Rahatının Bozulmasından Nefret Eden Burçları Açıklıyoruz!

Kendince bütün gün eve girince yapacağı şeyleri düşleyenleri buraya alalım. Bu şeyler eve girer girmez yatıp uyumak olabilir, pijamalarını giyip en sevdiğin dizinin yeni bölümünü izlemek olabilir, işe ya da okula gideceksin diye yarım bıraktığın oyuna kavuşmak olabilir. Belki lezzetli bir yemek hazırlayıp afiyetle yemek bile olabilir. Sonuçta senin özel hayatın, senin özlemlerin. Peki ya hiç planda olmayan, beklenmedik, ani bir gelişme olur da bunu yapamazsan? Ya bir misafir gelirse? Ya da sevdiğin biri sürpriz yaparsa? Çok sevdiğin bir arkadaşının derdi varsa ve arayıp seni çağırırsa? Eve adımını attığın anda elektrikler kesilirse? O zaman ne yaparsın? Bazıları çok esnektir, asla zorlanmaz ve hemen uyum sağlar. Ama bazıları rahatının bozulmasından nefret eder, kelimenin tam anlamıyla çıldırır! Kendi çapında bir kriz bile geçirir. Acaba sen de bu gruptan olabilir misin? Konfor alanı denince rahatını asla bozdurmamasıyla akla ilk gelen burçlar hangileriymiş bir bakalım. Hazırsan, başlayalım.

Hareket Etmekten Kaçınan Boğa Burcu

Dingin Boğa burcu, belki de rahatının bozulmasından en çok nefret eden burç olabilir. Onun ne kadar keyfine düşkün olduğunu bilmeyen yoktur. Yerine yerleştikten sonra gelişen en acil durumlar bile onu yerleştiği yerden kesinlikle kaldıramaz. Tembellik yapmak istiyorsa son noktasına kadar yapar. Yaptığı plan neyse ona sonuna kadar bağlıdır ve bunu kimse değiştiremez. Boğa burcu bu kadar istikrarlıyken, onun yaptığı plana nasıl olurda güven olmaz?

Mekânın Sahibi Yengeç Burcu

Mekân ile en ilişkili olan Yengeç burcu insanı da rahatının bozulmasından nefret eder. Yengeç burcu esnek olup spontane davranmaya da çalışır ama bu kendi yaptığı plan bozulana kadardır. Onun sevgiyle, kalbini vererek yaptığı bir planın bozulması, onu duygusal anlamda kahreder. Alıngan ve aşırı hassas olan Yengeç burcu, her şeyden olduğu gibi bu aksilikten de bir anlam çıkarmaya kalkışır.

Planı Bozulamaz Aslan Burcu

Dediğim dedik Aslan burcunun planını bozmak ne demek? Aksine gerçekleşmesi için herkesin elinden geleni yapması gerekir! Onun rahatı, yaptığı planlarının uygulanmasıyla da doğru orantılıdır. Aslan burcunun kibar ve anlayışlı davranmak konusunda bir sıkıntısı yoktur. Ancak onun çok iyi olduğunu düşündüğü bir etkinliğe katılması için davet ettiği biri bu teklifi reddederse ona gerçekten gücenir ve bilenmeye başlar. Aslan burcunun rahatı, ormanın kralı olduğu herkes tarafından kabul edildiğinde yerine gelir.

Sabırsızların Şahı Terazi Burcu

Terazi burcu rahatını ve anlık huzurunu öyle önemser ki, rahatı bozulmasın diye kendisinden taviz vermekten çekinmez. Yeter ki onu rahat bıraksınlar! Kim ne istiyorsa onu alsın, kim ne yapmak istiyorsa onu yapsın yeter ki Terazi burcunun yolundan çekilsin ve canı ne istiyorsa onu yapsın!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir