Popüler Kültür Bağımlısı Burçları Açıklıyoruz!

Günümüzün en büyük kaçışı şüphesiz ki popüler kültür öğeleri ile yapılandır. Yarına büyük bir toplantın mı var? Hadi en sevdiğimiz şarkıcının, en yeni klibini izleyelim! Zaten saatler sonra kendimizi 10 sene önceki kliplerini izlerken bulacağız. Haftaya çok büyük bir sınavın mı var? En sevdiğin Youtuber yeni bir kışkırtma videosu atmış, izlemeyecek misin gerçekten! Sınav öncesine kadar seni oradan çıkaramayacağımıza eminim! Sevgilin mi terk etti? Biraz Tiktok’a girmek ister misin? En az altı saat kadar falan! Artık öyle bir haldeyiz ki, en sevdiğimiz sanatçıların ve yıldızların yaşamını, hatta Youtuber ve Influencerları, yükselen trendleri, moda kavramları bir an bile bizsiz bırakmaz hale geldik! Popüler kültür bizimle yaşamıyor, içimizde yaşıyor! Bu içeriğimizde de kendisini buna en çok kaptıran burçları inceledik. Sonuçlara katılıyor musunuz? Buyrun sohbete!

Koç Burcu

Kışkırtma videolarını sen Koç burcuna sor! Heyecanıyla, coşkusuyla, merak içeren öğeleriyle kışkırtma videoları Koç burcunun tekelinde bizce. Bu videolar konusunda otorite haline gelen Koç burcunun yeni ilgi alanını kışkırtma videoları, şaka videoları, bunları yapan youtuberlar ve aldıkları tepkiler oluşturuyor artık!

Boğa Burcu

Boğa burcu da yükselen beslenme trendlerinin peşinden koşup duruyor! Bugün keto mu besleneceksin yoksa glütensiz mi? Aralıklı oruç tutmaya ne dersin peki? Hemen Boğa burcunu arayalım ve soralım bakalım bugün hangisi daha popülermiş. “Biraz” obur olmasıyla bilinen Boğa burcu da popüler kültürden nasibini alarak, internet üzerinde popüler olan tüm beslenme biçimleriyle ilgili fikir sahibi olmayı başarmıştır.

İkizler Burcu

İkizler burcu herkesin baktığı yerde olmayı ve orayı ilk keşfeden kişi olmayı sever. Telefonu olmadan tuvalete bile gitmeyen, İkizler burcu duşa girerken de telefonunu yanından ayırmaz. Sessizliği de hiç sevmeyen İkizler burcu, en yeni ve en eğlenceli Podcastlerin bağımlısı olup çıkmıştır!

Aslan Burcu

Birileri müzik festivali mi dedi? Sorun Aslan burcuna size tarihçesini anlatsın! Tabi festival deyince eski usul konser falan bekleme sakın. Hangi influencer nereye davet edilmiş, hangisi mekânlara DJ olmuş, kim kimin gittiği mekânın kapısından döndürülmüş, kim nereden kovulmuş bu tür içinde müzik de olan olaylar yani bahsettiğimiz!

Başak Burcu

En yeni capsler Başak burcundan sorulur! Ne var ne yoksa ona sorun o bilir! Takip ettiği mizah sayfalarının sayısını kendisi de bilmez. Sosyal medyasında paylaştığı her gönderide çaktırmadan eklediği ancak kendisi gibi detaycı gözlerin bulabileceği bir esprisi mutlaka vardır.

Terazi Burcu

Ne kadar makyaj videosu varsa ne kadar saç bakımı videosu varsa, ne kadar giyim kuşam videosu varsa bunların hepsi Terazi’de! Hangi ünlü makyaj markası çıkarmış, kim giyim koleksiyonu yapmış, kim kimden giymiş, kim neyi kombinlemiş elbette bunu Terazi burcu kadar iyi takip edebilecek kimse yok bu diyarlarda!

Eğer sen de burcunla ilgili bilgileri daha detaylı öğrenmek istiyorsan Moyra’yı indirebilir, doğum haritanı inceleyebilir ve ister bireysel ister ilişkiler için hazırladığımız çeşitli içeriklerimizin içerisinde aradığını bulabilirsin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir