Prens Harry ve Meghan Markle’in Aşk Uyumları 4 Çıktı!

Ne çok konuşuldu değil mi Royal Wedding? Naklen yayınlanan düğün, sosyal medya rekoru bile kırdı. Rakamlara göre, tüm dünya ilk 24 saatte sosyal medya platfomlarından 5,3 milyon mention atıldı, Meghan Markle’in gelinliğinden saçına, ayakkabısından makyajına eleştiri yapmayan bir Allah’ın kulu kalmadı. Atılan tweet’lerden Prenses Diana bile nasibini aldı. Kraliçe Elizabeth de caps’lere konu oldu.

E kolay değil tabii. Ortada kraliyet ailesinin kabul ettiği, daha önce bir evlilik yapmış, oyunculuk kariyerine sahip bir Amerikalı var. Hem de Katolik. Üstelik ailesi de siyahi. En son ABD’nin başkanlık koltuğuna geçen Obama, bu kadar yazılıp çizilmişti herhalde. Artık Suits’in Rachel Zane’i gitmiş, yerine Sussex Düşesi Meghan Markle gelmişti. Tabii kraliyet ailesine katılmanın bazı bedelleri vardı.

Düşünün, koskoca düşeş olmuşsunuz ama selfie çekmeniz yasak. Ve sadece ten rengi tonlarında ojeler sürebilirsiniz. Ya da kimseye imza veremez, sosyal medya hesabı kullanamazsınız. Eski kariyerine geri dönemez, mini etek giyemez. Bacak bacak üstüne atamaz, uyku saatine kendi karar veremez. Yeter mi hiç? 40 derece sıcakta bile ten rengi çorap giymek zorunda olan Meghan’a şapkasız dolaşmak ise yasak! Fakat işte kraliyeti bir kenara koyarsak şöyle de bir gerçek var: Aşk engel tanımaz.

Gelelim Prens Harry ve Meghan Markle’in aşk uyumlarına! 4 Ağustos 1981 doğumlu Markle’in burcu Aslan. 15 Eylül 1984 tarihinde doğan Prens ise Başak. Tabii iş sadece burçlarıyla bitmiyor. Araya Mars’ları giriyor, Venüs’lerine bakılıyor. Haritalarında farklı açılardan çeşitli durumlar ortaya çıkabiliyor. Konuya dönersek, aralarında güçlü bir çekim olan Meghan ve Harry’nin ilişkiden beklentileri farklı olduğu için zaman zaman çatışmalar ortaya çıkabiliyor. Zevkler, ortak değerler konuya dahil olduğunda ise bir arada olmak daha kolay bir hale geliyor. Belki aralarında çok tutkulu bir aşk yaşanmıyor fakat aralarındaki ilişkilerinin ayakta tutmak için fazlasıyla yetiyor.

Siz de hoşlandığınız ya da beraber olduğunuz kişiyle aşk uyumunuza bakmak; duygusal hayatınızın nasıl bir hal alacağını, ileride sizi neler beklediğini, ilişkinizin dinamiklerini öğrenmek istiyorsanız Moyra’yı indirebilir, profil bilgilerinizi tamamladıktan sonra aradığınız her soruya yanıt bulabilirsiniz. Unutmayın, Moyra bilir!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.