Rüya Görmedin, Sadece Şanslısın

Arkadaşın, sevgilin, patronun ya da aileden biri… Eğer çevrendeki burçların bu şaşırtıcı davranışlarına tanık olursan, hiç boşuna gözünü ovuşturma! Rüya görmüyorsun, dünyanın sonu da gelmedi. Bu davranışları sergileyen burçları gördüğünde kendini şanslı saymalısın. J Bu davranışlar, onların kişisel gelişimleri için, sizin aranızdaki ilişki için çok önemli ipuçları veriyor olabilir. Bu alışılmadık davranışlara nasıl tepkiler vermelisin? Moyra uygulamasını indirip “Nasıl bir karaktere sahip?” diye bakmayı unutma!

Koç: Ağırbaşlılık ve serinkanlılık Koç’un en gurur duyduğu özelliklerinden değildir. Buna rağmen bir Koç’un herhangi bir konuda ağırbaşlı bir tavır sergilediğini ya da serinkanlılığını koruduğunu görürsen, ayakta alkışla.

Boğa: Boğa’nın inadı neredeyse tüm Zodyak’a bedeldir. Haksız olduğunu söylemek, hatasını kabul etmek onun için neredeyse imkânsızdır. Diyelim bir Boğa’nın hatasını öylece kabul ettiğini gördün, aman ha tahtalara vur!

İkizler: Bir İkizler ile arkadaşlık kurmak genel olarak kolaydır ancak bu arkadaşlığın uzun sürdüğü ve derinlik kazandığı ender görülen bir durumdur. Uzun süredir bir İkizler ile ahbaplık ettiğini fark edersen, sabah hayırlarına yor.

Yengeç: Yengeç sert kabuğuna rağmen marshmallow gibidir. Güçlü dursa da başkalarının etkisiyle çoğu zaman kaygı sorunu yaşar. Eğer gerçekten umursamadığını ve güçlü kaldığını görürsen, git ve onu alnından öp!

Aslan: Kraliyet üyelerinin yetersizliklerini kabul etmeleri beklenemez, Aslan’ da özgüvensizliklerini kabul etmez. Mağrur duruşu ve tepeden bakışı bundandır. Eğer özgüvensizliğini ifşa ederse, bu güvenin hakkını ver.

Başak: Planlı, titiz ve düzenli Başak’ın zihni epey meşguldür. Hayat telaşında günün öncelikleri, son dakika gelişmeleriyle ve sorumlulukların ağırlığıyla sık sık sıralama değiştirebilir. Eğer bu yoğunlukta zihninde sana yer ayırıyorsa, bunun değerini bil.

Terazi: Barış elçisi Terazi hayatının büyük bir bölümünü başkalarını memnun etmeye adar. Nihayet kendi değer yargılarına tutunup sahte nezaket gösterilerinden kaçındığını görürsen, bu dik duruşunu takdir ettiğini göster.

Akrep: Senin her şeyini bilen, tüm zor günlerinde yanında olan ama senin hala hakkında çok az şey bildiğin bir Akrep gün gelir de seninle bir sırrını paylaşırsa dilini ısır, ağzını mühürle. O güveni kolay kazanmadın, çar çur edeyim deme!

Yay: Gezip tozmaktan, gülüp eğlenmekten başka derdi olmayan bir Yay’ın kendi isteğiyle avareliği bırakıp yerleşik hayata geçtiğini, sorumluluk aldığını ve rutini kucakladığını görürsen haline şükret. Ona bunu yaptıran hayat sana neler yapar!

Oğlak: Gece gündüz demeden hedefleri doğrultusunda durmaksızın çalışan Oğlak herhangi bir sebeple sevdikleriyle ya da yalnız başına tembellik edecek zamanı yaratıyorsa hayatta hırslarından daha önemli şeylerin olduğunu hatırla.

Kova: İyi biri olduğundan şüphe etmediğin ama her daim mesafesini koruyan ve taş kalpli olduğunu düşündüğün bir Kova’nın duygularını paylaştığına tanık olursan, en soğuk görünenlerin bile bir kalbi olduğunu zihnine kazı.

Balık: Yetişkinliğine kadarki süreçte hayalleri defalarca başına yıkılan, hatta belki de romantizmiyle alay edilen ve bunun bedelini ağır ödeyen, bu gibi sebeplerle içine kapanan bir Balık sana hayallerini anlatırsa, onu üzme.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir