Plajların En Rahat Saç Modelleri

Yaz mevsiminin tam ortasında tatil seçimlerinin de en yoğun olduğu bugünlerde eğer sen de tatile gidecekler arasındaysan plaj saç modelleri hakkında söyleyeceklerimize kulak vermeni tavsiye ediyoruz.

Deniz suyu ve klorlu havuzlar saçlarımızı olduğundan daha kötü gösterir. Çoğu zaman parlak yapısını mata dönüştürür. Bir de boyalı saçların varsa vay haline. Keçeden hallice bile olabilirsin. Tabii doğru ürünleri kullanmıyorsan. Peki, plaj şıklığında sadece doğru ürünleri kullanmak yeterli mi? Elbette hayır! Sana yakışan plaj saçını bulman çok önemli. Topuz, örgü, aksesuarlı ya da doğal saç modelleri arasından senin tercihin hangisi olacak? Bize sorarsan bu seçim mayo ya da bikini kadar önemli. Doğru saç modeli ile plajda hem dikkat çekmen hem şık hissetmen hem de rahat olman çok daha kolay. Unutma doğru saç modeli ile her daim bakımlı görünürsün.

Şimdi hazırsan güneşlenirken bile plajda saç modelin ile dikkat çekmek için plajların en rahat saç modellerini anlatıyoruz.. Tabii ki burcuna uygun olan saç modellerini seçmeni öneriyoruz. Yükselen burcun da buna dahil. Bilmiyorsan öğrenmek için hemen tıkla! (LİNK)

Koç Burcu Kadını İçin Kısa Saçlar

Hızlı ve hiperaktif Koç burcu kadınları olarak sen de kısa saç aşığısın. Üstelik tüm burçlar arasında da en çok da sana yakışıyor. Her konuda olduğu gibi bu konuda da öncülük etmeye bayılırsın. Plaj saç modelleri arasında senin ilk yapman gereken şey saç kesiminin hangi boy olduğuna karar vermek olmalı. Küt, omuz hizasında ya da cesur kişiliğini öne çıkaran fazlasıyla kısa modeller sana uygun. Hangisini seçersen seç plajda muhteşem görüneceğine emin olabilirsin. Dalga istersen deniz suyu kıvamında olan saç bakım ürünlerinden saçına sıkarak ellerinle şekil verebilirsin. Şapkalar da her daim en büyük yardımcın olacak.

Boğa Burcu İçin Topuz Modeli

Sen pratikliğin sözlük anlamı olduğun için plajlarda yapılı saçlar ile uğraşmak bünyene ters. O yüzden sana en pratik ve kolay saç tarzı olan topuz modelini önereceğiz. Saçların ıslakken tepeden toplayarak şık bir görünüm elde edebilirsin. Kolay bozulan ve kuruyan saçların varsa saçlarını öne eğip tepe kısmına çevirerek dolayıp toplamalısın. Yuvarlak gözlüklerini de taktığın zaman sevdiğin görünüme kavuşacaksın.

İkizler Burcu Kadını İçin Yarım Topuz Topuz Modeli

Farklılıklara her zaman açık olduğun için yarım topuz modeli ilk çıktığında deneyenlerin en başında sen gelmiştin İkizler burcu kadını. Zaten her zaman yarım saç modelini seversin. Bu saç stili senin keskin çizgilerden hoşlanmayan ruhuna iyi geliyor. İster yarım topuz istersen de yarım toplanmış saç modeli olsun her iki saç stili de senin hareketli yapın ile birleşince ışık saçıyor. O yüzden plajlarda da bu saç modelini tercih etmeni öneriyoruz. Düz ya da kıvırcık saç modelin varsa ne ala, uğraşmana gerek yok. Fakat dalgalı veya saçaklı bir saç yapın varsa deniz sonrası nemlendirici saç bakım ürünleri ile saçlarına şekil vermeyi unutma.

Yengeç Burcu Kadını İçin Eşarplı Saç Stili

Fular ya da eşarp hangi ismini kullanırsan kullan senin için değişmeyen tek gerçek bu aksesuarı saçına çok yakıştırman. Farklı bağlama stillerin ile her dönemin saç modelini yapabiliyor olmanın da harika yetenek olduğunu biliyorsun değil mi Yengeç kadını. O halde bırak plajdaki herkes bu yeteneğini görsün. Sen de retro stile olan aşkın ve geleneksele olan bağlılığın ile o gün hangi his içindeysen ya da hangi döneme gönderme yapmak istiyorsan seç ve bağla eşarbını. 70’ler, 90’lar ya da 20’ler hepsi emrine amade… Sen duygularına göre karar ver yeter!

Aslan Burcu Kadını İçin Dalgalı Saç Modeli

İddialı Aslan burcu kadını olduğun için sana doğal saç modellerini önermeyeceğiz elbette. Maşalı saç yaz kış senin olmazsa olmazın. Plaja gitmeden önce mutlaka bu saç modelini yaparsın. Kış aylarında olduğu gibi uzun tutmadan hafif ısıda mükemmel görüneceksin. Denize girip çıkarken saçına ıslatmayan gösterişli Aslan kadınıysan ne ala ama denizde de saç ıslanmadan yazın tadı çıkmaz diyenlerdensen sana küçük bir tüyomuz var. Saç köpüklerinin küçük kutulularından birkaç tane bavula at. Plajda deniz sonrası küçücük eline sık ve saçlarının ucunda gezdir. Ör ve ense topuzu yap 5 dakika bekle sonra aç ve güneşte kurut işte sana kısa yoldan maşalı saç modeli…

Başak Burcu Kadını İçin Doğal Saç Modeli

Başak burcu kadını sen sadeliğin ile efsane olduğun için sana olduğun gibi kal diyoruz. Saçların düz, dalgalı ya da kıvırcık olabilir. Senin ekstradan hiçbir şey yapmana gerek yok ve zaten plajda öyle süslenip püslenmeyi de sevmezsin. Çünkü doğal olarak da mükemmel olunacağına inanıyorsun. O nedenle sana deniz sonrası saçlarını sadece açık bırakmanı ve güneşte kurutmanı öneriyoruz.

Terazi Burcu Kadını İçin Ortadan Ayrılmış Saç Modeli

Zevkli Terazi burcu kadını olarak trendlerin değil şıklığın temsilcisisin. Senin için plajda bile bakımlı olmak en önemli kurallardan biri. Ünlüler ve modeller gibi her daim bakımlı görünmeyi kendine görev edindiğin için senin saç modelin kesinlikle ortadan ayrılarak sımsıkı toplanmış plaj saçı. Bunu yapmak için çantana ince uçlu bir tarak ve bolca kancalı toka atmayı sakın unutma. Bu saç modeli ile tutkuyla bağlı olduğun zarafeti de elden bırakmayacaksın meraklanma.

Akrep Burcu Kadını İçin Islak Saç Modeli

Seksi ve gizemli olmak senin için nefes almak kadar doğal. Haliyle sana önerimiz ıslak saçla gezinmen. Böylece hem seksi hem de trendy görüneceksin. Denizden çıktıktan sonra saçına ıslak görünümü kalıcı kılan ürün de kullanabilirsin ya da sürekli denizde saçlarını da ıslatabilirsin. Seksiliğini plajda da vurgulamanın en kolay yöntemlerinden biri olan ıslak saç modelini başka hiçbir burca sana yakıştığı kadar yakıştırmıyoruz.

Yay Burcu Kadını İçin Şapkaların Altına Gizlenen Model

Savruk tüm Yay burcu kadınları gibi sen de yaz aylarında şapkaların altına gizlenmeye bayılıyorsun. Hatta çoğu zaman saçların görünmeyecek şekilde topluyorsun. Bu senin her an bir yerlere hazır olan göçebe tavrından kaynaklanıyor. Şık olmak istersen floppy şapkaları, asi görünüm için fötrleri tercih etmelisin. Tabii hepsi hasır olmak kaydıyla…

Oğlak Burcu Kadını İçin Düz Saçlar

Gerçek bir Oğlak burcu kadınıysan kusursuz görünmeye kafayı takmışsındır. Senin için düzgün görünmek kurallar çok önemli. O nedenle kumsalda da işini şansa bırakmayarak düz saç modellerini tercih ediyorsun. Genelde plaja inmeden düzleştirdiğin saçların oluyor ve mümkün olduğunca ıslatmamaya çalışıyorsun. Olur da ıslanırsa diye düzleştirici tüm saç bakım ürünleri çantanda olacak kadar planlısın. Böylece her zaman olduğu gibi mükemmel bir çizgiyi yakalıyorsun.

Kova Burcu İçin Atkuyruğu

Kova burcu kadını plajlarda rahat olmak ister. Normalde ne kadar sıra dışı olursan ol deniz kenarında kolay ve pratiklikten hoşlanırsın. Saçlarının gözüne girmesinden nefret ettiğin için en derli toplu modeli kendine plaj saçı olarak belirleyebilirsin. Bu saç modellerinden senin için en uygun olanı ise atkuyruğu modelidir. Gevşek ya da sımsıkı toplayabilirsin. Tek yapman gereken o anki ruh haline göre karar vermek. Bu saç modeli seni hem seksi hem de özgür ruhlu gösterir unutma.

Balık Burcu Kadını İçin Örgü Model Saçlar

Romantik Balık burcu kadınısın sen elbette plajda bile naifliği elden bırakmayacaksın. O yüzden de örgü saç modellerini kimseye yar etmiyorsun. Bu model hep senin tekelinde. İster bohem örgü yapıp toka yerine ucuna düğüm at ister balıksırtı ör istersen de boksör örgüsü yaptır. Bu konuda yaratıcı yanını ortaya çıkarabilirsin. Tek yapman gereken deniz sonrası ufak bir rötuş. Gerisi tüm ışıltınla parlayacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.