Pop’un Kraliçesinden Mesaj: Burcuna Göre Hangi Beyonce Şarkısısın?

Dansları, enerjisi, sahne şovları, yaşadığı aşklar, çocukları… Onun hakkında bildiğimiz ve bilmediğimiz o kadar çok şey var ki. Ama en iyi bildiğimiz şey kesinlikle onun pop müziğin kraliçesi olduğu! Bu zamana kadar şarkıları milyonlarca izlendi, konserlerine milyonlarca kişi gitti ve gitmeye de devam ediyor. Pop müzik sevmeyenin bile şarkılarını bildiğin Beyonce, aynı zamanda kadınların gücüne de fazlasıyla inanan çok başarılı bir sanatçı. Üstelik tüm bunları şarkılarında da hissedebiliyoruz!

Delilikleriyle Bilinen Koçlar, Crazy In Love

Zodyak’ın çılgın, canlı ve cesur aşığı olan bir Koç burcuysan, Beyonce’un “Crazy In Love” şarkısı tam olarak seni anlatıyor. Aşkını dolu dolu yaşamayı tercih ediyor, ilişkinde sürekli bir hareketlilik istiyor ve pek belli etmesen de içinde tam anlamıyla romantik taşıyorsun. Pop’un kraliçesi olarak bilinn Beyonce’un en romantik şarkılarından biri olan Crazy In Love’da, Jay-Z kendine has rapiyle aşık olmanın çılgınlığını kutluyor desek yeridir. Senden daha deli, cesur bir aşık olamaz!

Sahiplenici ve Sadık Boğalar, Irreplaceable

Sahiplenici tavrın, sağduyulu yapın, sabırlı ve sadık karakterin ile Beyonce’un “Irreplaceable” şarkısı senin için yazılmış. Tüm bu özellikler sayesinde yeri doldurulamaz birisin ve tıpkı Beyonce’un da söylediği gibi bildiğin bir konu olduğu zaman sonuna kadar inat ediyor, bilginin arkasında duruyorsun. Zaman zaman sabit fikirli olduğun düşünülse de aslında sen sadece düşünceni savunuyorsun.

Özgürlüğüne Düşkün İkizler, Me, Myself And I

Zodyak’ın en flörtöz burçlarından birisin ve bağlanma problemi yaşadığını da hepimiz biliyoruz. Kafanın içinde bir yerlerde daima “gitme” düşüncesi olsa da gerçekten aşık olup hayal kırıklığı yaşadığın zaman Beyonce’un “Me, Myself And I” şarkısındaki gibi hissediyorsun değil mi? O dönemlerde kendini daha güçlü hissetmek için şarkının motivasyonuna ihtiyaç duyabilirsin. Çok iyi geleceğine eminiz!

Hassas ve Duygusal Yengeçler, If I Were A Boy

Kırılganlığı ve hassaslığı ile tanınıyorsun ve minik olaylar bile seni duygusal olarak çok derinden etkiliyor. Çevrendeki insanlara sürekli olarak yardım etmeye çalışıp, yüzünde bir gülümsemeyle dolaşsan da içinde çoğu zaman fırtınalar kopuyor. Devamlı kendi kendine, ne kadar kırıldığından, seni ne kadar üzdüklerinden ve canını yakmalarından dert yanıyorsun. Beyonce’un “If I Were A Boy” şarkı sözlerinden kendinden bir şeyler bulacağına eminiz!

Dikkat Çekici ve Özgüvenli Aslanlar, Ego

Ortamda kim olursa olsun en dikkat çekici, eğlenceli, neşeli, hayat dolu, görkemli ve gösterişli kişi sensin değil mi? Senin kadar lider ruhlu, cana yakın, özgüvenli ve sıcakkanlı birinin olamayacağını düşünüyorsun. Tam anlamıyla ormanın kralısın ve bununla gurur duyuyorsun! İşte tüm bu sebeplerden, egonun yüksekliğinden dolayı Beyonce’un “Ego” şarkısında kendini bulacaksın!

Mükemmeliyetçi ve Tedbirli Başaklar, Halo

Senin kadar mükemmeliyetçi biri daha var mı şu zodyak aleminde? Yeni tanıştığın insanlara karşı kendini tam anlamıyla açabilmen için iyice ölçüp, tartar, biçersin. Ne zaman tam anlamıyla kendin olmaya başlarsan, o zaman doğru karar verdiğini düşünürsün. Beyonce’un “Halo” şarkısı adeta mükemmel bir insanın, seninle kurduğu mükemmel ilişkide, sevgini ve güvenini nasıl kazandığını anlatıyor.

Konu Aşk Olduğunda Hayatı Durduran Teraziler, Love On Top

Aşkın için dünyadaki her şeyden, herkesten vazgeçebilirsin. Aşık olduğun zaman bunu belli etmekten, o duyguyu yaşamaktan asla çekinmiyorsun. Sen tam anlamıyla aşka aşık birisin! Gerçek aşkın var olduğuna inanıyorsun ve sevginin gerçekten bir gün kazanacağına inanıyorsun. Beyonce’un “Love On Top” şarkısında kendini bulacak, biricik aşkını aramak için hemen telefona sarılacaksın, bizden söylemesi!

Tutkulu ve Kıskanç Akrepler, Jealous

Sence de şarkının adı her şeyi anlatmıyor mu? Senin kadar kıskanç biri Zodyak aleminde olamaz! Gerek özel hayatında gerekse arkadaşlık ilişkilerinde zaman zaman ketum ve gizemli olabiliyorsun. Fakat tüm bunların yanında senin nasıl da tutkulu bir aşık olduğunu hepimiz çok iyi biliyoruz. Beyonce’un “Jealous” şarkısında anlattığı gibi tutkulu aşık demek sen demek!

Enerjik ve İyimser Yaylar, Sorry

Yüksek bir enerjiye sahip olman sayesinde bunu tüm dünyaya yaymak ve kâşif yapın ile insanları bilgilendirmek istiyorsun. Pozitif bir ruh haline sahip olduğun için olumsuz bir duyguya sahip olduğun zaman bunu elinden geldiğince yok etmek istiyorsun. Eğer bununla ilgili söylemek istediğin bir şey olursa çekinmeden söylüyor, bunun için de kimseden özür dilemiyorsun. Tıpkı Beyonce’un “Sorry” şarkısında olduğu gibi!

Azimli ve Çalışkan Oğlaklar, Run The World

Zodyak’ın patronu olarak ilgi alanına giren şeyler tabii ki işle ilgili. Azimlisin, başarı odaklı ilerliyorsun ve yaşına göre olgun, sorumluluk sahibi bir yapın var. Fazlasıyla profesyonel ve saygınlığı önemseyen birisin. Beyonce’un belki de en ünlü şarkılarından biri olan “Run The World” senin gibi güçlü, disiplinli, azimli ve dünyayı değiştirebilecek kadar çalışkan kızlar için yazılmış!

Bağımsız ve Sıra Dışı Kovalar, Formation

Eşitlikçi ve insancıl bir Kova burcuysan, ne kadar zengin olursan ol, daima ihtiyacı olan insanlara yardım etmeye devam edecek, geldiğin yeri unutamayacak kadar idealist birisin. Toplumsal olaylara karşı duyarlısın ve her zaman birilerine yardım eli uzatmaktan hiç çekinmiyorsun. Beyonce’un “Formation” şarkısı kendinden bir şeyler bulacağın, belki de favori parçalarından biri olacak!

Kelimelere İhtiyaç Duymayan Balıklar, 7/11

Kelimelerini kullanmaktansa, bakışınla ya da ruh halinle duygularını anlatabilen bir Balık burcuysan, Beyonce’un “7/11” şarkısı tam sana göre! Şarkının sözleri çoğunlukla bir koreografiyi anlatıyor ve sen de bu parçayı dinlerken deli gibi dans etmek, ruhundakileri hissetmek isteyeceksin. Üstelik şarkının klibini izlerken dans etmekten kendini alamayacak, bambaşka bir gerçekliğe kavuşacaksın.

ilk yorum

Bir Yorum Bırakın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.