Plaj Aktiviteleri Burçlara Hayat Enerjisi Aşılıyor!

Yazın ve tatilin en güzel yanlarından biri plajda geçirilen saatler! Dalganın sesini dinlemek, kumları hissetmek, tuzlu suyun kokusunu içine çekmek… Hepsi tarif edilemez duygular! Ancak tüm gün plajda yatmak bir süre sonra insanı sıkmaya başlıyor, insan kendine aktiviteler arıyor! İşte bu noktada burcun devreye giriyor, sana en uygun plaj aktivitesini söylüyor!

Koç

Canlı, hareketli, deli dolu Koç’un enerjisi her daim tavan! Arkana yaslanıp rahatlamak hiç sana göre değil! Sürekli hareket halinde olmaya, adrenaline ve rekabet için bir sebebinin olmasına bayılıyorsun. Plaj voleybolu tam senin kalemin! Hırsın ve alacağın keyif sayesinde her oyunu kazanacak, geçirdiğin gün seni ekstra mutlu edecek!

Boğa

Doğayı ve kaliteyi seven Boğa’nın, huzur ve rahatı yakalayabileceği bir aktivite onun için biçilmiş kaftan! İster kumsalda, istersen yeşilliklerin arasında, hiç fark etmez, karnını doyurabileceğin keyifli bir piknik tatil boyunca unutulmazın olacak. Hatta gel beraber hayal edelim; deniz manzarasına sahip güzel bir plaj battaniyesi üzerinde, dalgaların sesini duyarak en sevdiklerinde keyifli bir piknik ve mükemmel bir yaz… Canın çekti değil mi? 🙂

İkizler

Burçlar aleminin en sosyallerinden birisin, her gün farklı bir şeyler yapmak isteyen, meraklı ve çeşitliliği seven bir karaktere sahipsin! Tek başına seyahat etmekten keyif almıyor, sürekli olarak yanında en sevdiklerin olsun istiyorsun. O halde hazır ol! En sevdiğin arkadaşlarınla çevrili plajda bir şenlik ateşi, ideal sahil aktiviten olacak. Arkadaşlarınla gün aydınlanana kadar sohbet edecek, yaşam enerjini yükselteceksin!

Yengeç

Duygusal ve derin bir tarafı olan Yengeç, anılarda yaşamaktan keyif alır ve etrafındaki insanlardan şefkat görmeye bayılır. Sana göre plajda olabilecek her aktivitenin duygusal bir tarafı var. Hele bir de hayatında en sevdiklerinle kumsalda güneşin batışını izlemek… Tarif edilemez! Sadece bunun için bile her gün plaja gidebilir ya da tatile çıkabilirsin!

Aslan

Eğlence ve keyfine düşkün birisin, hatta her hareketin hayattan haz alma üzerine kurulu diyebiliriz! Sakin geçen tatiller asla sana göre değil ve bir aktiviteye katılmak istiyorsan paraya hiç acımayacağını cümle alem biliyor! O halde sörf dersleri almaya başlayabilir, hevesin sayesinde çok kısa zamanda kendini çok iyi geliştirebilirsin. Emin ol arkadaşların kıyıdan hayran hayran seni izleyecek!

Başak

Hayatını en ince ayrıntısına kadar planlıyor, içinde sürprizlerin olmasından pek hoşlanmıyorsun. Bu yüzden sadece rahatlamanı sağlayacak, sade ve gösterişsiz bir tatilden keyif alıyorsun. Güneşin tadını çıkarırken kendini yeni bilgilerle dolduracağın, günlerdir okumayı beklediğin kitabın ile keyif yapmaya hazır mısın? Dalgalanan denizin sesini duymak, tuzlu havayı koklamak ve bu sırada elde edeceğin bronzluk ile harika bir gün seni bekliyor!

Terazi

Her yerde bir güzellik, romantizm ve şıklık arıyorsun ve gittiğin yerlerde sürekli olarak mutlu insanlar görmek istiyorsun. Plaj, içindeki estetik duygusunu sadece o an değil, tatilden döndükten sonra da beslemeli. O halde bol bol fotoğraf ve video çekmelisin! Tanıştığın insanlarla harika anılar biriktireceğin tatilde onlarla da fotoğraf çekilmeyi unutma, mutluluğundan geri kalma!

Akrep

Bir yere gittiğin zaman yalnız kalmak, doldurduğun kafanı tamamen boşaltmak istiyorsun! Gizem ve güzelliklerle dolu bir plajdayken orayı daha derin bir şekilde incelemeyi hatta keşfetmeyi canın çekiyor hep. Boylu boyunca sahilde yürüyebilir, bulunduğun kıyıdaki deniz canlılarını görebilir, yumuşak dalgaların sesini dinleyebilirsin!

Yay

Farklı kültürlere oldukça meraklı, girişken ve maceraperest bir yapın var ve sürekli yepyeni insanlar ile tanışmak istiyorsun! Hayat senin, kendini kasmadan, sıkmadan içinden geldiği gibi hareket edebilirsin. Plajda yeni insanlarla tanışabilir, yepyeni maceralara atılabilir, arkadaş grubunu genişletebilirsin. Hem belki de yaz aşkın da oradadır kim bilir!

Oğlak

Sana her zaman “işkolik” diyorlar, ancak sen gezmekten, tatil yapmaktan, farklı aktivitelerden inanılmaz keyif alıyorsun. Üzerine yoğunlaşacağın hobilerle uğraşmak seni hayata bağlıyor. Çalışmayı, disiplinli olmayı ne kadar seversen sev, tatile gitmek kafanın boşalmasını sağlıyor ve seni tamamen yeniliyor. İster tek başına, ister en yakın arkadaşlarında sahilde kumdan kaleler inşa etmek yüzüne gurur verici bir gülümseme yerleştirecek bizden söylemesi!

Kova

Macera için yaşayan Kova, kendi başına kalmayı da insanlarla eğlenmeyi de çok sever, sınırlamalara asla gelemez! Özgür ruhun, sıra dışı ve entelektüel yapın ile farklılığını ortaya koyuyor, bir anda ortadan kaybolup kendini hiç bilmediğin bir yerde bulmak istiyorsun. Bir kumsaldayken sadece sahili keşfetmek seni tatmin etmiyor. Suyun altında apayrı bir dünya olduğunu biliyor ve çok merak ediyorsun! O halde dalgalara doğru koş ve kendini suya bırak! Emin ol dalış tam sana göre!

Balık

Hayal gücünü sürekli beslemekten hoşlanan bir yapın var ve iflah olmaz bir romantiksin sevgili Balık! Plajdayken ne zaman bir deniz kabuğu görsen sanatçı ruhun kabarıyor ve onlara karşı içinde bir hayranlık oluşuyor! Deniz kabuklarını toplayabilir, yaratıcılığını ortaya koyarak kendin yap ürünleri ortaya çıkarabilirsin. Hayal gücünü canlandırmak için onları topladıktan sonra su altı yaşamı da kafanda canlandırabilirsin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.