sakınıp kalbinin derinine işlerler. Sadık olma konusunda ekstra çaba sarf etmeden, sadece duygularına göre hareket ederler.

Çizgisini Bozmayan Oğlaklar

Sadakat Oğlakların asla yabancı olduğu bir tema değil. Düşünsene bu kadar ölçülü, saygınlık konusunda titiz, olgun birinin beraber olduğu kişiyi hayal kırıklığına ihtimali var mı? Yani en azından sadakat mevzularında. Balık baştan kokar sözü tam olarak bu arkadaşlar için söylenmiş olmalı. Çünkü Oğlak burcu geleneksel yapısının da verdiği etkiyle kendini kötü bir duruma sokacak davranışlar sergilemez. İnsanların arkasından atıp tutmasına izin vermez. Kontrolünü kaybetmez, kendisini ve ilişkisini ateşe düşürmez.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.