Renk Astrolojisi: Tatile Çıkarken Bu Renkleri Yanından Eksik Etme!

Astrolojide her burcun bir rengi var ama tek bir renge bağlı kalmamız için bir neden yok. Herkesin bayıldığı, kullanmaktan hiç vazgeçmediği bir sürü renk var. Üstelik bunlar farkında olmadan psikolojilerimizi de en derinine kadar etkiliyor! Tatile rahatlayıp stresinden arınmak, enerjini yeniden doldurmak amacıyla gidiyorsun, peki ya sana yardımcı olacak renkler hangileri biliyor musun?

Koç’un Ateş Kırmızısı

Güç ve cesaretin eş anlamlısı olan Koç’a ateşli ve enerjik olan kırmızı çok yakışır. Elbiselerde, ojelerde, rujlarda hatta ayakkabında bile kullanabileceğin kırmızı rengi tatile çıkarken mutlaka yanında barındırmalısın! Koç’un ayı olan Nisan’da gözler büyümeye, yepyeni heyecanlarla dolmaya başlar. Bu renkle birlikte yaz aylarında da daha enerjik ve canlı hissedecek, özgüvenini ikiye katlayacaksın!

Boğa’nın Pudra Pembesi

Kendini çok daha güvenli hissetmek, kıskançlık duygularından arınmak isteyen Boğa’nın rengi kesinlikle pudra pembesi olmalı! Cazibeli ve güvenli bir renk olan pembenin her tonu, zevkli tarafını da besleyecek! Normalde çok tercih etmediğin pudra pembesi, değişime kapalı yönünü tatilde biraz törpülemeni, sakin tarafını kuvvetlendirmeni sağlayacak. O zaman haydi hemen alışverişe, hala ne duruyorsun? 🙂

İkizler’in Cool Bordosu

İş hayatındaki sıkıntılardan sıyrılıp çok eğlenceli, bol sohbetli bir yaz tatiline çıkmak isteyen İkizler’e bordo çok yakışacak! Çabuk karar değiştiren tarafını biraz dinlendirmeye alacak ve enerjini daha da yükseltecek olan bordo, güçlü duruşunu daha da perçinleyecek! Hayal gücünü kuvvetlendirmende de yardımcı olacak olan bordo ile tatil dönüşü yepyeni kararlar ile çok daha sağlam ve sosyal bir hayata sahip olacaksın.

Yengeç’in Egzotik Fuşyası

Her ne kadar duygularını içinde yaşamayı sevse de hareketli ve değişime açık yapılarını yansıtmak isteyen Yengeç’in tatile çıkarken Fuşya rengini benimsemesi gerekiyor! Doğanın tınısını ve titreşimlerini temsil eden kırmızıyla, enerjiyi dengeleyen morun karışımından oluşan fuşya, negatif enerjileri pozitif enerjilere çeviriyor. Enerjisi ve canlılığı ile seni parlatacak olan fuşya, hassas kalbini korumana da yardımcı olacak!

Aslan’ın Asil Siyahı

Dikkat çekici ve etkileyici olmaya bayılan Aslan, siyahın güçlü duruşu ile daha da asil bir görünüme kavuşur. Lider ruhunu daha fazla ortaya çıkarmak için renk skalasının en gizemli ve güçlü rengi olan siyahı her seyahate çıktığında mutlaka yanında bulundurmalısın! Siyahla gösterişin en asil hali olan sadeliği ön plana çıkarmak, özgüvenini yükseltmek senin için çocuk oyuncağı!

Başak’ın Sıcak Karameli

Gerçekçi, dikkatli ve detaycı olan Başak, mantığını ve gücünü kuvvetlendirmek için toprağın rengi sıcak karamelden yardım alabilir. Sıcak karamel tonları, daha kararlı ve özgüvenli hissetmene yardımcı olacak ve tatilden yenilenmiş bir halde döneceksin! Ayrıca karamel

rengi sayesinde pratik olmana bir teşvik gücü hissedecek, hayallerini etrafındaki insanlara çok daha anlaşılır bir şekilde anlatabileceksin!

Terazi’nin Huzur Mavisi

Sakinlik ve huzurun rengi olan mavi; aşkı, güzelliği ve dengeyi çağrıştırır. Terazi ile ne kadar benziyor değil mi? Barışı ve dinginliği simgeleyen mavi ile tatilde herkesin gözü senin üzerinde olacak! Aldığın kararlarda güçlü olmanı sağlayacak. Üstelik bu renk öyle güzel bir renk ki; sadece kıyafet ve çantada değil, ayakkabında, makyaj malzemelerinde hatta güneş gözlüğünde bile kullanabilirsin! Mutluluktan içinin kıpır kıpır olmasına hazır mısın?

Akrep’in Güçlü Gümüşü

Yeniliklere merhaba diyebileceğin, olumsuz tüm duyguları kafandan atabileceğin gümüş rengi tam sana göre! Gümüş takılar ve ayakkabılarında yakalayabileceğin ince detaylar ile cesur tavrını tatilde de kolayca sergileyebilirsin! Karakterini en iyi şekilde yansıtmak bu renkten geçiyor. Çıkacağın seyahatte herkesin sana hayran kalmasını sağlayacak, kendini çok daha gizemli ve tutkulu hissedeceksin!

Yay’ın Kendini Bulacağı Ten Rengi

İnsanlar kimi zaman seni özensiz buluyorlar ve sen buna hiç anlam veremiyorsun! Haliyle tatile çıkarken hem rahat hem güzel olmak hem de gittiğin yerde kendini en iyi şekilde hissetmek istiyorsun! Özellikle son zamanlarda moda olan ten rengi ile kendini bulacak hem makyajlı hem de göz kamaştıran bir güzelliğe sahip olabilirsin. Makyajın yanı sıra bu rengi ayakkabı ve çanta da kullanarak şıklığına şıklık katabilirsin!

Oğlak’ın Enerjik Altını

Duygusuz görünümlü Oğlak, kendisine ilham verecek, iletişim yeteneğini artıracak olan sarının ışıltılı ve enerjik tavrına uyum sağlayacak! Tatile çıkarken manikür ve pediküründe altın sarısı ojeyi tercih ederek ağır başlı halinden biraz sıyrılıp enerjinle herkesi büyüleyebilirsin. Ne de olsa tatilde de ağır başlı olman gerekmiyor 🙂 Belki de bakarsın sarı renk iş hayatına da ilham verir, sadece tatilde değil döndükten sonra da kullanmaya devam edersin!

Kova’nın Güvenli Grisi

Güveni ve şeffaflığı simgeleyen gri, Kova’nın açık sözlü ve egosuz karakterini yansıtmasında yardımcı olacak! Tatildeyken riskli kararlar almak istemiyorsan, nötr grinin uyumlu ve evcil tavrıyla çok mutlu olacaksın. Bilinçaltı dünyanla bilincin arasında rehberlik görevi gören, haz almak istediğin duyguları, iletişim yoluyla pratik şekilde aktarman için mucize rengin griden başkası değil!

Balık’ın İddialı Turuncusu

Kendini korumaya ihtiyaç duyan Balık, tatilde turuncudaki parlaklık ile içindeki karanlığı yok edecek! Tutkulu ve hareketli bir aşk hayatına merhaba diyecek ve turuncu sayesinde neşenin artmasını sağlayıp kendinde iyimserlik katacaksın. Yaratıcılığını ve hayal gücünü konuşturarak turuncunun tonlarıyla kombinler oluşturabilir, naif dokunuşlarınla romantik bir görünüm elde edebilirsin. Şimdiden heyecanlandın değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.