Romantik Bir Akşam Yemeği İçin Stilinden İlham Alacağın 12 Kadın

Romantik bir akşam yemeği için ne giyeceğini uzun uzun düşünenlerden ya da aynanın karşısında yiyeceği yemekten daha uzun zaman harcayanlardansan sen de bir şeyleri yanlış yapıyorsun demektir.

Romantik bir akşam yemeği için aslında bilinenin aksine gideceğin mekanın önemi yoktur. Elbette çok nezih bir mekana kot pantolonla gidebilirsin demiyoruz ama senin de zaten romantik bir geceye bu şekilde katılmanın doğru olmadığını bildiğini düşünüyoruz. O halde nasıl bu kadar kolay dediğini duyar gibiyiz. Hemen açıklayalım. Romantik bir akşam yemeği için 12 kadının stilinden ilham alarak! Üstelik bu kadınları seçerken her burcun özelliklerine göre seçim yaptık. Lafı fazla uzatmayacağız, romantik bir akşam yemeğine katılırken tarzın ile de romantik olmak istersen eğer bu yazı tam aradığın şey! İzninle başlıyoruz.

Koç Burcu Kadını İçin Blake Lively

Canlı ve coşkulu Koç burcu kadının romantiklikle ne işi olur deme. Sen de sevgililer gününü kutluyorsun değil mi? Veyahut evlilik teklifi alırken kot pantolon ile evet demek istemezsin öyle değil mi? O halde dolabına söylediğimiz parçaları ekle bakalım. Senin ilham alman gereken kadın Blake Lively. Dur, hemen itiraz etme, onun en maskülen tarzını öneriyoruz sana. Blazer elbise ve renkli papyon ile kendini hiç rahatsız hissetmeyeceksin ya da renkli bir takım elbise ile. Daha romantik bir geçiş isteyenler için yine sivri çizgilere sahip mini elbisesi gibi dar bir model ya da paçaları bol olan bir tulum öneriyoruz.

Boğa Burcu İçin Olivia Palermo

İlk bakışta kıyafetlerin kalitesi anlayan Boğa burcu kadını için, giydiği her  parçayı üzerine dikilmişçesine yakıştıran Olivia Palermo’nun stilini öneriyoruz. Boğa kadınları zevkli seçimleri ile ön plana çıktığı için onlara elbise önerisi yapmayacağız. Onlar klas romantiklikte bir tarzı hakkediyorlar. Beyaz ve siyah vazgeçmemen gereken iki renk. Puantiye kullanabilirsin ama elbise ya da gömlek ile olmaz mutlaka pantolonda bu deseni kullanmalısın. Kürk her zaman kurtarıcın olacaktır.

İkizler Burcu Kadını İçin Giovanna Battaglia Engelbert

Çok yönlü İkizler burcu kadınlarına asla Başak burcu kadınları gibi tek renk bir kıyafet öneremeyeceğimiz için ona renkli stili ile öne çıkan Giovanna Battaglia Engelbert’i öneriyoruz. Mini ve renkli elbiseler senin favorin olmalı. Genellikle diz üzerinde giymen hareketli yapına daha uygun bir seçim olur. Turuncu ve yeşil renk ise seni en güzel ve tatlı gösterecek renklerdir. Eğer daha ciddi bir romantik olmak istersen çizgilerin gücünden yararlanarak diz hizasında iki parçalı bir elbise tercih etmelisin. Ya da bol paça pantolon ve şık ama sade bir bluz ile geceye katılabilirsin.

Yengeç Burcu Kadını İçin Emma Stone

Dönem aşığı Yengeç kadını için Emma Stone’un her döneme hitap eden stilini önereceğiz. Çünkü en fazla romantik gece geçiren burç muhtemelen Balık burcu kadını ile sensin. Çok romantik bir gece için pembe renkten vazgeçme. Puantiye ve çiçek desenli bir parçayı dolabına ekle ve hatta olabildiğince ekle. Elbise, bluz, etek, pantolon hepsinden dolabında olsun ki vakti geldiğinde ne almalıyım diye düşünme, sadece dolabını aç, giyin ve çık.

Aslan Burcu Kadını İçin Anna Wintour

Gösterişli, ihtişamlı ve görkemli Aslan burcu kadını için moda dünyasının kralı olan en ünlü kadını Anna Wintour’u öneriyoruz. Yalnız Anna Wintour’un stili benim gibi gösterişli ve dikkat çekmeye odaklı bir stil değil, diyorsan sana romantik bir gece için öneri yaptığımız tekrar hatırlatmak istiyoruz. Onun stilinden büyük desenli kadife elbiseleri, renkleri pastel tonlarında olmak kaydıyla –altın sarısı ve gümüş renk yasak- payetli elbiseleri öneriyoruz. Bunlar yetmiyorsa üzerine kürkünü giyebilirsin. Çünkü biliyoruz sen Aslan burcu kadınısın.

Başak Burcu Kadını İçin Jessica Alba

İddiasız görünen ama sade stili ile iddiasını her zaman ortaya koyan Başak burcu kadını için Jessica Alba’nın stili resmen biçilmiş kaftan. Uçuş uçuş etekleri, dantel elbiseleri, aynı rengin tonlarındaki seçimleri arasından hangisini seçersen seç romantik bir gece için doğru seçimi yapmış olacaksın. Bir tek kot ceketten uzak durmanı eklemek istiyoruz.

Terazi Burcu Kadını İçin Kate Boswordt

Zarafet ve şıklık denince akla her zaman sen stili ile kusursuz olan Terazi kadını geliyorsun. Her daim zarif ve şık giyinen Kate Bosworth gibi… Sana romantik bir gece için her zaman dantel, kadife ya da şifon elbiseleri giymeni önereceğiz. Etek boyları mutlaka midi olmalı. Kısa elbise seni elegan gösterir ama asla romantik yapmaz. Fazla romantik olmak istemediğin ama yine de tarzınla romantizmi yaratmak istediğin gecelerde ise siyah pantolon, stiletto ve şık bir beyaz bir bluz tercih etmelisin.

Akrep Burcu Kadını İçin Miranda Kerr

Romantiklik ile pek bağı bulunmayan aksine tutkulu ve seksi Akrep kadını için romantik olmak ruhuna ters. O nedenle bizde sana seksi romantiklik öneriyoruz ki orta noktada buluşalım. O halde senin ilham alman gereken kadın Miranda Kerr. Tek parça elbiseler her zaman kurtarıcıdır unuma, beyaz sana masum bir hava katar, siyahtan uzak dur. Kalem eteğin gücüne inandığını biliyoruz ama en azından çiçek desenli olmasına dikkat et. Pantolon ve şık bir bluz ile de katılabilirsin tabii makyajını pembe tonlarında tutman şartıyla.

Yay Burcu Kadını İçin Margot Robbie

Etnik desenlere aşık birinin romantik kıyafetlerle işi olmaz mı sence? Eğer mavi çiçekli bir kimono elbise giyersen hedefi tam on ikiden vurursun. Tıpkı Margot gibi. Ya da beyaz elbisenin üzerine etnik desenli bir ceket alabilirsin. Tüm bunlarda yetmiyorsa nakış işlemeli elbiseleri denemelisin.

Oğlak Burcu Kadını Amal Clooney

Geleneksel ve klas Oğlak kadınına elbise önermekten daha güzel bir seçim düşünemiyoruz. Hem klas hem şık hem de kendi gibi olacak. Her ne kadar gerçekçiliği yüzünden romantik duygular barındırmasa da stilinin romantik olmasını engellemiyor. En azından bazı gecelerde. Bu nedenle Oğlak burcu kadınları için Amal Clooney’nin stilini öneriyoruz. Belden oturmalı uçuk renklerde Jackie Kennedy Onassis tarzı elbiseleri rahatlıkla tercih edebilirsin. Renkli olmaz dersen siyah ve beyazın uyumundan vazgeçme. Tek yapman gereken kalem etek ve elbiseden uzak durmak. Bu seni ciddi bir tavra sokuyor unutma. Hem iş yemeğine gitmiyorsun rahatla biraz.

Kova Burcu İçin Miroslawa Duma

Sıra dışı ve özgür ruhlu Kova kadınına puantiyeli bir model öneremeyeceğiz elbette. Çünkü o romantik bir gecede bile stilini konuşturmasını bilir. Mutlaka fark yaratmalı ve aykırı olmalı. Eh, onun kişiliği böyle. O halde bizde sana, moda dünyasının giyimi ile en fark yaratan kadınlarından biri olan Miroslawa Duma’yı öneriyoruz. Şık bluz ve kalem eteği farklı desenlerde tercih edebilir ya da kesimi farklı bir mini elbise giyebilirsin. Burada amaç farklı olmasıdır. Çünkü sen Kova burcusun. Bunlar romantik değil daha romantik bir seçim isteyen yükseleni Balık burcu olan Kova kadınlarına ise yakalı belden oturmalı midi boyda bir elbise öneriyoruz. Tek bir şartla kumaşı deri olacak. Eh, içindeki Kova burcu ortaya çıkmalı değil mi? Eğer hala yükselen burcunu bilmiyorsan hemen tıkla! (https://www.askmoyra.com/testler/yukselenburc/)

Balık Burcu Kadını İçin Alexa Chung

Her ne kadar tarzı ile belirli bir stile ait olmasa da Alexa Chung moda dünyasında her giydiği kıyafet ile övgü alan bir kadın. Romantik, eklektik, asi ya da klas hangi tarzı giyerse giysin o tarz için en iyi seçimleri yapıyor. Balık burcu kadının naif, romantik ve duygusal özelliklerini de Alexa Chung’ın stilinden 4 kıyafet ile özdeşleştirdik. Alexa çiçek desenini kullanmayı seviyor. Bu desen oldukça romantik olmasına rağmen fazlası göz yorabileceği için özellikle elbiselerde tercih etmelisin. A kesim model en doğru seçim olur. Aksesuardan uzak durmalı ve sade ayakkabı giymelisin. Her ne kadar Balık burcu kadını siyah rengi sevmese de romantik gecelerde puantiyeli modelleri ve beyaz ile kombine edilmiş dantel kumaştan tasarlanmış elbiseleri denemelisin. Kadife kumaş tercih edeceksen de renkli ve dönemsel modellerden vazgeçmemelisin. Bu sana naif ve narin bir görünüm katacak.

Tüm görseller Pinterest sitesinden alınmıştır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir