Prensi Bulana Kadar Öpülmedik Kurbağa Bırakmayan 3 Burç

Kurbağa Prens masalını duymuşsundur mutlaka. Bir cadı tarafından çirkin mi çirkin bir kurbağa dönüşen yakışıklı prensin, güzeller güzeli bir prensesin öpücüğüyle yeniden insana dönüştüğü o meşhur hikaye hani. Günümüzde bulunmaz böylesi diye düşünme, aksine öylesine çok ki! Hepsi mutlu sonla bitmiyor orası ayrı. Kişi dış görünüşe aldırmıyor, bazı kusurları görmezden geliyor, biri olmuyorsa şansını bir başkasında deniyor… Bir başka deyişle o yakışıklı prense denk gelene dek etrafında öpülmedik kurbağa bırakmıyor. Haksız da değiller. Bir araştırmaya göre kişinin kendisi için en doğru insanı bulabilmesi için en az 12 kişiyle birlikte olması gerekiyor. Gerçi 12 yine insaflı bir tahmin. Aşkı matematiksel formüllerle açıklamaya çalışan bir kitapta gerçek aşkı bulabilmek için 34 kişinin denenmesi gerektiğinden söz ediliyor. Söz konusu tahminler, herkes için geçerli olmayabilir. 3 burç hariç!

Her Aşkı Yeni Bir Macera Olarak Gören Koç

Aşkta en gözü kara burç Koç kesinlikle. Kimselerden çekinmez, önceki hayal kırıklıklarının aklını bulandırmasına müsaade etmez. Hayat boyu beklediği kişinin karşısındaki olduğuna inandıysa hele hiç kimse yolundan döndüremez. Aşkta sabıka kaydı biraz kabarık, orası ayrı. Çoğu kez altında yatan sebepse insanlarla gönül eğlendirmekten çok doğru kişiyle birlikte olduğuna kolayca ikna olabilmesi. Gerçekler zamanla gün ışığına çıktığında ise yeni bir maceraya atılma vakti gelir. Bilinmesi gereken ilişki kurmakta rakip tanımadıkları ancak yürütme konusunda pek de iddialı olmadıkları.

Daldan Dala Konan Terazi

Terazi, aşk defteri en kalabalık burçlardan biri. Hemen herkesle bir şekilde anlaşır, etkilendikleri kişilerin rüzgarına kolayca kapılır, romantizm için kapıları da daima açıktır. Bir köşede “Acaba?” diye düşünüp de günün sonunda pişman olmak yerine herkese şans vermek çok daha mantıklı onlara göre. Bir de kalplerine bir türlü söz geçiremiyorlarsa hele! Beklediğini bulamadığında ise hiç uzatmadan ilişkiyi kesebilir. Elini sallasa ellisi sonuçta. Bir başkası zaten bekliyordur kapısında. “İşte sonunda aradığım aşkı buldum” diyorsa ancak o noktada durabilir. Yoksa daldan dala konup durması işten bile değil.

Ruh İkizini Deneye Yanıla Bulan Balık

Balıklara göre herkesin bir ruh ikizi gerçekten var. Daha ilk görüşte kalp atışlarının hızlanacağı, yan yana geldiklerinde kendilerini tamamlanmış hissedecekleri, konuşmadan bile bir şekilde anlaşabilecekleri biri… Tek sorun, o kişiyi bulup hayatlarına ortak etmeleri. Kim bilir nerede, kimlerle… Hoş, o kişi gelene dek de bir kenara çekilip bekleyecek değiller. Biri olmaz, bir başkası olur. Ama mutlaka hayatlarında şefkatle ona kol kanat gerip, aşka doyuracak kimseleri yanlarında bulundururlar. Karşısındaki ise değişken ruh hallerine ve duygusal boşluklarına uyum sağlamayı bilmeli. Aksi takdirde kendilerini eksik ve yalnız hissedebilirler. Boşuna zaman kaybetmektense yanıldıklarını kabullenip, başka bir aşka yelken açabilirler.

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.