Robert Downey JR’ın Yükselen Aslan Olduğunun 5 Kanıtı

En az üç jenerasyona aynı anda hitap edebilen bir erkekten bahsedeceğiz şimdi. Bir çoğumuzun rüyalarını süsleyen yakışıklı adam, inişli çıkışlı bir hayatın baş kahramanı, karizmatik Robert Downey JR.’dan! Son kuşak onu Iron Man rolüyle tanır, bir önceki kuşak Larry Paul rolünden, bir önceki kuşak Peter Wright rolünden. Belki daha ileri gitsek çocuk oyuncu olduğu dönemden bile onu hatırlayan birilerini yakalayabiliriz. 4 Nisan 1965 doğumlu olan Robert Downey Jr, Aslan yükseleni olan bir Koç burcu erkeği. Sen de iflah olmaz bir Robert Downey Jr hayranı isen, kalbi güzel, yüzü güzel, ruhu ayrı güzel olan bu adamın yükselen Aslan burcu olduğunu kanıtlayan verileri gel beraber inceleyelim!

Canlandırdığı Karakterlerdeki ve Gerçek Yaşamındaki Liderlik Vasfı

Yükseleni Aslan olan Robert Downey Jr, gerek canlandırdığı rollerde gerekse gerçek hayatında etrafındaki insanları kanatları altında toplayan bir liderdir. En son oynadığı Avengers film serisinde canlandırdığı Iron Man karakteri nasıl Avengers ekibinin lideriyse, gerçek hayatta Robert Downey Jr, o ekipteki tüm oyuncuların lideridir. Gerek evinde verdiği partilerde, gerek karavanında verdiği yemeklerde, gerekse bulundukları tüm sosyal ortamlarda ekibi bir araya getirerek kaynaşmalarını sağlar ve birlikte daha iyi çalışmalarına yardımcı olur.

Dillere Destan Bir Yardımsever Olması

Elini taşın altına sokmaktan asla çekinmeyen Robert Downey Jr’ın yardım etmediği ya da en azından duyurusunu yapmadığı bir yardım kuruluşu kaldı mı acaba dünya üzerinde? Sorgulanamayacak cömertliği ve bitmek bilmeyen yardımseverliği, onun yükselen Aslan burcu olduğunu bir kez daha bizlere kanıtlıyor. Hastanelerdeki hasta çocukları ziyaret etmesi, yardım kuruluşlarına yüklü miktarlarda bağışlar yapması, onlar adına bağış geceleri ve kampanyalar düzenlemesi, bu iyilik meleğine bir kez daha hayran olmamıza sebep oluyor.

Durum Ne Olursa Olsun Etrafına Pozitif Enerji Yayması

Pek de kolay bir hayatı olmayan Robert Downey Jr’ın yükselen Aslan burcu oluşunu kanıtlayan bir diğer özelliği, şartlar ne olursa olsun gülümsemeyi bilmesi ve etrafındaki insanlara da bu gülümsemeyi bulaştırmasıdır. Robert Downey Jr her daim pozitiftir, eğlencelidir, hayat doludur, sıcakkanlıdır ve bu haliyle insanları kendisine hayran bırakır. Bu durum liderlik özelliği ile de birleşince, tüm ekibin mentörü olan, kimseyi yarı yolda bırakmayan, herkesi mutlu eden bir adam karışımı ortaya çıkıyor tabii! Ne diyelim, Allah sevdiğine bağışlasın!

Zor Günler Geçirse Bile Güçlü Kişiliği İle Dimdik Ayakta Kalabilmesi

Geçmişi acı ve zorluk dolu günlerle dolu olan Robert Downey Jr, bunca zorlu yaşanmışlıklarına rağmen ayakta kalmayı ve daha iyiye gitmeyi başarmış da bir adamdır aynı zamanda. Tıpkı bir yükselen Aslan burcu gibi, ne yaşarsa yaşasın, yaşama sevincini kaybetmiyor ve güçlü bir şekilde ayakta kalmayı başarabiliyor. Bu hali de kendisiyle ve başardıklarıyla gurur duyan bir hayran kitlesine kavuşmasına neden oluyor. Ne diyelim, sen hep bizimle kal Robert Downey Jr!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.